آژانس هواپیماییdaftare shoma
nexpay

نظر سنجي راه اندازي يك وب سايت بسيار گسترده آموزشي نرم‌افزارهاي كامپيوتري

شروع موضوع توسط vahid_moghadam ‏5 آگوست 2005 در انجمن گفتگوی آزاد

1. vahid_moghadam

vahid_moghadam کاربر تازه وارد

سلام دوستان عزيز من قصد دارم تا يك سايت خيلي وسيع و گسترده آموزش نرم‌افزارهاي مختلف و پيشرفته كامپيوتري رو با كمك چند نفر (يعني ما يك تيم هستيم) راه بندازم.

من تا به حال هيچ نمونه‌اي از اين سايتي كه توي برنامه خودم دارم توي اينترنت نديدم (ز نظر گستردگي و تنوع).

البته قبل از راه اندازي اين سايت به نظر شما عزيزان كه ممكن است در آينده از بازديدكنندگان اين سايت باشيد واقعا احتياج دارم.

پس خواهشا در نظر سنجي شركت كنيد.

اين نظر سنجي از تاريخ 14 مرداد 84 شروع و تا 28 شهريور 84 ادامه دارد. (يعني 45 روز)

با تشكر فراوان

2. Synix.Shayan

Synix.Shayan Registered User

به عنوان يك بازديد كننده با اين سايت موافقم ولي نظر اصلي رو بايد بعد از ساخت سايت بدم .

3. TruthPraiser

TruthPraiser Registered User

واژه نخست سه نام اين شهر به ترتيب تاريخ ع ش ق
    اگر مواردی رو که می خواین در مورد اون نظرسنجی صورت بگیره دقیقا اعلام می کردین بهتر می شد در مورد اون نظر داد.

4. vahid_moghadam

vahid_moghadam کاربر تازه وارد

دوست عزيز نظر سنجي من براي اينه كه بدونم فقط آيا شما استفاده كنندگان اينترنت از اين جور سايت‌ها خوشتون مياد و چه قدر به اين جور سايت ها علاقه منديد.

در ضمن در پاسخ اون يكي دوست عزيزمون بايد بگم البته كه نظر بعدي و اصلي موقع راه اندازي سايت بايد داده بشه چرا كه معلوم نيست چي از آب در بياد ولي مطمئن باشيد سايتي كه مي‌خوام رديف كنم چيز توپيه و به جرات مي‌گم كه شايد جز 10 سايت برتر آموزشي كشور باشه از نظر گستردگي مطالب و بايد بگم حدود نيمي از مطالب سايت هم آماده هست الان

5. TruthPraiser

TruthPraiser Registered User

واژه نخست سه نام اين شهر به ترتيب تاريخ ع ش ق
    این مسلمه که به احتمال زیاد انجام اینکار با استقبال زیادی مواجه می شه و ممکنه حمایت هایی هم از اون صورت بگیره فقط انجام اون به همت زیادی برای شروعش نیازمنده.

zarpopخرید بک لینک عسل طبیعی و گرده گل ایرانی