برگزیده های پرشین تولز

نظرتون در مورد خرید ماینر بیتکوین و یا درصورت تمایل شراکت با من !

s.david.s

کاربر فعال بورس و بانکداری
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
خوب عنوان تاپیک که مشخصه !
تو این لحظه هیچ اطلاعی ندارم ولی یه چند تا تب باز کردم که بخونم !!!
این دستگاه ها برای ماین کردن واقعا ارزش داره خریدنشون ؟
تو تهران من جا دارم
میتونم شریک بشم تو مقیاس کوچیک ماین بکنیم !!!!
البته صرفا نیاز به سرمایه ندارم و خودم میتونم کل سرمایه رو تامین بکنم ولی میخوام کسی که اطلاع نداره باهام بیاد تو این کار . یعنی اطلاعات داشته باشه از مرحله سفارش و خرید تا مرحله بهره برداری و نقد کردن و یه مقداری هم سرمایه بیاره . منم میارم . محلش هم با من . سود هم توافقی تقسیم بکنیم

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,306
به نظر من این کارو فراموش کنید (با یه مثال ساده بگم یادتونه یه مدت مد شده بود همه فلافلی میزدن)
پ ن : الان سود فروش دستگاه خیلی خوبه چون همه یه مقدار پول دستشون هست که به قیمت دستگاه ها میخوره میگن بزارن بخریم ببینیم چی میشه ...

SM.TB

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
64
پول خودتون را توی جوی آب نریزید. فریب این تبلیغات را نخورید.

s.david.s

کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
به نظر من این کارو فراموش کنید (با یه مثال ساده بگم یادتونه یه مدت مد شده بود همه فلافلی میزدن)
پ ن : الان سود فروش دستگاه خیلی خوبه چون همه یه مقدار پول دستشون هست که به قیمت دستگاه ها میخوره میگن بزارن بخریم ببینیم چی میشه ...
منم از همین موضوع میترسم و دقیقا همین فکر رو هم میکنم . میگم آقا 20 تومن من میدم 20 تومن هم یکی دیگه کلا میشه 40 ! پول 4 تا گوشیه . حالا اگه سود داشت که ادامه میدیم اگرم نداشت تو دیوار میفروشم ( میندازم ) به یکی دیگه :general107: نصف قیمت :D

پول خودتون را توی جوی آب نریزید. فریب این تبلیغات را نخورید.
همونطوری که گفتم ترس منم همینه و میترسم صرفا یه سری تبلیغات الکی باشه مثل پرورش شتر مرغ ، تولید فیلتر ، پرورش قارچ که هر چند وقت یبار تو جامعه تبلیغ میشه و همه میرن سمتش ولی صرفا کلاهبرداریه . اما این یه مورد من حتی تو وب غیر فارسی هم تا حدودی تحقیق کردم مثل اینکه یه چیزی از توش در میاد !

----
ببینید سود این کار اگه واقعا ماین بیتکوین حقیقت داشته باشه و بشه در نهایت تبدیلش کرد به ریال ، برای ماهایی که ارزش پولمون در برابر دلار کمه و هزینه انرژی هم پایینه ، به نظر به صرفه میاد
من خودم سودی که از سرمایه گذاری هام میبرم به غیر از افزایش قیمت به دلیل تورم که سود حساب نمیشه ، در حد سالی 8 الی 9 درصد هستش . اصلا کاری به تورم ندارم .
ماین بیتکوین هم به دو عامل بستگی داره
تبدیل بیت کوین به دلار :
اگه قیمت بیت کوین کاهشی باشه ضرر میکنیم . اما اگه صعودی یا حتی ثابت باشه به خاطر اینکه عامل بعدی همیشه تورم رو پوشش میده در نهایت همیشه سود ده هستش
تبدیل دلار به ریال :
ارزش پولمون ارتباط مستقیم با دلار داره پس تو این مورد حرفی نیست

