نظرسنجی در مورد شرکت های اینترنتی دهی (ISP) از دید کاربران

شروع موضوع توسط sony game ‏18 می 2014 در انجمن سرویس های آنلاین ( شبکه های اجتماعی )

1. sony game

sony game Registered User

سلام این یک نظرسنجی عمومی می باشد که افراد باید دید مثبت و منفی شرکت اینترنتی که باهاش کار کردن رو بگن البته با دلیل باشه در نهایت یک لیست بر اساس امتیازات و دلالیل نوشته شده آماده مشه که به شما در انتخابتون کمک می کنه.
    نام اینترنت و شهر و سرعت رو بنویسید.
    در بعضی موارد به دلیل مشابه بودن نظرات ، نظرات با هم ادغام میشوند. همچنین سعی کنید توضیح کاملی بدید. تشکر

تجربه های شخصی کاربران اینترنتی:

خیلی وقتا خیلی سایت ها نمیان و کلا اینترنت سرعتش کم میشه در روز مخصوصا گوگل (پینگ الا)
    قانون محدودیت دانلود شبانه (هفته 4 گیگ)
    شبانه نمیشه زیاد تو اینترنت ول خورد
    سرعت حداکثر 270 در روز و شب هم 70 کیلوبایت دانلود
    در کل بیشتر این قطعی ها اذیت می کنن
    کار نکردن اکثر فیلترشکنها
    الان پارس انلاین هستم ، صبحها همه چیش خوبه تا ساعت 12 ، پینگ پایین و بدونه تایم اوت ، و سرعت دانلود عالی ( 1 مگابایت ) ، ولی بعد از ساعت 12 افتضاح میشه
    تایم اوتها شروع میشه و سرعت دانلود هم میاد روی 200 ( سرویس 2 مگ دارم ) شبا هم بین 2 تا 5 گیگ دانلود میشه کرد

فقط در این رابطه پست بدید (اسپم ممنوع)

Last edited: ‏18 می 2014
    RAR از این نوشته تشکر کرده است.
  2. خدمات پی پالبازدیدیار - افزایش بازدید سایت و سیگنال های برند
  3. RAR

RAR Registered User

من تو این 1 سال 4 تا عوض کردم
    اول های وب = اولاش خوب بود ( 3 ماهه اول) رفته رفته بدُ بدتر شد پینگ زیر 400 نمیومد ، تا اینکه رفتم شاتل
    شاتل= محدودیت دانلود رایگان و پینگه بالا و کار نکردن اکثر فیلترشکنها بعد از 1 ماه تخلیه کردم
    فن اوا = اینم 1 ماهه تخلیه کردم ، نداشتن پینگه ثابت و قطعی های مکرر و نداشتن دانلود شبانه و محاسبه کردن هر گیگ به قیمت 4800
    پارس انلاین = الان پارس انلاین هستم ، صبحها همه چیش خوبه تا ساعت 12 ، پینگ پایین و بدونه تایم اوت ، و سرعت دانلود عالی ( 1 مگابایت ) ، ولی بعد از ساعت 12 افتضاح میشه
    تایم اوتها شروع میشه و سرعت دانلود هم میاد روی 200 ( سرویس 2 مگ دارم ) شبا هم بین 2 تا 5 گیگ دانلود میشه کرد
    فعلا پارس موندم ، ولی اگه شرکته بهتری پیدا کنم از پارس میرم :دی
    اهــــواز هســــتم

4. sony game

sony game Registered User

اضافه شد. دوستان این نظرسنجی ها بدرد خودتون میخوره که دیگه مال خور ها کم بشه.

عسل طبیعی و گرده گل ایرانی