برگزیده های پرشین تولز

نظر وراهنمایی در رابطه با راه اندازی یک سرویس ووبسایت

از این چنین سیستمی(analystic) استقبال میکنید ؟

• Total voters
    5

ali_2021

Registered User
لایک‌ها
800
سلام بر دوستان وب مستر ، وب دیزاینر ، برنامه نویس وب ، وب گرد ، وب دوست و ... :دی :shades:

بنده تا قبل از عید به صورت پروژه ای واسه شرکت های دولتی :)f34r:) برنامه مینوشتم ولی خوب واسه هر پروژه حداقل 50% رو دلال و.. برمیداشتن ! منم تصمیم گرفتم یه کار دولتی ثابت پیدا کنم و واسه خودم کار کنم... بماند :دی

از عید تا الان دارم یه سیستم مشابه google analystic و پشتیبانی آنلاین مثل zen desk رو تحلیل و بررسی میکنم و خوب با اینکه سنگین ولی جالب است بسیار :guitar: !!

میدونم هم از نظر هزینه خیلی هزینه بر هست ! هم کد نویسی و اجرا ! هم پشتیبانی و.... !!!!!

حالا سوالی که دارم این :
1- اصلا از وب مستران و صاحبات سایت کسی حاظر هست از این سیستم استفاده کنه با وجود سیستم هایی مثل google و histat ؟

البته من اینو در هر صورت انجام میدم :دی حتی اگر عملی نشه !

نظری چیزی هم دارید خوشحال میشویم :دی

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
من از google analystic استفاده می کنم ، بین همه سایت هایی که استفاده کردم ، معتدل ترین شون هست . فقط باید حواستت باشه با IP ایرانی نری :|

hitup

Registered User
لایک‌ها
3,270
اگر کاربردی و سبک باشه حتما استفاده می کنم

farzad231

Registered User
لایک‌ها
484
اگه حرفی ای و فارسی و حرفه ای باشه حتما استفاده میشه . شک نکنید ....

ali_2021

Registered User
لایک‌ها
800
2 بار حرفه ای باشه ؟:دی
به زودی یه قسمت کارو میذارم بچه ها ببینن ! طراحی منظورم :دی

میکرو

Registered User
لایک‌ها
119

frzn87

Registered User
لایک‌ها
79
حالا نوشتی به فرض ...
شما به چند نفر می خوای سرویس بدی ؟
چقدر باید تبلیغ کنی تا جا بیوفتی ؟
هزینه سرور رو داری بدی ؟ ( شاید مجبور بشی در حالی که درآمدی نداری ازش 3 تا سرور بگیری ... )
پشتیبانی چطور ؟
درآمد زایی از چه طریق می خوای داشته باشی ؟
سعی کنید کارهای تکراری انجام ندید .. و وقتتون را تلف نکنید
شما چه زبان هایی کار می کنید ؟
پ.ن : اینها همه نظر شخصی من هست و شما فرد با پتانسیلی ببه نظر میاین اما کمی بیشتر در موردش فکر کنید

ali_2021

Registered User
لایک‌ها
800
کار خیلی خوبیه. اتفاقا یکی از کاربرا چند وقت پیش دنبال یه آمارگیر فارسی به دردبخور می گشت! اما هزینه های سرورش خیلی خیلی زیاد هست اینو حتما در نظر داشته باشید!

دامنه هم اگر خواستید موجوده! Hitz.ir

سرورش(سرورهاش !) که تصمیم دارم توی ایران بگیرم :-ss البته مشکل مدیریت سرور هم هست !
به ازای هر بازدید هر سایت عضو حداقل 300 کیلوبایت پهنا باند نیازه(به شرظ کش شدن برای بازدید مجدد) و :دی یه حساب بکنی میشه ...... #:-s

ali_2021

Registered User
لایک‌ها
800
حالا نوشتی به فرض ...
شما به چند نفر می خوای سرویس بدی ؟
چقدر باید تبلیغ کنی تا جا بیوفتی ؟
هزینه سرور رو داری بدی ؟ ( شاید مجبور بشی در حالی که درآمدی نداری ازش 3 تا سرور بگیری ... )
پشتیبانی چطور ؟
درآمد زایی از چه طریق می خوای داشته باشی ؟
سعی کنید کارهای تکراری انجام ندید .. و وقتتون را تلف نکنید
شما چه زبان هایی کار می کنید ؟
پ.ن : اینها همه نظر شخصی من هست و شما فرد با پتانسیلی ببه نظر میاین اما کمی بیشتر در موردش فکر کنید