جمع بندی حرفم اینه که :
اگه نسبت به قیمت دلار من صرفا سالی 10% سود بکنم برام بصرفه هستش که پولم رو بیارم تو این کار ! از طرفی چون ریسک کار یکم بالاست و یکم امنیت پول تو این حالت کمه ترجیح میدم بازدهی سالی 15% برام داشته باشه . اگه تبلیغات بگه سالی 100% من برام مهم نیست . اون 15% رو بده برام کافیه .
بعد هدف بعدی میتونه معامله این ارزهایی باشه که تازه وارد بازار شده و با تحلیل و این داستانا با دید سرگرمی خرید و فروش صورت بگیره

حالا دیدگاه بلند مدت :
به نظرم چون ماهیت ارزهای مجازی بر اساس پنهان بودن تراکنش ها و افراد هستش ، پشتوانه قوی ای داره چون میتونه برای معاملات غیر قانونی ( مواد ، سلاح ، ... ) و همینطور معاملات پنهانی ( پولشویی ، رشوه و ... ) استفاده بشه . نقل و انتقالش هم سادست ، جا نمیگیره و کلی مزیت دیگه که برای کارای غیر قانونی میتونه جذاب باشه
در نتیجه به نظرم روند کلی قیمت این جور ارزها در کل افزایشیه . یعنی اگه داشته باشی و صرفا بزاری کنار و فکر کنی نداری ، بعدا میتونی منفعت خوبی ببری .
حالا یه چیز دیگه !

البته من صرفا دلایل مثبت میارم . دلایل منفی هم تا دلت بخواد هست:general208:

mohammad200

Registered User
لایک‌ها
1,341
من دنبال جواب یه سوال هستم ولی جوابشو جایی پیدا نکردم
این دستگاه ها سخت افزارشون چیه ؟ یعنی cpu دارن فقط ؟
جایی هست بشه توضیحاتی درباره سخت افزارشون پیدا کرد ؟
تو هر سایتی میرم فقط قدرت پردازش رو نوشته !

PremiumDomains

Registered User
لایک‌ها
117
خوش شانس باشی دو الی چهار سال بعد پول دستگاه ماینر در میاد بدشانس باشی ماینر خراب میشه یا بیت ارزون میشه باید با ضرر ماین کنی(یعنی ممکنه پول برقت فقط در بیاد!)
پول ماینر که برگشت بعد از اون سود دهیت شروع میشه

بیت از 20هزار دلار به 3200 دلار رسید طی یک سال تقریبا
بعد طی 6 ماه به 11هزار دلار رسیده

این شدت نوسان میتونه هم به نفعت باشه هم به ضررت(به همین نسبتها)

اگه تصمیمت جدی هست قبل از وارد شدن به این کار بیشتر تحقیق کن گروه های تلگرام بروزترن

ولی به شخصه بهت توصیه نمیکنم در شرایط فعلی با توجه به این که اطلاعاتت محدوده چون با این که خرید بیت یا ماین میتونه سود خوبی بهت برسونه ولی تصمیم عجولانه دقیقا به ضررت میشه

aerik

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
برق رایگان سراغ دارم دست خودمه جا هم دارم میصرفه ماینر بخرم یا بیاید جا و برق از من درصد بدین

davi12

Registered User
لایک‌ها
781
سلام
یک سوال این دستگاه های ماینر نو هم گیر میاد یا همه دست دوم هستند؟

s.david.s

کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
برق رایگان سراغ دارم دست خودمه جا هم دارم میصرفه ماینر بخرم یا بیاید جا و برق از من درصد بدین
برق رایگان که خیلیا دارن:general609:

سلام
یک سوال این دستگاه های ماینر نو هم گیر میاد یا همه دست دوم هستند؟
تا اونجایی که اطلاع دارن استوک هستن

