برگزیده های پرشین تولز

نظر شما در مورد "قوانین جدید خرید و فروش CD و DVD"

وضعیت
موضوع بسته شده است.

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
ممنون از اینکه به من و دوستانم و خودت لقب دزد دادی!
با این وجود لابد شما هم مال خر هستی دیگه!
نميدونم چرا ناراحت شدي.......بله طبق تمامي قوانين بين المللي كار شما دزدي محسوب ميشه و البته كار من(خريدن كپي) هم همينطور

dvd-man

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

من واقعاً هر جور حساب میکنم نمیدونم طرفی که میاد قیمت 300 تومان برای فروش میده چه جوری حساب کرده که حداقل سود هم میخواد در پایان گیرش بیاد الان دیگه بدترین دیودی خام تو بازار روی تعداد 180 تومانه هزینه برق مصرفی استهلاک رایتر و دی وی دی رام رو حساب کن تازه اگر تو دی وی دی هائی که رایت میکنی سوخت نداشته باشی این اخر کار چی می مونه معلوم نیست بنابراین یکجای کار می لنگه بگذریم از اینکه کیفیت کار فرق میکنه بعله شما دی وی دی 300 تومانی میخری طرف میاد با 16X رایت میکنه روی مارکی میزنه که ماندگاری پائینی داره شما امروز میبینی به به چه چه میکنی اما 6 ماه دیگه که بری سراغش می بینی هیچی از فیلمت نمونده که قابل نمایش باشه

اما این که شما بیای بگین که انتخاب با خریداره و خودش باید تشخیص بده از کی بخره بعله حرفتون رو قبول دارم اما در شرایط خاص ، من نوعی الان دارم هزینه میکنم و سفارش اختصاصی زیرنویس میدهم و این فیلم میاد تو لیست من بعد همین اقایان میان فیلم رو از من میخرند 700 تومان میان تو تاپیکشون میفروشند 300 یا 500 تومان خوب اینجا کی ضرر میکنه این من هستم که ضرر میکنم چرا برای اینکه من اگر اومدم هزینه کردم بخاطر جذب مشتری جدید بوده و گرنه مشتریهای خودم رو که نگه داشتم و دارم اما مشتری جدید میره همون فیلمی رو که من هزینه کردم از اقای ایکس 300 تومان که همون اقای ایکس با هزار دوز وکلک اومده از من خریده 700 تومان خوب اینجا من یکبار یا دوبار اینکار رو میکنم دفعه سوم دیگه میبوسمش میذارمش کنار دیگه من ضرری نمیکنم اما خریدار بیشترین ضرر رو میکنه چون من فروشنده چشمم به بازاره و دیگه کار جدید خودم بیرون نمیدم و بازارچه عملاً یواش یواش از رونق میفته بنابراین دوستان بیائید واقع نگر باشید در اینجا هم حقوق خودتان را در نظر بگیرید هم حقوق فروشنده اگر قرار باشه در این بازارچه فوش 300 یا 400 باشه مطمئن باشید بیشتر از نصف این فروشنده هائی که حرفه ای کار میکنند عملاً از اینجا نقل مکان میکنند و بعد از یک مدت همون کسانی که پائین میفروختند یا لیست خودشون رو نمیتونند به روز کنند چون خریدشون هم از همین فروشنده هائی بود که دیگه کار نمیکنند یا اینکه همونها دوباره قیمت خودشون رو بالا میبرند

موفق باشید

reza_badkonaki

کاربر فعال
لایک‌ها
325
یادم نمیاد فروشنده بازار محلمون برای گذاشتن کف قیمت محصولاتش از من نظر خواسته باشه!
این نظر سنجی باید بین فروشنده ها باشه نه خریدار ها!
بله شما ميتونيد بين خودتون قيمت تعيين كنيد و براي اجناس كف بگزاريد......اما نه براي فروشندگاني كه نخوان وارد سنديكاي شما بشن
حرف خودتون رو تكرار ميكن
یادم نمیاد فروشنده بازار محلمون برای گذاشتن کف قیمت محصولاتش از من نظر خواسته باشه
حرفتون كاملا درسته.......نتيجه حرفتون اينه كه هر فروشنده اي قيمتش رو خودش تعيين ميكنه.......نه خريداران و نه بقيه فروشندگان

prelude2love

Registered User
لایک‌ها
83
نميدونم چرا ناراحت شدي.......بله طبق تمامي قوانين بين المللي كار شما دزدي محسوب ميشه و البته كار من(خريدن كپي) هم همينطور

