برگزیده های پرشین تولز

نظر شما در مورد سریال برره! شما هم رای بدین.

نظر شما درباره سریال برره

• خوب

Votes: 2 22.2%
  • بد

Votes: 0 0.0%
  • عالی

Votes: 3 33.3%
  • افتضاح

• بنا به دلایلی از آن راضی نیستم

• Total voters
    9

web_doost

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نظر من اگر از جنبه های مختلف به این سریال نگاه کنیم می توانیم قضاوتهای متفاوتی درباره آن داشته باشیم! مثلا اگر از دیدگاه بیان مشکلات فرهنگی و اخلاقی جامعه به آن نگاه کنیم می توان به آن نمره قبولی داد ولی اگر از دید واکنش جامعه نسبت به این سریال و پیامی که این سریال به جامعه می دهد می توان به آن انتقادهایی به جا وارد کرد. مثلا همیشه منظور آدمی در بیان مسائل به درستی به مخاطب منتقل نمی شود! قرار نیست که هر آنچه من به عنوان نکته و انتقاد در لفافه بیان می کنم به درستی و همان شکلی که من انتظار دارم به مخاطب منتقل شود. این به نظر من مسئله ای است که در این سریال موجب نگرانی است. چرا که ممکن است همه این به اصطلاح انتقادهای غیر مستقیم به عاملی در گمراهی بیشتر مردم تبدیل شود.
نکته دیگری که در این سریال آشکارا موجب نگرانی است شوخی با فرهنگ و تاریخ ایران است. آیا شما به نقش سربازهای هخامنشی بر روی دیوار خانه خان پایین برره توجه کرده اید؟! آیا به مجسمه های کهن ایرانی در راه پله در ورودی خان بالا برره توجه کرده اید؟ به نظر شما اینها قابل توجیه اند؟ برنامه طنز نمی تواند برای خنداندن مردم تاریخ یک سرزمین را به مسخره گرفته و آن را قربانی رنگ و لعاب سریال طنز کند!

rezadignity

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
من آخری رو انتخاب کردم. به نظر من این سریال میتونست به شیوه ای ساخته بشه که جای انتقاد کمتری باقی بمونه!
به تصویر کشیدن معضلات جامعه خوبه ولی نباید مسائل حال رو به گذشته نسبت داد. این بی انصافیه!

بالا