برگزیده های پرشین تولز

نظر بديد ( جي تي جيبي 2 )

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
اين يكي از كار هاي قديميم هستش كه به صورت چيبي طراحي كردم :happy:
ديدم اينجا همه بچه ها زدن تو كار هاي سياه گفتم يه سري كار شاد بذارم و نظرتون رو بپرسم :)
همش در رابطه Gt - Max و اواتار خودم هستش :happy:
خوشحال ميشم نظرتون رو بدونم

GtAnimeStyle.gif

babek

Guest
لایک‌ها
0
به نقل از Gt_Max :
11 نفر ديدن يك نفر نظر نداد :D

من حالت چشمهای آواتارتو بیشتر می پسندم. با اینکه بسته هستن چیزای بیشتری رو میبینن :cool:

phoyo_live

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
13
اي دستت بشکنه .کار نکني.اينا چيه .پس هنوز چيپي نديدي که روت شده اينارو بذاري.

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
به نقل از phoyo_live :

ببین خوشگل اقا با این که برای نمونه کارهات تو عکاسی ارزش زیادی قایلم ولی بهتره حد خودت رو این دورو ورا بدونی ... موضوع تاپیک رو با اون چشم های چپت نگای بندازی میبینی که نوشته نظر بدین نه که هر چرتو پرتی که بقیه بهتون میگن این جا کپی پیست کنید...:hmm:

Bahreyni

Registered User
لایک‌ها
6
به نقل از phoyo_live :
اینجوری دیگه.....!

Bahreyni

Registered User
لایک‌ها
6
به نقل از phoyo_live :
عزیز جان
من فکر میکنم توی بخش عکاسی قبل از شما شروع کردم
ولی وقتی شما ها اومدین و کارهای خوب شما رو دیدم دیگه به خودم حتی اجازه ندادم عکس بذارم
ولی شما در مورد کاری که هنوز نمونه بهتر از اون رو ارائه ندادید با لحنی صحبت میکنید که من که از بچه های این فاروم هستم خجالت میکشم

phoyo_live

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
13
هاهاهاهاهاهاهاها .اي بي ظرفيت .جي تي منو تو با هم تو فروم مجيد يه مدت کار ميکرديم يادت نيست .ميخواستم ظرفيتتون رو ببينم .يه لحظه فکر نکرديد که اين بابا اومده اينجا يهو نوشته دستت بشکنه شايد داره شوخي ميکنه با من ؟؟؟ چقدر تو کم ظرفيتي ؟؟ هان . من کجا چشام چپه ؟؟؟ تو يه چش منو ديدي ميگي چشات چپه ؟؟؟ خلاصه شوخي کردم . جي تي بابا الگوهاي کاري اين طرح ها رو هم برامون بذار نه اينکه فقط کارتو بذاري .به ماهم ياد بده خدا وکيلي . بحريني شما بالا بري پايين بري سرور بنده اي .منم در خدمتتم .در کل ميخواستم شوخي کنم با جي تي عزيز ببينم منو يادشه يا نه. اگه ناراحت شديد ببخشيد. (کلي خنديدم من جان تو) . اوه اينم بگم که من از سال 78 فتوشاپ رو فول بلد بودم و کار کردم و از طريق کار گرافيک بود که وارد عکاسي شدم محض اطلاع گفتم که بدونيد دستي طويل تو اين زمينه دارم و اگه از راه عکاسي پول در نيارم تو اين زمينه خيلي پول در اوردم .البته پاي تعريف از خود نظرايد اين بحثو پاي اين بذاريد که منم به شاگردي قبول کنيد و ما هم ايشا الله بياييم اينجا چيز ياد بگيريم. يا علي. موفق

Bahreyni

Registered User
لایک‌ها
6
به نقل از phoyo_live :
هاهاهاهاهاهاهاها .اي بي ظرفيت .جي تي منو تو با هم تو فروم مجيد يه مدت کار ميکرديم يادت نيست .ميخواستم ظرفيتتون رو ببينم .يه لحظه فکر نکرديد که اين بابا اومده اينجا يهو نوشته دستت بشکنه شايد داره شوخي ميکنه با من ؟؟؟ چقدر تو کم ظرفيتي ؟؟ هان . من کجا چشام چپه ؟؟؟ تو يه چش منو ديدي ميگي چشات چپه ؟؟؟ خلاصه شوخي کردم . جي تي بابا الگوهاي کاري اين طرح ها رو هم برامون بذار نه اينکه فقط کارتو بذاري .به ماهم ياد بده خدا وکيلي . بحريني شما بالا بري پايين بري سرور بنده اي .منم در خدمتتم .در کل ميخواستم شوخي کنم با جي تي عزيز ببينم منو يادشه يا نه. اگه ناراحت شديد ببخشيد. (کلي خنديدم من جان تو) . اوه اينم بگم که من از سال 78 فتوشاپ رو فول بلد بودم و کار کردم و از طريق کار گرافيک بود که وارد عکاسي شدم محض اطلاع گفتم که بدونيد دستي طويل تو اين زمينه دارم و اگه از راه عکاسي پول در نيارم تو اين زمينه خيلي پول در اوردم .البته پاي تعريف از خود نظرايد اين بحثو پاي اين بذاريد که منم به شاگردي قبول کنيد و ما هم ايشا الله بياييم اينجا چيز ياد بگيريم. يا علي. موفق
اوه
چه شوخی سنگینی!
خالا که اینطور شد من بهتر از تو عکس میگیرم!

