برگزیده های پرشین تولز

نظرسنجی سرویس دهنده اینترنت اعضاء پی تی

تامین کننده اینترنت شما کدام مورد است؟

• Total voters
    21

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,011
شاید بهترین راه انتخاب سرویس دهنده اینترنت برسی نظرسنجی باشه، لطفا در نظرسنجی این تاپیک شرکت کنید تا سرویسی که بیشترین کاربر را دارد مشخص بشه نظرسنجی محض اینکه چی استفاده می کنید نیست لطفا فقط اگر از سرویسی که دارید راضی هستید به آن رای دهید

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,011
آسیاتک دارم و اصلا راضی نیستم
اگر راضی نیستی پس چرا بهش رای دادی؟! حذفش کن، نظرسنجی رو زدم برای چیزی که راضی هستید نه سرویسی که الان دارید و ناراضی
آسیا تک همونی نبود که طرح های مضحک فشفشه و... داشت؟! از همین اسم فشفشه که گذاشتن معلومه که کلا ارزش استفاده کردن نداره

javidjava

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
47
من با توجه به سوال نظر سنجی نظر دادم!!
تامین کننده اینترنت شما کدام مورد است؟

پس اگر هدفتون چیز دیگست سوال نظرسنچی رو اصلاح کنید ، چون همه دچار اشتباه میشن.

فشفشه برای های وب هستش آسیاتک چلچله و هلهله داره:D
آسیاتک بدون اطلاع یهو آپلود رایگان رو با اینکه یکسال قرار داد داشتم قطع کرد
تعرفه ها رو وحشتناک گرون کرد
طرح و سرعت و غیره رو همه رو درپیت کرد
معلوم نیست چکار میکنن
تو فکر رفتن به مخابراتم که حداقل ساعات رایگان داره برای دانلود!

pejii

Registered User
لایک‌ها
724
وایرلس رسپینا دارم، فعلاً ازش راضی هستم. کاربری من درآمد از اینترنت هست و عدم قطعی و بازکردن سریع صفحه ها خیلی برام مهمه. گیم هم در کنارش میزنم برای تفریح که پینگ پایینش واقعاً رضایت بخشه.

نزدیک 4 ساله که دارم ازشون سرویس میگیرم، یک بار کمی پکت لاست داشت، هیچوقت قطع نشده.

تهران، منطقه مخابراتی قدوسی.

6174754846.png

6174760452.png

6174764936.png

پیش از این پیشگامان داشتم، خیلی بازی در آوردند و اذیت کردند. خوشبختانه با این آشنا شدم و دیگه از شر ADSL خلاص شدم.

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,011
وایرلس رسپینا دارم، فعلاً ازش راضی هستم. کاربری من درآمد از اینترنت هست و عدم قطعی و بازکردن سریع صفحه ها خیلی برام مهمه. گیم هم در کنارش میزنم برای تفریح که پینگ پایینش واقعاً رضایت بخشه.

نزدیک 4 ساله که دارم ازشون سرویس میگیرم، یک بار کمی پکت لاست داشت، هیچوقت قطع نشده.

تهران، منطقه مخابراتی قدوسی.

6174754846.png

6174760452.png

6174764936.png

پیش از این پیشگامان داشتم، خیلی بازی در آوردند و اذیت کردند. خوشبختانه با این آشنا شدم و دیگه از شر ADSL خلاص شدم.
چه جوری وایرلس گرفتی؟! من از شاتل وایرلس میخواستم بگیرم گفتن باید یه دکل آنتن رو پشت بوم بزنن هزینش زیاد بود، شما با چی به وایرلس وصل میشی چه جوریه؟ تعرفه هاش بیشتره یا فرقی نداره؟

chama

Registered User
لایک‌ها
241
چرا های وب در لیست نیست؟

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,011

pejii

Registered User
لایک‌ها
724
چه جوری وایرلس گرفتی؟! من از شاتل وایرلس میخواستم بگیرم گفتن باید یه دکل آنتن رو پشت بوم بزنن هزینش زیاد بود، شما با چی به وایرلس وصل میشی چه جوریه؟ تعرفه هاش بیشتره یا فرقی نداره؟

برج مسکونی ساکن هستم که ارتفاع بلندی داره و به همین دلیل دید مستقیم داشتیم به دکل های زیادی. بدون مشکل آنتن رو انداختن روی میله ای که روی پشت بام برای آنتن مرکزی وجود داشت و همه چیز راحت نصب شد.

