برگزیده های پرشین تولز

نظر شما در مورد سایتهای همسر یابی

نظرتان در مورد سایت های همسریابی چیست؟

• مفید هستن

Votes: 6 54.5%
  • مفید نیستن

Votes: 5 45.5%

• Total voters
    11

s.alireza

Registered User
لایک‌ها
186
عنوان مشخصه:
دوستان نظرشون رو درباره سایتهای همسر یابی بگن.

behnam666

همکار بخش سبک زندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
754
خب اینم یه راهشه.در کل دختر و پسر باید یه مدت باهم رفت و آمد داشته باشن و با اخلاق و خصوصیات هم آشنا بشن.حالا استارت آشنایی میخواد اینترنتی باشه یا جای دیگه فرقی نداره

sha19425

Registered User
لایک‌ها
21
من یه مدتی فکر میکردم خوب باشه ولی بعدا فهمیدم آدم رو توهمی میکنه ! یعنی شما با یه عکس که فتوشاپ شده که نمیتونی تشخیص بده ایده آلت هست یا نیست .

هر فرد یه انرژی داره که فقط بصورت حضوری میتونی بفهمی که انرژی طرف مقابل چجوریه . من کلا توصیه نمیکنم چون زیاد میشه سو استفاده کرد .

s.alireza

Registered User
لایک‌ها
186
من یه مدتی فکر میکردم خوب باشه ولی بعدا فهمیدم آدم رو توهمی میکنه ! یعنی شما با یه عکس که فتوشاپ شده که نمیتونی تشخیص بده ایده آلت هست یا نیست .

هر فرد یه انرژی داره که فقط بصورت حضوری میتونی بفهمی که انرژی طرف مقابل چجوریه . من کلا توصیه نمیکنم چون زیاد میشه سو استفاده کرد .

یعنی با دیدن یه نفر به صورت حضوری و از روی انرژی میتونی تشخیص بدی طرف ایده آله؟:wacko:
البته نه اینکه به انرژی معتقد نباشم،یوگا و هیپنوتیزم کار کردم و اینها رو قبول دارم ولی راه مطمئنی نیست.
مثالش: حتما برات پیش اومده با یه نفر دعوا کردی و بعدا به خاطر شناختی که ازش برات بوجود اومده باهاش رفیق جون جونی شدی! برای من زیاد شده،انرژی اولیه جذب نکرده که هیچ تازه باعث درگیری هم شده ولی بعدا قضیه وارونه شده.

sha19425

Registered User
لایک‌ها
21
یعنی با دیدن یه نفر به صورت حضوری و از روی انرژی میتونی تشخیص بدی طرف ایده آله؟:wacko:
البته نه اینکه به انرژی معتقد نباشم،یوگا و هیپنوتیزم کار کردم و اینها رو قبول دارم ولی راه مطمئنی نیست.
مثالش: حتما برات پیش اومده با یه نفر دعوا کردی و بعدا به خاطر شناختی که ازش برات بوجود اومده باهاش رفیق جون جونی شدی! برای من زیاد شده،انرژی اولیه جذب نکرده که هیچ تازه باعث درگیری هم شده ولی بعدا قضیه وارونه شده.

نه ایده آل ولی کلآ اعتقاد دارم اولین برخورد حضوری باشه تا توهم نزنم .

بالا