برگزیده های پرشین تولز

نظرسنجی، انتخاب کارگزاری

کدام کارگزاری رو پیشنهاد می دهید؟

• Total voters
    72

Mehdi_Full

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,177
دوستان این کارگزاری تدبیرگران فردا همونی هست که سهام یاب تبلیغشو میکنه ؟
کسی عضو هست از نرم افزار معاملات آنلاینش بگه
هنگ داره یا نه ؟ نظر کلی تون رو بگین لطفا

01100

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
48
میشه روزانه مبالغ بالاتر از 50 میلیون از طریق اینترنت بانک به حساب کارگزاری انتقال داد؟

JAVAD 66

کاربر فعال بورس و بانکداری
کاربر فعال
لایک‌ها
2,227
میشه روزانه مبالغ بالاتر از 50 میلیون از طریق اینترنت بانک به حساب کارگزاری انتقال داد؟
نه نمیشه ... ولی میشه از طریق حضوری داخل بانک بریزی حسابشون و شماره فیش و سایر اطلاعات تو بخش مربوطه وارد کنی سریع حسابت شارژ میشه

01100

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
48
نه نمیشه ... ولی میشه از طریق حضوری داخل بانک بریزی حسابشون و شماره فیش و سایر اطلاعات تو بخش مربوطه وارد کنی سریع حسابت شارژ میشه
بازار تو چند ساعت ممکنه برگرده.. زمانیکه تصمیم به معامله گرفتید وقتی پول تو حساب نیست چطور معامله میکنید؟!

JAVAD 66

کاربر فعال
لایک‌ها
2,227
بازار تو چند ساعت ممکنه برگرده.. زمانیکه تصمیم به معامله گرفتید وقتی پول تو حساب نیست چطور معامله میکنید؟!
اگه توجه کرده باشی تو همین انجمن باره گفته شده اول هیجانی رفتار نکنید که میشه جواب سوالت برای تغییر بازار دوم همیشه مقداری نقدینگی تو حساب داشته باش
ضمنا اگه میخوای سرمایه سنگین وارد کنی مشکلی نیست صیح زودتر اقدام کن ساعت معاملات 9 صبح شروع میشه

01100

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
48
اگه توجه کرده باشی تو همین انجمن باره گفته شده اول هیجانی رفتار نکنید
تمام سهامم بنیادیه. تو اینروزهای پرالتهاب بالا پایین نمیشم
منتها کارم طوریه که سخته هر روز وقتمو تو ترافیک صرف رفت و آمد به بانک کنم. واسه همین گفتم بهتره حالا که فرصت دارم تحقیق کنم ببینم اگه راهی وجود داره که استثنائا واسه کارگزاری بشه غیرحضوری مبلغ بالا جابجا کرد بدونم هروقت نیاز شد معطل نشم
برای تغییر بازار دوم همیشه مقداری نقدینگی تو حساب داشته باش
حداقل تا 1 سال قصد دارم با کل سرمایه تو بورس باشم، ولی خب هربار بعد از فروش باید فرصت مناسب واسه خرید دست بده. نمیتونم اجازه بدم اینهمه پول همینطوری تو کارگزاری بخوابه *قرار بود قانون بذارن به موجودی حساب کارگزاری سود بدن ولی خبری نشد*

JAVAD 66

کاربر فعال
لایک‌ها
2,227
منتها کارم طوریه که سخته هر روز وقتمو تو ترافیک صرف رفت و آمد به بانک کنم. واسه همین گفتم بهتره حالا که فرصت دارم تحقیق کنم ببینم اگه راهی وجود داره که استثنائا واسه کارگزاری بشه غیرحضوری مبلغ بالا جابجا کرد بدونم هروقت نیاز شد معطل نشم

حداقل تا 1 سال قصد دارم با کل سرمایه تو بورس باشم، ولی خب هربار بعد از فروش باید فرصت مناسب واسه خرید دست بده. نمیتونم اجازه بدم اینهمه پول همینطوری تو کارگزاری بخوابه *قرار بود قانون بذارن به موجودی حساب کارگزاری سود بدن ولی خبری نشد*
اگه مفید داری صندوق حامی داره سود میده میتونی تو بخش گردش حساب ببینی برای همه اعضا اتوماتیک فعاله پول راکد تو حساب بهش سود میده درصدشو اخر هر ماه اعلام و واریز میکنن