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
به نقل از Bahreyni :
عزیز جان
من فکر میکنم توی بخش عکاسی قبل از شما شروع کردم
ولی وقتی شما ها اومدین و کارهای خوب شما رو دیدم دیگه به خودم حتی اجازه ندادم عکس بذارم
ولی شما در مورد کاری که هنوز نمونه بهتر از اون رو ارائه ندادید با لحنی صحبت میکنید که من که از بچه های این فاروم هستم خجالت میکشم

یه نفر از من طرف داری کرد :happy:

به نقل از phoyo_live :

هاهاهاهاهاهاهاها .

همیشه از این جور خندیدن ها متنفر بودم ! :eek:

اي بي ظرفيت .جي تي منو تو با هم تو فروم مجيد يه مدت کار ميکرديم يادت نيست .ميخواستم ظرفيتتون رو ببينم .

میدونی چیه اصولا من دیگه اون قدر وقت ندارم که مثل قبل تو فروم ( منظورم نسل دومه ) بگردم و هر کی و هر چیزی رو یادم باشه تو مجید انلاین هم متاسفانه من به خاطر نمیارم که با شما همکاری کرده باشم ! :happy: چون اصولا تکی کار می کنم و مورد دوم هم این که چنین ایدی رو اون جا به خاطر نمی یارم... . در رابطه با ظرفیت هم حدس میزدم " یه دستی " باشه ولی خوب گفتم بهتره همین جا یه جوابی بدم که نگن جی تی لاله ! :happy:

موضوع چشم و چال و سایر موارد که خوب به من مربوط نمیشه و باید با دکتر مربوطه مشورت کرد ولی در رابطه با نمونه کار ها و سورسشون من خدارو شکر سورس فایل ها رو جایی نمی ذارم که بعدا پشیمون نشم ولی رو یه چند تا کاتالوگ اموزشی دارم کار می کنم تموم شد حتما اموزش و توضیحی هم در رابطه باهاشون میدم اگرچه میدونم فایده ای نداره ! :D :happy:

بحريني شما بالا بري پايين بري سرور بنده اي .منم در خدمتتم .در کل ميخواستم شوخي کنم با جي تي عزيز ببينم منو يادشه يا نه. اگه ناراحت شديد ببخشيد. (کلي خنديدم من جان تو) . اوه اينم بگم که من از سال 78 فتوشاپ رو فول بلد بودم و کار کردم و از طريق کار گرافيک بود که وارد عکاسي شدم محض اطلاع گفتم که بدونيد دستي طويل تو اين زمينه دارم و اگه از راه عکاسي پول در نيارم تو اين زمينه خيلي پول در اوردم .

خط اولش که به من مربوط نمیشه ولی در کل شوخی جالبی بود باعث شد با شما هم اشنا بشم ! راستی فکر کنم فوتوشاپ 78 یه چیزی تو مایه های Paint بوده اره ؟ :blink:
حقیقتش من طویل یا کوتاه این قضیه رو نمیدونم ... این کارهایی رو هم که میذارم از روی سرگرمی هستش که ببینم پیشرفتی حاصل شده یا نه ...
همین دیگه :happy:

phoyo_live

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
13
با فتوشاپ 5 کار مبکرديم و بعدش 6 اومد و شماره بعدش هم ام اي بود که قابليت فارسي نوشتن رو داشت بعد هم سي اس و سي اس تو که الان همه استفاده ميکنن. خوب بحريني عزيز شوخي نکردي ميگيري ديگه . ديگه شوخي و جدي نميخواد .فقط نميدونم چرا کم لطفي و عکس ديگه نميذاري مثل قديم.

shankimout

Registered User
لایک‌ها
3
ساری . . . . . . . . . . . . . . Permanently Bann
اين يكي از كار هاي قديميم هستش كه به صورت چيبي طراحي كردم :happy:
ديدم اينجا همه بچه ها زدن تو كار هاي سياه گفتم يه سري كار شاد بذارم و نظرتون رو بپرسم :)
همش در رابطه Gt - Max و اواتار خودم هستش :happy:
خوشحال ميشم نظرتون رو بدونم

سلام جی تی جون . ایول خیلی قشنگه . ولی یه سوال . اینا رو با چی طراحی میکنی ؟ خلاقیت داری ؟

بالا