برگزیده های پرشین تولز

نظر بديد ( جي تي مكس و دوستان ! )

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
تقريبا يه يك ساعتي وقتم روگرفتن تا بخوام همه چيزش رو با هم جور كنم...
ممنون ميشم ازتون نظر بديد ببينم چجوري شده... :)

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
خوب لينك نبايد بدي . همينجا اپلود كني بهتره . چون من فعلا كه نميتونم ببينيمش
14.gif

Ghamnevis

Registered User
لایک‌ها
16
خوبه :D
خاشكل شده :D فقط يكمي زيادي گرانگي هستش :)

N e M e S i S

Registered User
لایک‌ها
0
15.gif
یاده سریال فرندز افتادم . فردا میشین سیزن 8 تش رو میبینم . خیلی باحال بود . بهت تبریک میگم .
8.gif

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,350
جي تي جان جالب بود ولي رنگ سياه تو اينجور موارد جزييات رو از بين ميبره...بك گراند رو نميشه روشنتر ميزاشتي.. ;)

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
به نقل از hwt :
خوب لينك نبايد بدي . همينجا اپلود كني بهتره . چون من فعلا كه نميتونم ببينيمش
14.gif

حالا هیمن طوری خواستم تو یه صفحه دیگه باز بشه... :happy:
چرا عکس رو نمیبینی...؟ :)

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
نميدونم باز نميكنه :(

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
به نقل از rax :
جي تي جان جالب بود ولي رنگ سياه تو اينجور موارد جزييات رو از بين ميبره...بك گراند رو نميشه روشنتر ميزاشتي.. ;)

ركس جان درست متوجه نشدم... :eek: منظورت از مشكي رنگ هاي تيره و خاكستريش بود...؟ :eek:

Ghamnevis

Registered User
لایک‌ها
16
به نقل از Gt_Max :
ببين كي اين جاست... :)
تعظيم فروتنانه ! :happy:

پس ميگي بد شده...؟! :(
پاتو بردار نفسي تازه كنيم :D

نه من نگفتم بد شده... فقط يكمي توي هارموني رنگ مشكلات ببيتي :) يكمي زيادي بك گراند حالت گرانگ گرفته :) شايد اگر از يك سمت به سمت ديگه در يك رنگ روشن (يا حتي تيره تر) Fade ميشدند جالب تر ميشد :)

در ضمن اگه ميگيم اين طوري بهتره واسه اينه كه ايرادات كار را بگيم نه اين كه به گفتن ايول چه باحاله و دمت غيژژژژ (مثل مجيد آنلاين) اكتفا كنيم :D

مخلصيم :D

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
به نقل از Ghamnevis :
پاتو بردار نفسي تازه كنيم :D

نه من نگفتم بد شده... فقط يكمي توي هارموني رنگ مشكلات ببيتي :) يكمي زيادي بك گراند حالت گرانگ گرفته :) شايد اگر از يك سمت به سمت ديگه در يك رنگ روشن (يا حتي تيره تر) Fade ميشدند جالب تر ميشد :)

در ضمن اگه ميگيم اين طوري بهتره واسه اينه كه ايرادات كار را بگيم نه اين كه به گفتن ايول چه باحاله و دمت غيژژژژ (مثل مجيد آنلاين) اكتفا كنيم :D

مخلصيم :D

بچه ها این الان از اون قسمت بدجنسی های سایان هستش :D :happy:
همه جوره ToolBar فوتوشاپتيم ! :D :happy:

اصلا مقد دو بيتي من به اين موضوع توجه نكرده بود ! هارموني ! :eek:
اون موقع اون قدر تو جو تموم كردنش بودم كه اصلا به اين موضوع توجهي نكردم...! :eek: راستش چون سعي كردم همه ورش گرانگي بشه زياد به اون مضوع توجه نكردم ولي واسه ورژن بعدي چشم حتما... :happy: بازم Humble Bow :happy:
مجيد رو كه ولش كن ! :D دنياي واسه خودش :D