ممنون از اينکه قبول کرديد که خود شما هم دزديد ! پس با اين حساب فکر ميکنم صلاحيت زير سؤال بردن بنده و وضع کنندهٔ اين قوانين و ديگر همکارانم رو نداشته باشيد

reza_badkonaki

کاربر فعال
لایک‌ها
325
من واقعاً هر جور حساب میکنم نمیدونم طرفی که میاد قیمت 300 تومان برای فروش میده چه جوری حساب کرده که حداقل سود هم میخواد در پایان گیرش بیاد الان دیگه بدترین دیودی خام تو بازار روی تعداد 180 تومانه هزینه برق مصرفی استهلاک رایتر و دی وی دی رام رو حساب کن تازه اگر تو دی وی دی هائی که رایت میکنی سوخت نداشته باشی این اخر کار چی می مونه معلوم نیست بنابراین یکجای کار می لنگه بگذریم از اینکه کیفیت کار فرق میکنه بعله شما دی وی دی 300 تومانی میخری طرف میاد با 16X رایت میکنه روی مارکی میزنه که ماندگاری پائینی داره شما امروز میبینی به به چه چه میکنی اما 6 ماه دیگه که بری سراغش می بینی هیچی از فیلمت نمونده که قابل نمایش باشه
قيمت 300 تومن مربوط به بخش مشاركته....تازه الان شده 350.......

ما این که شما بیای بگین که انتخاب با خریداره و خودش باید تشخیص بده از کی بخره بعله حرفتون رو قبول دارم اما در شرایط خاص ، من نوعی الان دارم هزینه میکنم و سفارش اختصاصی زیرنویس میدهم و این فیلم میاد تو لیست من بعد همین اقایان میان فیلم رو از من میخرند 700 تومان میان تو تاپیکشون میفروشند 300 یا 500 تومان خوب اینجا کی ضرر میکنه این من هستم که ضرر میکنم چرا برای اینکه من اگر اومدم هزینه کردم بخاطر جذب مشتری جدید بوده و گرنه مشتریهای خودم رو که نگه داشتم و دارم اما مشتری جدید میره همون فیلمی رو که من هزینه کردم از اقای ایکس 300 تومان که همون اقای ایکس با هزار دوز وکلک اومده از من خریده 700 تومان خوب اینجا من یکبار یا دوبار اینکار رو میکنم دفعه سوم دیگه میبوسمش میذارمش کنار دیگه من ضرری نمیکنم اما خریدار بیشترین ضرر رو میکنه چون من فروشنده چشمم به بازاره و دیگه کار جدید خودم بیرون نمیدم و بازارچه عملاً یواش یواش از رونق میفته بنابراین دوستان بیائید واقع نگر باشید در اینجا هم حقوق خودتان را در نظر بگیرید هم حقوق فروشنده اگر قرار باشه در این بازارچه فوش 300 یا 400 باشه مطمئن باشید بیشتر از نصف این فروشنده هائی که حرفه ای کار میکنند عملاً از اینجا نقل مکان میکنند و بعد از یک مدت همون کسانی که پائین میفروختند یا لیست خودشون رو نمیتونند به روز کنند چون خریدشون هم از همین فروشنده هائی بود که دیگه کار نمیکنند یا اینکه همونها دوباره قیمت خودشون رو بالا میبرند
يه سوال: شما خودت چند درصد فيلمهاي زيرنويست رو خودت دادي زيرنويس كردن؟؟؟؟؟؟ اگر هم اينكارو كرده باشي به 1 درصد هم نميرسه
پس خود شما هم اين فيلمها رو از جاي ديگه اوردي و مطمئنم كه گرونتر از 700 تومن هم خريدي اما خودت دقيقا اومدي اين كار رو كردي ......يعني گرونتر خريدي و اومدي تو بازارچه و قيمت شكني كردي ......يادمه خود شما يا بابك عزيز بودي كه براي اولين بار قيمت 700 رو به اين بازارچه اوردي .......پس شما هم قيمت شكني كردي
حالا هم شكايتت از اينه كه چرا يك سري دارن كاري شبيه به كار خود شما رو تكرار ميكنن