تعرفه هاش خیلی بیشتره از سرویس ADSL ولی کیفیتش هم بسیار بالاتره.

پهنای باند این سرویس اختصاصی هست و هر مگابیت رو الان دارند با من 180 هزار تومان حساب میکنند، اوایل خیلی بیشتر میدادم ولی هرچی کاربر قدیمی تری باشید و مقدار بیشتری هم پهنای باند نیاز داشته باشید تخفیف بیشتری هم میزنند براتون.

اگه پهنای باند اشتراکی با حدود همین کیفییت رو بخواهید میتونید از Avagostar سرویس بگیرید، این شرکت هم پهنای باندش رو از رسپینا تهیه میکنه ولی به صورت اشتراکی بین کاربرانش پخش میکنه و سرویس های ترافیک محدود هم داه که ارزونتر در میان.

در ضمن، شرکت های زیادی هستند که سرویس وایرلس میدند، اگه محل شما به دکل یکی از آنها دید مستقیم نداشت دلیل بر آن نیست که باقی شرکت ها هم نتونند بهتون سرویس وایرلس بدند. یه چند تاشون رو بگین بیان و موقعیت سنجی کنند.

chama

Registered User
لایک‌ها
241
برج مسکونی ساکن هستم که ارتفاع بلندی داره و به همین دلیل دید مستقیم داشتیم به دکل های زیادی. بدون مشکل آنتن رو انداختن روی میله ای که روی پشت بام برای آنتن مرکزی وجود داشت و همه چیز راحت نصب شد.

تعرفه هاش خیلی بیشتره از سرویس ADSL ولی کیفیتش هم بسیار بالاتره.

پهنای باند این سرویس اختصاصی هست و هر مگابیت رو الان دارند با من 180 هزار تومان حساب میکنند، اوایل خیلی بیشتر میدادم ولی هرچی کاربر قدیمی تری باشید و مقدار بیشتری هم پهنای باند نیاز داشته باشید تخفیف بیشتری هم میزنند براتون.

اگه پهنای باند اشتراکی با حدود همین کیفییت رو بخواهید میتونید از Avagostar سرویس بگیرید، این شرکت هم پهنای باندش رو از رسپینا تهیه میکنه ولی به صورت اشتراکی بین کاربرانش پخش میکنه و سرویس های ترافیک محدود هم داه که ارزونتر در میان.

در ضمن، شرکت های زیادی هستند که سرویس وایرلس میدند، اگه محل شما به دکل یکی از آنها دید مستقیم نداشت دلیل بر آن نیست که باقی شرکت ها هم نتونند بهتون سرویس وایرلس بدند. یه چند تاشون رو بگین بیان و موقعیت سنجی کنند.
هر مگابیت 180 هزار تومان؟
چه خبره؟
یعنی هر مگابایت که 8 مگابیته میشه 1.440.000 تومان

pejii

Registered User
لایک‌ها
724
هر مگابیت 180 هزار تومان؟
چه خبره؟
یعنی هر مگابایت که 8 مگابیته میشه 1.440.000 تومان

خیر، اگه بخواهید پهنای باند 8 مگابیت بگیرید تخفیف هم میدند.
ولی قیمت بالای این سرویس ها به دلیل اختصاصی بودن پهنای باند هست، شما هیچوقت سرعتتون افت نمیکنه (البته اگه مشکل تداخل فرکانس و دید با دکل های شرکت رو نداشته باشید).

SW-ZX

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
43
فریب نظرسنجی رو نخورید, ایرانسل از همه بدتره

بالا