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
یه راه داره مثل اینکه حساب بانک ملت داشته باشید میتونی اونو مستقیم به کارگزاری وصل کنی . کل موجودیت رو میبینی مستقیم از حسابت خریدو فروش میکنی

01100

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
48
یه راه داره مثل اینکه حساب بانک ملت داشته باشید میتونی اونو مستقیم به کارگزاری وصل کنی . کل موجودیت رو میبینی مستقیم از حسابت خریدو فروش میکنی
ممنون دوست عزیز؛ اینکارو باید از طریق کارگزاری پیگیری کنم یا بانک؟

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
ممنون دوست عزیز؛ اینکارو باید از طریق کارگزاری پیگیری کنم یا بانک؟
کارگزاری فکر میکنم . یادم دیده بودم تو گزینه ها بودش که میتونید حساب رو مستقیم وصل کنی منتها یکسری بانکها بودن مثلا ملت

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,510
امروز رفتم بانک پاسارگاد و حساب ویژه معاملات آنلاین باز کردم، تو سایت فرمها رو پر کردم و مدارک رو آپلود کردم، منتظر تأیید کارشناسا هست
از نرم افزار داتکس استفاده می کنن. زیر مجموعه هلدینگ فناپ. که خودشم وابسته به گروه مالی پاسارگاد هست

ببینم کارگزاری پاسارگاد چطوریه

DaaVooD

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
103
امروز رفتم بانک پاسارگاد و حساب ویژه معاملات آنلاین باز کردم، تو سایت فرمها رو پر کردم و مدارک رو آپلود کردم، منتظر تأیید کارشناسا هست
از نرم افزار داتکس استفاده می کنن. زیر مجموعه هلدینگ فناپ. که خودشم وابسته به گروه مالی پاسارگاد هست

ببینم کارگزاری پاسارگاد چطوریه

سلام. بعنوان سومین کارگزاری میخام از بین سامان، پارسیان و پاسارگاد یک کدومو انتخاب کنم و بنابرین منتظر فیدبک شما هستم.

DaaVooD

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
103
از ناظر این قسمت تقاضا میکنم نظرسنجی این تاپیکو حذف کنه. من با دیدن این نظرسنجی به یکی ازون 2 تا کارگزاری که مقام اول و دومو کسب کردن اعتماد کردم و ازون 4شنبه کذایی کلی متضرر شدم.
در حال حاضر لازمه در رنکینگ تجدید نظر بشه تا افراد مثل من در چاه اینا نیوفتن...

JAVAD 66

کاربر فعال
لایک‌ها
2,227
از ناظر این قسمت تقاضا میکنم نظرسنجی این تاپیکو حذف کنه. من با دیدن این نظرسنجی به یکی ازون 2 تا کارگزاری که مقام اول و دومو کسب کردن اعتماد کردم و ازون 4شنبه کذایی کلی متضرر شدم.
در حال حاضر لازمه در رنکینگ تجدید نظر بشه تا افراد مثل من در چاه اینا نیوفتن...
باید مثل من رای خودتو عوض کنی تا این مفید و اگاه رتبه شون تو نظرسنجی بیاد پایین

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,510
سلام. بعنوان سومین کارگزاری میخام از بین سامان، پارسیان و پاسارگاد یک کدومو انتخاب کنم و بنابرین منتظر فیدبک شما هستم.
پاسارگاد پشتیبان تلگرامش آفلاینه و بعد از 1 روز کاری رمز معاملات آنلاین رو ارسال نکردن تا حالا یه امتیاز منفی. اقتصاد بیدار 3-4 ساعت بعد از احراز هویت رمز رو ارسال کردن.
@saeid33
سامان زمانی که کار می کردم نمیشد نماد به دیده بان اضافه کرد بعضی وقتا قطعی داشت. مهاجرت کردم سمت مفید، اون موقع مفید نسبتا بهتر بود اما الان همون مشکلات سامان رو داره. آگاه از هر دو بدتر

