برگزیده های پرشین تولز

نظرتون در مورد Kodak C340 چيه ؟؟؟؟؟

siavash8027

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من ميخواهم يك دروبين kodak c340 بگيرم نظرتون چيه ؟
محاسن و معايبش چيه؟
قيمتش تهران چنده ؟

siavash8027

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
OLYMPUS D535 چطور
خوبه ؟ قيمتش رو اينجا لطفا بگيد

phoyo_live

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
13
هيچ کدومشون نميتونن زياد کارامد باشن .هر دوشن امکان فوکاس دستي رو ندارن دوربين کداک فقط تو ماگزيمم زرولاسيونش عکاسي ميکنه و حالات ديگه اي نداره دوربين المپوس بغير از بدنه نا متعارفش مثل باقي المپوس ها امکانات دستي کمي داره و حتي امکان انتخاب ايزو رو هم نداره ماکروي دوربين المپوس 13 سانتي متري که اصلا تعريفي نيست .شما اگه پولتم کمه ميتوني دوربينهاي خيلي بهتر از اينو رو بخري .اينا خيلي ساده و ابتداين .ميخري و من مطمئنم بعدا پشيمون ميشي . رو کانن و نيکون و سوني بيشتر تمرکز کن چون هم شناخته شده ترن و هم گارانتي خوبي دارن.

siavash8027

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از phoyo_live :
هيچ کدومشون نميتونن زياد کارامد باشن .هر دوشن امکان فوکاس دستي رو ندارن دوربين کداک فقط تو ماگزيمم زرولاسيونش عکاسي ميکنه و حالات ديگه اي نداره دوربين المپوس بغير از بدنه نا متعارفش مثل باقي المپوس ها امکانات دستي کمي داره و حتي امکان انتخاب ايزو رو هم نداره ماکروي دوربين المپوس 13 سانتي متري که اصلا تعريفي نيست .شما اگه پولتم کمه ميتوني دوربينهاي خيلي بهتر از اينو رو بخري .اينا خيلي ساده و ابتداين .ميخري و من مطمئنم بعدا پشيمون ميشي . رو کانن و نيکون و سوني بيشتر تمرکز کن چون هم شناخته شده ترن و هم گارانتي خوبي دارن.

كداك C340
محاسن و معايبش چيه؟
قيمتش تهران چنده ؟

(نه برا خودم نميخواهم خودم با توجه به توضيحات شما و دوستان احتمالا Canon A510 ميگيرم يكي از دوستان خريده بود ميخواستم ببينم چطوره از انگليس خريده حدود 200.000 تومن )

phoyo_live

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
13
از نظر من مالي نيست ولي من اهواز زندگي ميکنم فکرم نميکنم کداک گير بياد تو اهواز و اصفحان کن که نديدم.

بالا