reza_badkonaki

کاربر فعال
لایک‌ها
325
ممنون از اينکه قبول کرديد که خود شما هم دزديد ! پس با اين حساب فکر ميکنم صلاحيت زير سؤال بردن بنده و وضع کنندهٔ اين قوانين و ديگر همکارانم رو نداشته باشيد

اولا خواهش ميكنم
دوما نام تايپك مشخصه
"نظر شما در مورد قوانین جدید خرید و فروش CD و DVD"
پس هر كسي حق داره نظر خودش رو اعلام كنه

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
من گفتم 90 درصد نگفتم 100 درصد
من دليل نداره كه با شما بوده باشم...........يه سوال: قبول نداري 90 درصد فروشندگان حتي باسابقه اينجا خودشون ارشيوشون رو از كس ديگه خريدن؟؟؟؟؟؟؟همشون نشستن دانلود كردن؟؟؟؟؟
دوست عزیز , شما اگه با قوانین مشکل داری میتونی نظر بدی , کار مدیریتی بنده به خودم و ادمین ها برمیگرده

شما که به جای انتقاد صحیح , از کلماتی مثل " مسخره و .... " استفاده میکنید فکر نکنم کمکی به وضعیت بازارچه بشه.

پ.ن :در ضمن لطفا در مورد بن شدن دیگران اظهار نظر نفرمایید .

هر کسی مسئول کار خودشه .

prelude2love

Registered User
لایک‌ها
83
اولا خواهش ميكنم
دوما نام تايپك مشخصه
پس هر كسي حق داره نظر خودش رو اعلام كنه

بنده تک تک جملات شما را کوت کردم و زیر سوال بردم ولی پاسخی نگرفتم !!

بهتره بدونید تا پریروز قیمتی بود که تو بازارچه عرضه میشد

dvd-man

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

نخیر قیمت بازارچه بود که تاپیک توسط مدیران حذف شد ربطی به بخش مشارکت نداشت

يه سوال: شما خودت چند درصد فيلمهاي زيرنويست رو خودت دادي زيرنويس كردن؟؟؟؟؟؟ اگر هم اينكارو كرده باشي به 1 درصد هم نميرسه
پس خود شما هم اين فيلمها رو از جاي ديگه اوردي و مطمئنم كه گرونتر از 700 تومن هم خريدي اما خودت دقيقا اومدي اين كار رو كردي ......يعني گرونتر خريدي و اومدي تو بازارچه و قيمت شكني كردي ......يادمه خود شما يا بابك عزيز بودي كه براي اولين بار قيمت 700 رو به اين بازارچه اوردي .......پس شما هم قيمت شكني كردي
حالا هم شكايتت از اينه كه چرا يك سري دارن كاري شبيه به كار خود شما رو تكرار ميكنن

در مورد اینکه چند درصد بوده باید بگویم که تازه این کار را شروع کردم بنابراین ادعائی در این مورد ندارم که چند درصد بوده اما در مورد خرید محض اطلاع شما من منابعم از جای دیگه ای در خارج از این بازارچه است و با چند تا از دوستان فروشنده فیلمها رو همگی با هم تهیه میکنیم و بین هم رد وبدل میکنیم بنابراین قیمت نهائی ما موقعی که بین همه سرشکن میشه خیلی پائین تر از این حرفها میفته ضمناً زمانی که من وارد بازارچه شدم قیمت 700 تومان در اینجا وجود داشت و البته همون زمان هم هیچ ارتباطی با قیمت شکنی الان نداشت چون در یک زمانی شما دی ویدی خام رو حداقل میخریدی 600 تومان ارزانترین رایتر بود 70000 تومان اما در اون زمان با توجه به پائین اومدن هزینه های خرید دیویدی خام و رایترمنطقی بود که سود دریافتی پائینتر بیاید و قیمت فروش کمتر شود این قیمت شکنی محسوب نمیشه و عرف تمام بازارها است در هر صنفی این روش انجام میشود با پائین اومدن هزینه های تمام شده قیمت فروش نیز کاهش پیدا میکند اما الان نسبت به یکسال پیش هیچ هزینه پائین نیامده که بخواهد سود هم پائین بیاید من و دوستان دیگه مخالف قیمت پائین نیستیم همونطوری که خودمون قیمت رو پائین اوردیم اما بحث اصلی اینجاست که در این میان قیمت باید طوری منطقی باشه که نه فروشنده اسیب ببینه ونه خریدار
شما بهتره استدلال هاتون رو منطقی تر بیان کنید تا به نتیجه دلخواهتون برسید با این طرز گفتار فکر نمیکنم هیچ نتیجه ای بگیرید