amir aqa

Registered User
لایک‌ها
1,845
کارگزاری پاسارگاد حدود یک هفته طول کشید تا رمز سامانه بفرسته
نکته جالبش اینه که مجموعه پاسارگاد که معمولا در خدمات الکترونیک پیشرو هست ،در‌بحث تغییر کارگزار ناظر به طرز احمقانه ای عقب مونده است و باید حضوری با برگه سهام مهر شده توسط کارگزار قبلی مراجعه کنید برای تغییر کارگزار ،خیلی برام عجیب بود این قضیه ،من سالهاست مشتری این بانک و بیمه هستم و همه چیش خوبه نسبت به بقیه اما اینجا مشکل داره
نکته دیگه اینکه نمیشه در ساعت غیر اداری پول واریز کرد و سیستم واریز بسته میشه
در مجموع از بقیه خدماتشون ضعیف تره

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,510
کارگزاری پاسارگاد حدود یک هفته طول کشید تا رمز سامانه بفرسته
نکته جالبش اینه که مجموعه پاسارگاد که معمولا در خدمات الکترونیک پیشرو هست ،در‌بحث تغییر کارگزار ناظر به طرز احمقانه ای عقب مونده است و باید حضوری با برگه سهام مهر شده توسط کارگزار قبلی مراجعه کنید برای تغییر کارگزار ،خیلی برام عجیب بود این قضیه ،من سالهاست مشتری این بانک و بیمه هستم و همه چیش خوبه نسبت به بقیه اما اینجا مشکل داره
نکته دیگه اینکه نمیشه در ساعت غیر اداری پول واریز کرد و سیستم واریز بسته میشه
در مجموع از بقیه خدماتشون ضعیف تره
تو سایت شون دیدم نوشته بود. فکر کردم غیر حضوری هم داره. پس پاسارگاد هم خط می خوره .. همین مونده بریم شهر دیگه برای تغییر کارگزار ناظر

مبین سرمایه هم یکی از کاربرا گفت ایراد داشته

---------------------------------------------

بانک تجارت یا بانک ملی کسی کار کرده باهاشون؟

Last edited:

amir aqa

Registered User
لایک‌ها
1,845
تو سایت شون دیدم نوشته بود. فکر کردم غیر حضوری هم داره. پس پاسارگاد هم خط می خوره .. همین مونده بریم شهر دیگه برای تغییر کارگزار ناظر

مبین سرمایه هم یکی از کاربرا گفت ایراد داشته

---------------------------------------------

بانک تجارت یا بانک ملی کسی کار کرده باهاشون؟
یکی از دوستان مبین سرمایه هست و راضیه ،مشکلش تا جایی که من فهمیدم ،پراکندگی‌خدماتشه و اینکه سایتش با موبایل خیلی سازگار نیست گویا
تجارت نه ولی ملی هم من یکم تحقیق کردم چنگی به دل نمیزد
من خودم دارم به رفاه فکر میکنم الان

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,510
یکی از دوستان مبین سرمایه هست و راضیه ،مشکلش تا جایی که من فهمیدم ،پراکندگی‌خدماتشه و اینکه سایتش با موبایل خیلی سازگار نیست گویا
تجارت نه ولی ملی هم من یکم تحقیق کردم چنگی به دل نمیزد
من خودم دارم به رفاه فکر میکنم الان

گورباچف از مبین راضی نبود . اون روز فکر کنم مفید تاخیر نداشت. من با اگاه همین مشکل برام پیش اومد از صف فروش خواستم خرید بزنم، زد در حال ارسال، بهم نرسید
کارگزاری ها یکی از یکی حرام خوارتر-سهم دوستم رو تو کارگزاری مبین سرمایه اردر فروش تو مثبت 5 گزاشتم-نیمساعت نوشته در حال ارسال بعد نیمساعت سهم از مثبت 5 اومد به منفی 5!!هنوزم تایید نکرده اردر رو!
اضافه شدن شهر مقدس کالیفورنیا به تقسیمات کشور از دید کارگزاری مبین سرمایه!
مشاهده پیوست 1185671

tana_2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
98
گنجینه سپهر چی
چطوره کسی کار کرده باهاش؟

بالا