• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

نظر دوستان در مورد ایده دمو آنلاین ویدئویی در فروشگاه قالب تک گامان

Tak-Graph2

Registered User
لایک‌ها
893
سلام .
این یه نظر سنجی هست .
همانطور که میدونید تک گامان حدود 13 14 ماه هست که تاسیس شده (البته ایدش مال دو سال پیش هست که دامین ثبت شده) و حالا میخوایم یه امکان نسبتا جدید (احتمالا) برای مشتریان و کاربران و خریداران بزاریم که میخوام نظر دوستان رو بدونم .
اونم دمو آنلاین قالبها بصورت ویدئویی هست !
میخوام بدونم شما بعنوان مشتری از این کار استقبال میکنید و چقدر میتونه موثر باشه تو خرید شما .

اما شاید بحثی که دوستان بگند : دمو انلاین بزاریم که خب جواب این دوستان که کاملا محترم هست رو باید بدم که متاسفانه بدلیل سوء استفاده هایی این امکان نیست (خودتون وب مستر هستید و میدونید چی میگم)
ببینید طرح و ایده ای که میگم البته در فروشگاه قالب ندیدم و شایدم باشه و منظورم این نیست که این ایده در مثلا جاهای دیگه نیست و مثال بارزشم که دیجی کالا هست که خب نیاز به توضیح نیست .

ممنون میشم همفکر کنیم و اگه اوکی باشه از 15 روز دیگه ( بعد از سفر مشهد) اینو پیاده کنیم و توی خدمت رسانی به شما و دیگران بتونیم بهتر عمل کنیم .

باتشکر .
یاعلی

mojtaba2420

Registered User
لایک‌ها
23
با سلام.

نظر من:
من به شخصه برای انتخاب یا خرید قالب بیشتر از عکس های قالب استقبال میکنم تا اینکه بخوام یک ویدئو رو ببینم.
چون هم از نظر سرعت پایین اینترنت عکس بهتر هست و عکس زود تر لود میشه تا لود شدن یک ویدئو :)
و اینکه ویدئو حجم مصرف میکنه (برای کسایی که اینترنت محدود دارن ، مثل من !) و برای شخص ممکنه به صرفه نباشه تا بخواد ویدئو رو نگاه کنه (البته حجم نسبا بالا منظورم هست)

ولی برای قالب های گرون کار جالب و خوبی هست...

باتشکر فراوان...

Tak-Graph2

Registered User
لایک‌ها
893
با سلام.

نظر من:
من به شخصه برای انتخاب یا خرید قالب بیشتر از عکس های قالب استقبال میکنم تا اینکه بخوام یک ویدئو رو ببینم.
چون هم از نظر سرعت پایین اینترنت عکس بهتر هست و عکس زود تر لود میشه تا لود شدن یک ویدئو :)
و اینکه ویدئو حجم مصرف میکنه (برای کسایی که اینترنت محدود دارن ، مثل من !) و برای شخص ممکنه به صرفه نباشه تا بخواد ویدئو رو نگاه کنه (البته حجم نسبا بالا منظورم هست)

ولی برای قالب های گرون کار جالب و خوبی هست...

باتشکر فراوان...
با سلام .
ممنون دوستم از نظرتون که خیلی محترم بود .
بله از دید شما کاملا صحیح میباشد و خب برای این مورد هم خب مثل قبل از دمو عکسی (شات) که استفاده میشود و ویدئو رو کلی برای دوستانی که شاید بحث نت براشون در مرحله دوم باشه و بیشتر انتخاب صحیح مهم باشه .
ویدئو هم خب تاکتیک ها و برنامه هایی برای تغییر فرمت فایل و کم کردن حجم هست که خب 100% استفاده خواهد شد که حجم بالا نره .

بالا