reza_badkonaki

کاربر فعال
لایک‌ها
325
دوست عزیز , شما اگه با قوانین مشکل داری میتونی نظر بدی , کار مدیریتی بنده به خودم و ادمین ها برمیگرده

شما که به جای انتقاد صحیح , از کلماتی مثل " مسخره و .... " استفاده میکنید فکر نکنم کمکی به وضعیت بازارچه بشه.

پ.ن :در ضمن لطفا در مورد بن شدن دیگران اظهار نظر نفرمایید .

هر کسی مسئول کار خودشه .
در اين كه قوانين به شما مربوطه شكي نيست و من فقط نظرم رو گفتم
كارتون از نظر من مسخره بود به خاطر همين خيلي روراست گفتم( عادت ندارم نوشابه وا كنم)
در مورد بن شدن ديگران هم باز نظرم رو گفتم .... بهتره بگم انتقاد كردم

reza_badkonaki

کاربر فعال
لایک‌ها
325
بنده تک تک جملات شما را کوت کردم و زیر سوال بردم ولی پاسخی نگرفتم !!
جوابتون هموني بود كه به بقيه دوستان هم گفتم

reza_badkonaki

کاربر فعال
لایک‌ها
325
در مورد اینکه چند درصد بوده باید بگویم که تازه این کار را شروع کردم بنابراین ادعائی در این مورد ندارم که چند درصد بوده اما در مورد خرید محض اطلاع شما من منابعم از جای دیگه ای در خارج از این بازارچه است و با چند تا از دوستان فروشنده فیلمها رو همگی با هم تهیه میکنیم و بین هم رد وبدل میکنیم بنابراین قیمت نهائی ما موقعی که بین همه سرشکن میشه خیلی پائین تر از این حرفها میفته ضمناً زمانی که من وارد بازارچه شدم قیمت 700 تومان در اینجا وجود داشت و البته همون زمان هم هیچ ارتباطی با قیمت شکنی الان نداشت چون در یک زمانی شما دی ویدی خام رو حداقل میخریدی 600 تومان ارزانترین رایتر بود 70000 تومان اما در اون زمان با توجه به پائین اومدن هزینه های خرید دیویدی خام و رایترمنطقی بود که سود دریافتی پائینتر بیاید و قیمت فروش کمتر شود این قیمت شکنی محسوب نمیشه و عرف تمام بازارها است در هر صنفی این روش انجام میشود با پائین اومدن هزینه های تمام شده قیمت فروش نیز کاهش پیدا میکند اما الان نسبت به یکسال پیش هیچ هزینه پائین نیامده که بخواهد سود هم پائین بیاید شما بهتره استدلال هاتون رو منطقی تر بیان کنید تا به نتیجه دلخواهتون برسید با این طرز گفتار فکر نمیکنم هیچ نتیجه ای بگیرید
چه از اينجا خريده باشي چه از جاي ديگه هيچ فرقي نميكنه
همون زمان كه شما كارتون رو شروع كردي اينجا بين 800 تا 1100 فروخته ميشد........ولي شما و بابك خان تقريبا همزمان كارتون رو با 700 شروع كرديد.........اين قيمت شكني نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟

prelude2love

Registered User
لایک‌ها
83
در اين كه قوانين به شما مربوطه شكي نيست و من فقط نظرم رو گفتم
كارتون از نظر من مسخره بود به خاطر همين خيلي روراست گفتم( عادت ندارم نوشابه وا كنم)
در مورد بن شدن ديگران هم باز نظرم رو گفتم .... بهتره بگم انتقاد كردم

