برگزیده های پرشین تولز

نظر خواهی از دوستان عزیز/لطفا اساتید کمک کنن

foodix

Registered User
لایک‌ها
38
بدون شک xbox 360بخرید!
اگر واقعا قصدتون فقط فوتبال هست تویه همین بازارچه بعضی از دوستان واقعا دستگاه های تمیزی دارن...البته اگر بخواید فت بخرید حتما بردش جاسپر باشه وگرنه اصلا نخرید!
بازم میگم درسته PS3انحصاریای خیلی نازی داره ولی بازم 360 در این موردی که شما گفتید بهتره

درجواب اون دوستای عزیزمون که بشدت 360 رو کوبوندم باید بگم اصلا اینطور نیست!درمورد اینکه 360 عمرشو کرده همه با بازی های جدید شاهد بودیم که هنوز
360 حرف برای گفتن داره!
اینم اضاف بکنم که سونی تا 5سال آینده همچنان پلی 3 رو نیز پشتیبانی میکنه!بعد تمام سرمایشو روی نسل بعد قرار میده
اگه واقعا فقط میخوای فوت بزنی و بعضی اوقاتم کنارش بازی های دیگه!بفکر جیبتم باشی!
دردسر کپی خور اینجور حرفارو نداشته باشی!بازم تاکید میکنم 360 بهتره!
واقعا این مساله سلیقه ایی هستش و خوب نیست فن بازی دربیاریم(من از دو کنسول استفاده کردم ولی الان خودم 360 دارم)
360 با امکانات جدیدی که بهش اضافه شده ماننده اسمارت گلس و کنترل از ویندوز 8 و IE(البته محیط لایو)واقعا کنسول خوونه و خانواده شده

esinig

Registered User
لایک‌ها
654
بدون شک xbox 360بخرید!
اگر واقعا قصدتون فقط فوتبال هست تویه همین بازارچه بعضی از دوستان واقعا دستگاه های تمیزی دارن...البته اگر بخواید فت بخرید حتما بردش جاسپر باشه وگرنه اصلا نخرید!
بازم میگم درسته PS3انحصاریای خیلی نازی داره ولی بازم 360 در این موردی که شما گفتید بهتره
بدرود
اتفاقا در مورد این بورد دیدم بچه ها یه چیزایی زدن
خیلی ممنون عزیز کمک خوبی بود

foadnnsj

Registered User
لایک‌ها
232
بالا