برگزیده های پرشین تولز

نظر خواهی از دوستان

aghamir

Registered User
لایک‌ها
0
سلام به همه دوستان

همونطور که میدونید توی کشور ما هر ازگاهی یک شغل توی بورس میفته و مثل قارچ توی شهر پدیدار میشه که میشه از بیلیارد و کافی نت و گیم نت اسم برد.
من چند وقتیه که بیکارم و کارم شده بخور بخواب که خیلی فکرمو اذیت میکنه برای همین در صدد راه اندازی یک کار مرتبط با کامپیوتر هستم !
حالا میخواستم نظر شما رو در مورد باز کردن گیم نت بدونم ! آیا مثل اوون اوایلش که اومده بود خوبه و ارزش سرمایه گذاری و وقت گزاشتن داره ؟

ممنوون از توجهتون

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
به نقل از aghamir :
سلام به همه دوستان

همونطور که میدونید توی کشور ما هر ازگاهی یک شغل توی بورس میفته و مثل قارچ توی شهر پدیدار میشه که میشه از بیلیارد و کافی نت و گیم نت اسم برد.
من چند وقتیه که بیکارم و کارم شده بخور بخواب که خیلی فکرمو اذیت میکنه برای همین در صدد راه اندازی یک کار مرتبط با کامپیوتر هستم !
حالا میخواستم نظر شما رو در مورد باز کردن گیم نت بدونم ! آیا مثل اوون اوایلش که اومده بود خوبه و ارزش سرمایه گذاری و وقت گزاشتن داره ؟

ممنوون از توجهتون
به نظر من الان که مدارس داره باز میشه ، موقع خوبی برای راه اندازی گیم نت نیست ! ضمن اینکه کلا تب گیم نت کم شده و اینکه کمتر محله ای الان پیدا میشه که گیم نت نداشته باشه

aghamir

Registered User
لایک‌ها
0
حرفتون كاملا منطقيه ولي من هدفم راه اندازي يك گيم نت حرفه اي و برگزاري مسابقات و اين صحبتهاست.
البته در نظر دارم نزديك مدارس اين كارو بكنم كه بعد از تعطيلي بتونن بيان :rolleyes:

منتظر نظر بقيه دوستان هم هستم :headphone

ReD3ath++

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
7
ببین اگه از دید تجربی بخوای ببینی بر خلاف تصور همه فصل مدارس بهترین فصل کار GameNet هاست و مخصوصا زمان امتحانات !!!
تب گیم نت کم شده چون حکومت با گیم نت مخالفه ... این قضیه که میگم خیلی مفصله و باید جدا روش بحث کرد ولی در کل تمایل ارگانهای حکومتی به بستن در هرچی گیم نته ...
ولی کار چندان بدی نیست هنوز و این رو نمیشه جزو تفریحات مقطعی و کوتاه مدت حساب کرد ...

aghamir

Registered User
لایک‌ها
0
مرسي ReD3ath++

حرفتون در مورد ارگانها خيلي جالب بود . مگه چه مشكلي داره ؟ دردشون چيه ؟
راستي براي بازكردن گيم نت مگه جواز نميدن ؟ كار قانوني نيست كه اينا باهاش مشكل دارن ؟!

علت اينكه فصل امتحانات و مدرسه بهتر ميشه كار كرد چيه ؟ :blink:

بالا