آژانس هواپیماییexchanging

نظرسنجی راجع به تاسیس یک وب سایت چت

شروع موضوع توسط hsmid123 ‏13 اکتبر 2007 در انجمن گفتگوی آزاد

1. hsmid123

hsmid123 Registered User

با سلام
    بنده تصمیم دارم یک وب سایت چت تاسیس کنم که اسکریپتشم خودم بنویسم .که در آن تمام شهرهای ایران هر کدوم برای خودشون یک روم داشته باشن + امکان add کزدن روم های جدید و هچنین امکان add کردن دوستانی که مایل هستید و گذاشتن off برای آنها و .... امکانات دیگر.
    حال سوال بنده این است که به نظر شما دوستان تاسیس همچین سایتی می گیره و کاربر بگیر هست که همرو جذب کنه . آیا استقبال می شه به نظرتون ؟ اگر جواب دوستان منفی هست دیگه من این همه زحمت و هزینه بیهوده انجام ندم.
    آیا دوستانی هستند که هنگام تاسیس این وب سایت به ینده در جهت آگاهی سایرین از این وب سایت کمک کنند؟
    با تشکر

2. alik

alik کاربر قدیمی پرشین تولز

1- سرویس دهنده ایرانی مورد اعتماد کاربر ایرانی نیست
    2- هزینه سرور و امکانات راه اندازی و نهایتا سرویس و رسیدگی در سطح بالا (تعداد کاربران استفاده کننده) بیش از توجیح اقتصادی و درآمد سیستم خواهد بود
    3- ریسک فیلت*ر شدن این سایت زیاده (البته اگر نگیره کاری ندارند اگر بگیره واقعا ریسکش میره بالا)
    4- کیفیت سرویس و امکانات چت پارامتر مهمی است و سرویس های خارجی رقابت را خیلی سخت کردند.

کلا من بودم انجام نمی دادم :) اگر هم خیلی دلت میخواد امتحان کنی بنظر من یک سرویس کم هزینه با اسکریپت آماده برای تست میتوانه خوب باشه ولی بیشتر از این واقعا ضرر کردی ...

3. hsmid123

hsmid123 Registered User

خیلی ممنون از نظر سازندتون

4. stefan

stefan Registered User

فکر کنم یه سایت مثل facebook یا classmates و غیره که درباره مدارس و دانشگاه ها یا حتی ادارات

باشه میتونه بگیره. هزینه هاش هم کمتر هست. بعد هم در مورد فیلتر شدن باید بگم این طوری ها هم نیست

که هر سایتی فیلتر بشه. مثلا cloob یا همین فروم ها مگه فیلتر شدن.