برگزیده های پرشین تولز

نظر سنجی برای خصوصی کردن بخش آنتی ویروس و فایروال

آیا با خصوصی کردن بخش آنتی ویروس و فایروال موافقید؟

• بله

Votes: 3 50.0%
  • خیر

Votes: 3 50.0%

• Total voters
    6
وضعیت
موضوع بسته شده است.

lj_banamak

Registered User
لایک‌ها
2
هدفم از ایجاد این تاپیک اینه که مسئولان و مدیران فروم به فکر این باشند که بخش آنتی ویروس و فایروال که در حال حاضر آزاد می باشد رو خصوصی کنند تا فقط اعضای فروم بتونند به این بخش دسترسی داشته باشند و به این تریتیب بتونیم با آزادی کامل کرک و سریال آنتی ویروس هاو فایرال هارو در اختیار هم بزاریم برای همین هم این تاپیک رو باز کردم تا ببینم چند نفر با من هم عقیده هستند.:cool:

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
متاسفانه در این زمینه مشکلاتی داشتیم و ترجیح اینه که از pm برای این منظور استفاده کنید. دیتاسنتر ها روی موارد report شده که ناقض کپی رایت باشن، حساس برخورد میکنند.

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
هدفم از ایجاد این تاپیک اینه که مسئولان و مدیران فروم به فکر این باشند که بخش آنتی ویروس و فایروال که در حال حاضر آزاد می باشد رو خصوصی کنند تا فقط اعضای فروم بتونند به این بخش دسترسی داشته باشند و به این تریتیب بتونیم با آزادی کامل کرک و سریال آنتی ویروس هاو فایرال هارو در اختیار هم بزاریم برای همین هم این تاپیک رو باز کردم تا ببینم چند نفر با من هم عقیده هستند.:cool:
دوسه سال پیش بخش وارز هم داشتیم که خصوصی بود. خوب مشکلاتی پیش اورد که ترجیح دادن کلیوم ببندنش !

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
این درخواست شما فکر نکنم عملی بشه چومن باید سرور وارز باشه که اینطور نیست اما منم با نظر شما موافق بودم اگه میشد ..

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
دوست عزیز..فکر کنم که جوابتون رو گرفتین...
درضمن برای پیشنهاداتون تاپیک جداگانه نزنین و از تاپیک اصلی بخش استفاده کنین..

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
درضمن، تاپیک قفل بشه بهتره..ممنون..

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا