برگزیده های پرشین تولز

نظرتون راجع به ترقه زدن تو چهارشنبه سوری چیه؟

Rascal

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,151
شماها هرچي ميخواين بگين
من كه همون جور كه گفتم ميرم و ميزنم پدر همه رو هم در ميارم :)
پير مرد هاي عزيز پس دورو بر نارمك بهتره پيداتون نشه چون احتمال منفجر شدن هست واستون :)

LEnIn+$

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
نظرتون راجع به ترقه زدن تو چهارشنبه سوری چیه..
thumbsdown.gif

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
خب اگه دولت بستر رو فراهم کنه و یه فضای کاملاً باز و دور از محل زندگی بقیه همراه با سرویس ایاب و ذهاب درست حسابی بذاره دیگه این همه مشکل بوجود نمیاد!!! مگه چی میشه اینکارو بکنن؟؟؟ فقط یه شبه دیگه!! خیل یخرج داره واسه کشور ثروت مندی مثله ایران؟؟؟!!!
اونوقت مثل فوتبال اتوبوس آتیش بزنن؟!

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
پسرم میشه بگی شما چند سالته؟
ylinfant.gif
با اجازه کوچیکترها 24 و با اجازه بزرگترها عقل و شعورم از خیلیهاشون بیشتره.
البته به دوستان عزیزم برنخوره ها. کسی به خودش نگیره.

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
در ضمن این چهارشنبه سوری فقط یه شبه و بس! چرا عزاداری امام حسین رو نمیگی که دقیقاً 10 شب و اندی خواب و اعصاب و ... زنو بچه مردومو از دم گرفتن با این بلند گوهاشون؟؟؟؟ هیئت دیدم تا 2 شب صدا بلندگوش تا 3 کیلومتری زلزله بپا میکرد! یا چایی صلواتی راه میندازن برای باند بازی این حاج آقاها! بعدش هرکی مثلن صدا بلندگوی نوحه کنار چایی صلواتیش رو بلندتر کنه لات تره! اسمه عزاداری امام حسینم بد کردن اینا!
من با این برنامه ها هم مخالفم.
خودم به هر دو گروه فحش میدم.
هر برنامه ای که مخل آرامش عمومی بشه محکوم و مذمومه.

lj_banamak

Registered User
لایک‌ها
2
به نظر من توی این چند ساله ایرانیا خیلی بی جنبه بازی در اوردن تو این چهارشنبه سوری البته من با تفریح مردم مخالف نیستم اگه چهارشنبه سوری ما مثل اروپایی بود که فقط فشفشه می زدن خیلی عالی می شد و این ها همه نشان از فرهنگ بالای ما داره!!!! به قول یکی از خواننده ها تفریح سالم پنیره !! البته می دونید پایه یه فرهنگ در کشور 100 ساله هست و به این راحتیا هم نمیشه عوضش کرد همینه که هست با حرف های ما هم این وحشیا رام نمیشن!!

Simpson

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
4
اینا همه فیلمه اگه کسی با ترقه مخالفه میتونه چهارشنبه سوری بره یه جای خلوت که آرامش داشته باشه. نمیشه که یه ملت برا آرامش یه تعدادی که مخالف ترقه هستن بشینن تو خونه.

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
اینا همه فیلمه اگه کسی با ترقه مخالفه میتونه چهارشنبه سوری بره یه جای خلوت که آرامش داشته باشه. نمیشه که یه ملت برا آرامش یه تعدادی که مخالف ترقه هستن بشینن تو خونه.
غیر منطقی ترین حرفی بود که شنیدم!
ببخشیدها.
من خونم رو ول کنم برم تو بیابون شب بخوابم واسه این که یه عده میخوان تفریح کنن؟! اونم از نوع ناسالمش!

Simpson

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
4
ببخشیدها.
من خونم رو ول کنم برم تو بیابون شب بخوابم واسه این که یه عده میخوان تفریح کنن؟! اونم از نوع ناسالمش!

به نظر شما تفریح سالم که بشه باش یه ملت را تو چهارشنبه سوری سرگرم کرد چیه؟

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
ببخشیدها.

چه جوری صدای صبل زنی تو ده روز محرم ناراحتت نمی کنه ولی نغمه ملوس و اوای دلنشین ترقه ها با عث ناراحتیت می شه!تو اسپامیا تو یه روز به هرکی که بره خیابون گوجه پرت می کنن تو هند رنگ می پاشن فقط تو ایران مردم تساهل و تسامح در برخورد با همو یاد نگرفتن!;)

ميهن پرست

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
چه جوری صدای صبل زنی تو ده روز محرم ناراحتت نمی کنه ولی نغمه ملوس و اوای دلنشین ترقه ها با عث ناراحتیت می شه!تو اسپامیا تو یه روز به هرکی که بره خیابون گوجه پرت می کنن تو هند رنگ می پاشن فقط تو ایران مردم تساهل و تسامح در برخورد با همو یاد نگرفتن!;)

دوست عزيز نميخوام بحث رو به بيراهه بكشم ولي به نظر من استدلال درستي نكرديد.من با صداي طبل هم مخالفم و اتفاقا به شدت اذيتم ميكرد ولي فرقش اينجاست كه دسته هاي محرم حركت خودجوش نيست چه مردم بخوان چه نخوان انجام ميشه ولي چهارشنبه سوري حركت خودجوشه.چرا بايد ايين زيباي كهن رو اين گونه به چالش بكشيم.

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
تو پست قبلي هم گفتم. با هر صدايي كه باعث آزار و مزاحمت بشه از جمله طبل و سنج و چيزاي ديگه شديدا مخالفم.

هیچ

Registered User
لایک‌ها
0
من اینو تو اون یکی تاپیک هم گفتم
واقعا متاسفم که یه عده ای خوشی و لذتشون آزار و اذیت (و حتی جراحت و مرگ) بقیه است
دنیا دنیای عمل و عکس العمل، پس به فکر مکافات همل هم باشید
بعدن نگید نگفتیا

Unknown Zoon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من اینو تو اون یکی تاپیک هم گفتم
واقعا متاسفم که یه عده ای خوشی و لذتشون آزار و اذیت (و حتی جراحت و مرگ) بقیه است
دنیا دنیای عمل و عکس العمل، پس به فکر مکافات همل هم باشید
بعدن نگید نگفتیا

جوابت رو هم تو همون تاپیک اینجا و اینجا گرفتی.

هیچ

Registered User
لایک‌ها
0
درکت میکنم. اینم نگی دوباره همونجوری که گفتم از دنیا میری. ( البته بعد از 120 سال ):blink:

نکه شما هر وقت حرف می زنی کلمات نغز از دهنت خارج میشه
بعدشم من نمی خوام بحث کنم چون همونجوری که تا حالا بوده این بحثها به هیچ جا نمی رسه و بیفایده است
فکر کنم تو همین تاپیک بود یکی گفته بود فامیلشون سکته کرد و مرد یا چند نفر ماشین یه نفر دیگه رو آتش زدند. خب شما به این چی میگی؟ من فقط می خواستم اینو بگم که این چیزا درست نیست حالا هر اعتقاد و نظری که می خواهید داشته باشید همین.

بالا