برگزیده های پرشین تولز

نظر سنجی درباره سیستم معرفی فروشگاه ها

آیا از این سیستم حمایت خواهید کرد؟

  • بله

    Votes: 0 0.0%
  • خیر

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    0

miladronaghi

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
11 فوریه 2016
نوشته‌ها
1
لایک‌ها
0
سن
33
با سلام خدمت دوستان

ما در حال شروع یک پروژه جدید جهت کمک به فروشندگان کالا های دیجیتال (در این فاز گوشی همراه و لپ تاپ) و همینطور خریداران این کالا ها هستیم. از اونجا که این سیستم باید مشکلات هر دو گروه رو برطرف کنه، لطفا نظرات، پیشنهاد ها و انتقادات خودتون رو بفرمایید:

از اونجا که به تازگی فروشگاه های اینترنتی بسیاری شروع به کار کرده اند، رونق فروشگاه های فیزیکی (آفلاین) کم شده و تبلیغات گسترده کاربران رو به سمت خرید آنلاین سوق میده. این در حالیه که خرید آنلاین میتونه مشکلات زیادی بهمراه داشته باشه و هنوز بسیاری از کاربران به این سیستم نو پا اطمینان ندارند. اما به دلیل کمبود وقت، ترافیک سنگین و هزینه های حمل و نقل، رفتن به فروشگاه های متعدد و پرس و جو هزینه زیادی میبره. همینطور فروشگاه های معتبری هستند که متاسفانه با وجود ارائه بهترین قیمت و خدمات، به دلیل سرمایه کم و ناتوانی در رقابت با نمایندگی های بزرگ، در جذب مشتری و معرفی خود موفق نیستند.

ما به سیستمی فکر میکنیم که ابتدا به کاربر در انتخاب بهترین محصول کمک کنه (بر اساس خصیصه های متعدد) و پس از انتخاب کالا، بهترین فروشگاه ها (بر اساس قیمت، مکان فروشگاه و ...) رو بهمراه تخفیف به کاربر معرفی کنه.

سوال ما از شما خریداران عزیز اینه که آیا از این سیستم استقبال میکنید؟ در وحله اول به انتخاب شما کمک کنه و در مرحله دوم بهترین فروشگاه ها رو بهمراه تخفیفات ویژه معرفی کنه.

و سوال ما از شما فروشندگان گرامی اینه که اگر این سیستم تبلیغات شما رو در فضای مجازی به عهده بگیره و خریداران رو از طریق سیستمی مستقیما به فروشگاه شما هدایت کنه، از هر فروش تا چند درصد امکان تخفیف دادن به مشتری و تا چند درصد امکان پرداخت کارمزد به سیستم رو دارید؟ تخفیف به کاربران برای تشویق آنها و کارمزد برای هزینه تبلیغات در نظر گرفته شده.

از هر پیشنهاد و انتقادی استقبال میکنیم
ممنون از شما هموطنان عزیز
 
بالا