موارد به شدت off topic شده و انتقاد کنندگان هم بهشون پاسخ داده شده و اميدوارم که قانع شده باشند .
خواهش ميکنم ، دوستان در مورد کف قيمت ( و اينکه در هر مورد قيمت چقدر باشه ) و يا قيمت ثابت نظر بدهند !
متشکرم

UserName:

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هیچ خیالی نیست !! از فردا عوض اینکه ملت هر دی وی دی رو بدن 500 تومن میدن هزار تومن به علاوه یه دی وی دی اشانتیون !!
کلا توی ایران یه شیوه مدیریت شیوه کنترلیه !! یعنی مدیریت در دست مدیر مثل یه کنترل تلوزیون قرار میگیره !! بعد مدیر چون بلد نیست استفاده کنه ازش شروع میکنه مدام دکمه ها رو زدن تا بلاخره به یه نتیجه ای برسه !!

reza_badkonaki

کاربر فعال
لایک‌ها
325
هیچ خیالی نیست !! از فردا عوض اینکه ملت هر دی وی دی رو بدن 500 تومن میدن هزار تومن به علاوه یه دی وی دی اشانتیون !!
دقيقا...........

Babak

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
32
چه از اينجا خريده باشي چه از جاي ديگه هيچ فرقي نميكنه
همون زمان كه شما كارتون رو شروع كردي اينجا بين 800 تا 1100 فروخته ميشد........ولي شما و بابك خان تقريبا همزمان كارتون رو با 700 شروع كرديد.........اين قيمت شكني نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟

رضا جان
کف قیمت تا یه حدی هست بیشتر از اون حد گفتم فقط با پایین آوردن و سمت و سو دادن جنس به آشغال شدن همراه هست

من با این قیمت 700 تومن با وقت و انرژنی و استهلاک دستگاهی که میزارم سود چندانی ندارم چه برسه به بعضی دیگه از دوستان

توجه کن که کف قیمت هم حدی داره و با توجه به قیمت دی وی دی خام که دوستان گفتن تعیین کف برای خرید و فروش امری بدیهی هست پس چرا سعی نکنیم قیمت دی وی دی خام + مزد دست طرف رو بدیم تا اینکه قیمت دی وی دی خام آشغال + سستی و دیر کرد محصول و احیانا خرابی اون

من که با شما تا حدودی آشنایی دارم نمیدونم چرا این همه بحث رو کش میارید قیمت الان 600 تومن برای یک دی وی دی زیاد هست ؟

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
این تاپیک موقتا بسته میشه تا مدیران ارشد در مورد این موضوع نتیجه گیری کنند.

در این مدت لطفا کاربران ( مخصوصا فروشندگان ) در مورد این موضوع محبت کنند ، فکر کنند تا بعد از اینکه ما به نتیجه رسیدیم ، تو یه تاپیک نظر این دوستان هم بررسی بشه ، تا همه با هم به یه قانون مناسبی برسیم تا همه راضی باشند.

در نظر داشته باشد ! تمام این قانون ها برای بهتر شدن وضع بازارچه و بهتر شدن وضع خرید و فروش هم برای فروشندگان هم برای خریداران هست ! وگرنه در این خرید و فروش‌ها چه با قانون چه بی قانون ، ۱ ریال هم به جیب مدیران پرشین تولز نمیره !

ممنون از توجه شما.

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
این رو هم فراموش کردم بگم.

لطفا در این مدت تاپیک مشابه باز نشه چون حذف میشه . و همچنین در مورد اتفاقاتی هم که در این تاپیک افتاده ،‌در این مدت تصمیم گیری میشه . ( ظاهرا تعدادی از کاربران کمی از قوانین فروم خارج شدند و جو رو بهم زدند. )

باز هم از صبر شما متشکریم !

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا