آژانس هواپیماییfootbal

نظرخواهي نه براي همه مطالب

شروع موضوع توسط acloud ‏21 آپریل 2003 در انجمن سیستمهای نظرخواهی

1. acloud

acloud کاربر تازه وارد

تو enetation اين امكان وجود داره كه بخواهيم فقط برا بعضي از مطالبمون comment بذاريم؟ :?:
    اگه آره چه جوري ؟
    اگه نه چه خاكي به سرمون بريزيم ؟ :p

2. knowhow

knowhow مدیران قدیمی

اگه بخواي اين كار رو بكني بايد كد انيشن رو از توي تمپليتت برداري (اون كدي كه توي قسمت blogger و /blogger هست و همون کد رو پایین هر مطلبی که می خوای توش نظر بپرسی بگذاری.

3. ehsan

ehsan Administrator

دقيقتر توضيح ميدم. دو دسته كد داريم. دسته اول رو كه بايد بذاري توي head .
    دسته دوم رو فقط توي مطالبي بذار که ميخواي نظرخواهي داشته باشه. اينجوري ميشه.

4. acloud

acloud کاربر تازه وارد

خدا بهتون عمر بده :)

5. ranaa

ranaa کاربر تازه وارد

من هم از دسته خدا عمرتون بده ها!

6. ranaa

ranaa کاربر تازه وارد

اما نشد!
    يعنى هيچ چيز رو لازم نيست عوض كنيم؟! همون $BlogItemNumber بايد سر جاشون باشن؟!

7. panypay
  8. ehsan

ehsan Administrator

<$BlogItemNumber$> يه عدديه که اتوماتيک توليد ميشه و براي هر مطلب يه عدد خاصه... حالا اگه شما تعداد مطالبي که نظرخواهي ندارن از دستتون در نميره ميتوني اين عدد رو واسه خودت بذاري... يعني اينکه مثلا از 1 شروع کني و نظم و ترتيبش دست خودت باشه و هي بري بالا...

9. acloud

acloud کاربر تازه وارد

ولي من يه مشكل ديگه پيدا كردم :(
    قسمت دوم دستورا رو كه تو پيست هاي مختلف كپي ميكنم .همان محتويات اولين نظرخواهي رو برا همشون مي آره . هر نظري هم كه ثبت ميشه تو همشون ثبت ميشه :rolleyes: ...يعني چه مرگشه؟... :rolleyes:

10. acloud

acloud کاربر تازه وارد

ولي من يه مشكل ديگه پيدا كردم :(
    قسمت دوم دستورا رو كه تو پيست هاي مختلف كپي ميكنم .همان محتويات اولين نظرخواهي رو برا همشون مي آره . هر نظري هم كه ثبت ميشه تو همشون ثبت ميشه :rolleyes: ...يعني چه مرگشه؟... :rolleyes:

11. ehsan

ehsan Administrator

به اين مطلب دقت كن.... بايد براي هر مطلب يه شماره خاص بزني كه نظراتش هم فرق بكنه...

12. acloud

acloud کاربر تازه وارد

:p آخ جون درست شد :p
    احسان جان اگه بخوام به جاي كلمه commentاز یک عبارت فارسی استفاده کنم . یونیکدشوکجا بایستی قرار بدم؟ :?
    به خدا دیگه تموم شد :(

13. ehsan

ehsan Administrator

اينو بايد توي تنظيمات خود سايت enetation بنويسي... يه جا مخصوص اين كار داره...
    يه نگاهي به راهنمايي كه نوشتم بنداز:
    <a href='http://www.persiantools.com/archives/000009.html' target='_blank'>http://www.persiantools.com/archives/000009.html</a>

14. avajang.com .left
خرید بک لینکreviews عسل طبیعی و گرده گل ایرانی