راستش اين رو مي خوام براي هدر سايت بذارم... سايت رو كه ديدي طراحيش افتضاحه ! :( سيستم ام تيش هم قاطي داره ! :wacko:
خواستم اول بهت پي ام بزنم گفتم بابا سايان خودش با 1000 تا چيز ديگه درگيره ! :D :happy: ( معروفيته و هزار درد ) بيا اين عينك رو بزن كسي نشناستت :cool:
اين بود كه خودم دست به كار شدم و هر چي دستم بود پاشيدم تو صفحه... اون كلمم اومدم بچسبونم .. ديدم چسب تموم شده ! :eek: با يه حركت تاكتيكي و تيك تاكي يه جوري جسبوندمش فعلا تا هم نيوفته هم 3d بشه ! :eek: :D
با شهرام صحبت مي كردم ... حرف دارك ارت و اين جور چيزا شد ازش خواستم اگه بشه يه مانيتور با دارك آرت طراحي كنه بذارم سمت راستش به نظرت چطور ميشه...؟! :blink: زيادي شلوغ ميشه ؟ البته كار هاي شهرام رو تا نيبينه آدم نمي تونه نظر بده ! :D

راستي من يه شيع نا شناخته از كرات ديگه تو امضات ميبينم :D :happy:
حسابي شرمنده كردي ...
45.gif
45.gif

راستي سايان در رابطه با طراحي ام تي كسي رو ميشناسي بتونه يه كمكي بهم بكنه...؟ :blink:

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,350
به نقل از Gt_Max :
ركس جان درست متوجه نشدم... :eek: منظورت از مشكي رنگ هاي تيره و خاكستريش بود...؟ :eek:
دقيقا...خيلي تيره هستش...ميشه روشنترش كرد..البته نه اونقدر كه مثل شهر بازي برق بزنه :D

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
به نقل از rax :
دقيقا...خيلي تيره هستش...ميشه روشنترش كرد..البته نه اونقدر كه مثل شهر بازي برق بزنه :D

يه جورايي باهاش ور ميرم ببينم چي ميشه... :happy:

Ghamnevis

Registered User
لایک‌ها
16
به نقل از Gt_Max :
بچه ها این الان از اون قسمت بدجنسی های سایان هستش :D :happy:
همه جوره ToolBar فوتوشاپتيم ! :D :happy:

اصلا مقد دو بيتي من به اين موضوع توجه نكرده بود ! هارموني ! :eek:
اون موقع اون قدر تو جو تموم كردنش بودم كه اصلا به اين موضوع توجهي نكردم...! :eek: راستش چون سعي كردم همه ورش گرانگي بشه زياد به اون مضوع توجه نكردم ولي واسه ورژن بعدي چشم حتما... :happy: بازم Humble Bow :happy:
مجيد رو كه ولش كن ! :D دنياي واسه خودش :D

راستش اين رو مي خوام براي هدر سايت بذارم... سايت رو كه ديدي طراحيش افتضاحه ! :( سيستم ام تيش هم قاطي داره ! :wacko:
خواستم اول بهت پي ام بزنم گفتم بابا سايان خودش با 1000 تا چيز ديگه درگيره ! :D :happy: ( معروفيته و هزار درد ) بيا اين عينك رو بزن كسي نشناستت :cool:
اين بود كه خودم دست به كار شدم و هر چي دستم بود پاشيدم تو صفحه... اون كلمم اومدم بچسبونم .. ديدم چسب تموم شده ! :eek: با يه حركت تاكتيكي و تيك تاكي يه جوري جسبوندمش فعلا تا هم نيوفته هم 3d بشه ! :eek: :D
با شهرام صحبت مي كردم ... حرف دارك ارت و اين جور چيزا شد ازش خواستم اگه بشه يه مانيتور با دارك آرت طراحي كنه بذارم سمت راستش به نظرت چطور ميشه...؟! :blink: زيادي شلوغ ميشه ؟ البته كار هاي شهرام رو تا نيبينه آدم نمي تونه نظر بده ! :D

راستي من يه شيع نا شناخته از كرات ديگه تو امضات ميبينم :D :happy:
حسابي شرمنده كردي ...
45.gif
45.gif

راستي سايان در رابطه با طراحي ام تي كسي رو ميشناسي بتونه يه كمكي بهم بكنه...؟ :blink:
ولله من مخم تاب برداشت :D دارم اين اسماعيل هايي را كه قربوني كردي ميشمرم ! :)

سايتت را خيلي وقت پيشتر از اينا ديده بودم... چرا دستش نزدي هنوز ؟ بيشتر از چند ماهه كه همينجوريه كه ؟ پستي.. ارسالي چيزي ؟

همون اول كه ديدم خوشم اومد :) ساده و جمع و جور...

