برگزیده های پرشین تولز

نظرتون راجع به این کار که به سرم زده چیه ؟

faridcboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,259
سلام
داداش راستش 25 درصد واسه من کمه یعنی به دردسرش نمی ارزه منظورم پخش و فروششه
مثلا همین آلو که میگم 70 درصد سود داشت بعد این که آماده بشه یا تهران نت باقالی :دی رو گفت که نگهداریم و با چند برابر قیمت بفروشیم که اینم خوبه

عدضش الو رو بايد درست كني
ممكنه نتوني مرغوب درست كني سرمايت به ... بره .تازه مشكل بازاريابي عه داره
ولي اينو الان فقط ميخري انبار ميكني يه اگهي ميدي تو ايستگاه يا پيام سرا خودشون ميان تو محل ازت ميخرن! !
Sent from my GT-I5500 using Tapatalk 2

mmz2ub

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
داداش دنباله تولید خیار شور نرو که خیلی داستان داره .من پارسال وارد بازیش شدم .دیدم دردسرش زیاده.نوع خیارش که باید از محلات سردسیر باشه و کلی داستانه دیگه.
همین آلو خوبه

TABRIZ-MACHINERY

Registered User
لایک‌ها
25
من وارد کننده ماشین الاتم بیشتر صنعتی گاهی غذایی.الان همش صنعتیه یه خط رب و کنسرو دارم المانی.داییم سازنده ماشین الات غذاییه.شرکت آیتک ماشین.

alonzo morning

Registered User
لایک‌ها
255
قربونت برم داداش خدا خيرت بده سايتون از سرمون کم نشه

محبت کن هر وقت اين الوهات رو با اين روشهاي مبتکرانه درست
کردي محبت کن ادرس مغازه هاي فروشنده رو برا ما پخ کن بلکه
مثل صدها نفر از همشهريان بخت برگشتمون سرطان نگيريم
تو اين مملکت که هيچ نظارتي رو توليد هيچ چيز نيست که...

vahid03

Registered User
لایک‌ها
9
میدونم تاپیک قدیمیه و راستشم بخواید هیچ کدوم از نظرات رو حوصله نکردم بخونم ولی تجربه کافی در این زمینه دارم نه بلکه من بلکه کل خانواده ( از بچکی کار منه و از دوران کودکی پدر بزرگ )

ما هم آلود خشک می کنیم و هم انگور

انگور مثلا 100 تن خشک می کنیم حدودا خشکش میشه 34 تن که کیلویی انگور معمولی الان که فصله شه چند روز دیگه وقت برداشتتشه 2100 هست و خشکشم حدودا 4 الی 5 میتونی دی ماه بفروشی که به عبارتی انگور معمولی 100 تن میشه 210000000 و خشکشم 34 تن از 4 تومن میشه 136000000

این در حال هست که در سال های پیش رو قیمت ها متفاوت هست که بعضی از سال ها انگور خشکش سود میکنه بعضی وقت ها هم انگور معمولیش سود میکنه امسال انگور معمولی سود میکنه ما هم معمولی میفروشیم این مورد رو باید ما تشخیص بدیم...

آلو هم سه حالت داره یکی اینکه شما برید باغی رو اجاره کنید اگه کار بلدید و به جای این که بیاید آلود بخرید بعد خشک کنید مستقیم از درخت بچینید و خشک کنید و راحشم اینه که در آبجوش چند ثانیه نگه میدارید بعدش میزارید جلوی نور آفتاب به همین راحتی ( زمان خشک شدن کاملشم 20 روز هست ) بعدش که کامل خشک شد در جایی انبار کنید و زمستان بفروشید کیلویی 7 هزار تومان... شایدم بیشتر تا 10 هزار میره

دوم این که آلو رو معمولی بفروشید امسال قیمت آلود کیلویی 1300 بود طرف ما ( افزایش قیمت بابت سرما زدگی و کمبود آلود بوده ) ما این سرما زدگی آلود رو در نظر گرفتیم و آلود معمولی فروختیم باغ ما حدود 900 تا درخت آلود داره . کاملانم از سرما زدگی محافظتش کردیم ( البته پدرم در اومد :D ) ولی سال گذشته سرما زدگی در کار نبود و قیمت آلود به شدت پایین بود به همین دلیل ما خشک کردیم و زمستان به قیمت خوبی فروختیم الان من زانتیا دارم :lol: ( شوخی )

از توضیحات بنده چه نتیجه ای می گیرید؟

درسته تشخصی کار که هر سال از سال گذشته متفاوته و باید برسی های کارشناسی انجام بدید ( اگه منتطقه شما نزدیک ما هست مشاوره رایگان میدم به شما ):happy:

دوستان اگه سوالی داشتند در این باره بنده کوتاهی نمیکنم و در خدمت همه هستم...

در آمد این کار بالاست بسیار بالا پس حتما با اصولی و کارشناسی وارد این کار بشید...

آهان برای آود راه سوم هم یادم رفت بگم پس بیخیال....

بالا