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
من دنبال جواب یه سوال هستم ولی جوابشو جایی پیدا نکردم
این دستگاه ها سخت افزارشون چیه ؟ یعنی cpu دارن فقط ؟
جایی هست بشه توضیحاتی درباره سخت افزارشون پیدا کرد ؟
تو هر سایتی میرم فقط قدرت پردازش رو نوشته !
داخلشون تراشه های سفارشی ساز داره که بهش میگند اسیک .این تراشه ها فقط می تونند یه کار خاص(یه الگوریتم خاص)را با سرعت خیلی بالا اجرا کنند اما سی پی یو می تونه انواع مختلفی الگوریتم را محاسبه کنه .مثل اینه که شما یه چاقو جیبی داری باهاش 100تا کار می تونی انجام بدی از پوست کندن میوه تا تیز کردن سر مداد اما یه چاقو جراحی هم داریم همون کار برش را تخصصی و سریع انجام میده
تا اونجا که من متوجه شدم چیپ مورد نظر را اول رو fpgaبرنامه ریزی می کنند پس از تست از روش اسیک ساخته میشه .

davi12

Registered User
لایک‌ها
781
نو هم هست اما قیمت ها خیلی بالاست تازه اگر دست دوم تمیز شده را جای نو نندازند

https://www.amazon.com/gp/offer-lis...0?ie=UTF8&condition=all&qid=1561751139&sr=1-2

قیمت نو حدودا 800 دلاره میشه حدود 10-11 تومن .چرا تو ایران انقدر قیمت ها بالاست؟ وسایل کامپیوتری (مثل لپ تاپ و موبایل و......)تفاوت فاحشی با خارج ندارند

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
https://www.amazon.com/gp/offer-lis...0?ie=UTF8&condition=all&qid=1561751139&sr=1-2

قیمت نو حدودا 800 دلاره میشه حدود 10-11 تومن .چرا تو ایران انقدر قیمت ها بالاست؟ وسایل کامپیوتری (مثل لپ تاپ و موبایل و......)تفاوت فاحشی با خارج ندارند
همین دستگاه که لینک دادید را میشه تو ایران 12میلیون خرید تو دیوار s9سرچ کنید

ARIAEI

Registered User
لایک‌ها
51
با توجه به افزایش تعرفه برق ماین دیگر به صرفه نیست
سخنگوی صنعت برق از افزایش ۷ درصدی تعرفه برق در سال ۹۸ برای تمام مشترکان
و همچنین افزایش ۲۳ درصدی این تعرفه برای مشترکان پرمصرف خبر داد.

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
این ها نو هستند؟
شرکتی وجود داره که بشه اعتماد کرد دست دوم به آدم نندازه؟
ظاهرا میگند نو هستند اما من نمی دونم .لیون کامپیوتر قابل اعتماده اما گرون میده s9-jمیده 13.5
می تونید حضوری از همین دیوار بخرید جلو خودتون کارتون را باز کنه کوچکترین آثاری از گرد و غبار و تغییر رنگ دیدید خریداری نکنید.البته اگر با تینر و....شسته باشند مشخص نمیشه دست دومه

s.david.s

کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
فعلا با یکی از دوستان خارج از پی تی به صورت کاملا اتفاقی قرار داشتم
اونم مثل من کنجکاو بود
قرار شد در حد 40 تومن دو نفری تو مقیاس خیلی کوچیک شروع به کار بکنیم و ببینیم چی میشه
طی چند روز گذشته وقت گذاشتیم و یکم تحقیق و پرس و جو کردیم . با چند نفر حضوری ملاقات داشتیم
قراره طی یک هفته آینده راه اندازی بشه
ببینیم نتیجه چیه
اگه شروع به کار بکنیم حتما اطلاعاتم رو به اشتراک میزارم تو همین تاپیک

shahab1985

Registered User
لایک‌ها
178
فعلا با یکی از دوستان خارج از پی تی به صورت کاملا اتفاقی قرار داشتم
اونم مثل من کنجکاو بود
قرار شد در حد 40 تومن دو نفری تو مقیاس خیلی کوچیک شروع به کار بکنیم و ببینیم چی میشه
طی چند روز گذشته وقت گذاشتیم و یکم تحقیق و پرس و جو کردیم . با چند نفر حضوری ملاقات داشتیم
قراره طی یک هفته آینده راه اندازی بشه
ببینیم نتیجه چیه
اگه شروع به کار بکنیم حتما اطلاعاتم رو به اشتراک میزارم تو همین تاپیک

ببخشید هر دستگاه s9 بدون محاسبه هزینه برق ماهی چقدر سود میده؟

بالا