در مورد MT هم نه ولله... قبلا يكي دو تا از بچه ها بودند كه به رحمت خدا رفتند ! منم خودم MT يوخ ! يعني تا حالا اصلا باهاش كار نكردم كه ببينم چي به چيه :)

در هر حال موفق باشي :)

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
به نقل از Ghamnevis :
ولله من مخم تاب برداشت :D دارم اين اسماعيل هايي را كه قربوني كردي ميشمرم ! :)

سايتت را خيلي وقت پيشتر از اينا ديده بودم... چرا دستش نزدي هنوز ؟ بيشتر از چند ماهه كه همينجوريه كه ؟ پستي.. ارسالي چيزي ؟

همون اول كه ديدم خوشم اومد :) ساده و جمع و جور...

در مورد MT هم نه ولله... قبلا يكي دو تا از بچه ها بودند كه به رحمت خدا رفتند ! منم خودم MT يوخ ! يعني تا حالا اصلا باهاش كار نكردم كه ببينم چي به چيه :)

در هر حال موفق باشي :)

خداييش خودم هم وقتي صفحه رو فرستادم فهميدم چي كار كردم...! :D :D :D :D
دارم سعي كنم حس رو يه جوري تو چند تا عكس بي جون منتقل كنم بدكاري مي كنم ! :D ذوق هنري منو كسي كفش نمي كنه ! راستي اسماعيل چرا نوشتي !!! :D :happy:
آره سايتم افتاده اون ور داره خاك مي خوره ...! آخه ام تي لعنتي سايت مشكل داره من هم از كسي براي كمك چيزي نپرسيدم تا همين چند دقيقه پيش !
171.gif

راستش جعمو جوريش كه خوبه ولي به درد صفحه اول مهدكودك ميخوره ! خودمم موندم چرا وقتي طرف اينو بهم انداخت قبول كردم ! :eek: حالا مي خوام حاصل دست رنج خودم رو تو طراحيش بخورم ولي يكي رو احتياج دارم تو ام تيش بهم كمك كنه... به نظرت اين جا يا مجيد كسي رو پيدا مي كنم كمي بهم بكنه... يا بايد دست به جيب بشم...؟

راستي يه چيزي... چراغت رو روشن كن تورو خدا ! قبضش رو خودم پرداخت مي كنم... :D

Ghamnevis

Registered User
لایک‌ها
16
توي مجيد آنلاين بعيد ميدونم... ولي اينجا آره احتمالا :)

مسنجرم ورژن 7 هستش ! گير داره... داره پدر در مياره ! ميپره ! فعلا چند روزي بيخيالش شدم !

اسماعيل مخفف اسمايل خودمونه :D

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از Gt_Max :
خداييش خودم هم وقتي صفحه رو فرستادم فهميدم چي كار كردم...! :D :D :D :D
دارم سعي كنم حس رو يه جوري تو چند تا عكس بي جون منتقل كنم بدكاري مي كنم ! :D ذوق هنري منو كسي كفش نمي كنه ! راستي اسماعيل چرا نوشتي !!! :D :happy:
آره سايتم افتاده اون ور داره خاك مي خوره ...! آخه ام تي لعنتي سايت مشكل داره من هم از كسي براي كمك چيزي نپرسيدم تا همين چند دقيقه پيش !
171.gif

راستش جعمو جوريش كه خوبه ولي به درد صفحه اول مهدكودك ميخوره ! خودمم موندم چرا وقتي طرف اينو بهم انداخت قبول كردم ! :eek: حالا مي خوام حاصل دست رنج خودم رو تو طراحيش بخورم ولي يكي رو احتياج دارم تو ام تيش بهم كمك كنه... به نظرت اين جا يا مجيد كسي رو پيدا مي كنم كمي بهم بكنه... يا بايد دست به جيب بشم...؟

راستي يه چيزي... چراغت رو روشن كن تورو خدا ! قبضش رو خودم پرداخت مي كنم... :D
برای ام تی دم شاهد رو ببین که تو ام تی وارده و باید حسابی پاچه خاریشو بکنی تا درستش کنه :lol:

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
به نقل از mehrdad1355 :
برای ام تی دم شاهد رو ببین که تو ام تی وارده و باید حسابی پاچه خاریشو بکنی تا درستش کنه :lol:

جدي ميگي ؟ :eek: :eek: شاهد ؟
73.gif

فكر نمي كنم اين كار رو برام بكنه مگر اين كه پارتيم كلفت باشه...
73.gif

ولي ممنون از بابت خبري كه دادي لطف كردي... :)

بالا