مرسی از نظرت :ایکس
خوب بر اساس شرایط سرور تعداد مشخص میشه !
این سیستم ها اگر حرفه ای باشه سریع جا میافته !
خودم نه ولی میشه جور کرد :دی (خودم خونه سازی دارم توی بدهی ام:دی )
پشتیبانی مرحله اول خودم !
اگر این سرویس جا بیفته طرح دارم برای درآمدش !
توی وب فارسی تکراریه ؟ ایده جدید در رابطه با وب واقعا یا نیست یا سخت گیر میاد !
بنده .net کار هستم !

من به این پروژه بیشتر به یک نمونه کار روی وب و یه راه افزایش معلومات نگاه میکنم ! چون واقعا ریزه کاری های جالبی داره !

frzn87

Registered User
لایک‌ها
79
مرسی از نظرت :ایکس
خوب بر اساس شرایط سرور تعداد مشخص میشه !
این سیستم ها اگر حرفه ای باشه سریع جا میافته !
خودم نه ولی میشه جور کرد :دی (خودم خونه سازی دارم توی بدهی ام:دی )
پشتیبانی مرحله اول خودم !
اگر این سرویس جا بیفته طرح دارم برای درآمدش !
توی وب فارسی تکراریه ؟ ایده جدید در رابطه با وب واقعا یا نیست یا سخت گیر میاد !
بنده .net کار هستم !

من به این پروژه بیشتر به یک نمونه کار روی وب و یه راه افزایش معلومات نگاه میکنم ! چون واقعا ریزه کاری های جالبی داره !

وب فارسی خیلی چیزا کم داره ... این هم یکی از هموناست اما باید اعتماد جلب کنی که از سرویس شما استفاده کنند کسی نمیاد گوگل رو رها کنه و سایت تازه تاسیس فارسی استفاده کنه ...
بعد هم شما نباید کاری کنی که گوگل انجام داده و اگر هم انجام می دی باید تازگی داشته باشه قسمتاییش و این تازگی ها ایجاد یه سری ایده برای اون ها بکنه و جالب هست بدونی باید پیچیدگی هایی داشته باشه که اونها نتونند بفهمند قسمتایی از اون رو :) و یا اینکه اینقدر بگیره سایتتون که به چشم بیاد ...خدا رو چه دیدی اگر نظرات شما و نوآوری شما به نظر اون ها خوش بیاد بهتون بعد از مدتی پیشنهاد خرید سایتتون رو بدن ( این رو برای شوخی نگفتم ..الان هم دارن سایتای خوب و آینده دار رو می خرند )

پ.ن : یادمه یک گروهی بودن تو همین ایران میگفتن میخوان با یاهو رقابت کنند ... بعد از چند سال کار نتیجه نگرفتند و زدن تو یه کار دیگه ... به دلیل بی تجربگی و خامی رئیس گروه
موفق باشید

irancelltopup

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
95
سلام بر دوستان وب مستر ، وب دیزاینر ، برنامه نویس وب ، وب گرد ، وب دوست و ... :دی :shades:

بنده تا قبل از عید به صورت پروژه ای واسه شرکت های دولتی :)f34r:) برنامه مینوشتم ولی خوب واسه هر پروژه حداقل 50% رو دلال و.. برمیداشتن ! منم تصمیم گرفتم یه کار دولتی ثابت پیدا کنم و واسه خودم کار کنم... بماند :دی

از عید تا الان دارم یه سیستم مشابه google analystic و پشتیبانی آنلاین مثل zen desk رو تحلیل و بررسی میکنم و خوب با اینکه سنگین ولی جالب است بسیار :guitar: !!

میدونم هم از نظر هزینه خیلی هزینه بر هست ! هم کد نویسی و اجرا ! هم پشتیبانی و.... !!!!!

حالا سوالی که دارم این :
1- اصلا از وب مستران و صاحبات سایت کسی حاظر هست از این سیستم استفاده کنه با وجود سیستم هایی مثل google و histat ؟

البته من اینو در هر صورت انجام میدم :دی حتی اگر عملی نشه !

نظری چیزی هم دارید خوشحال میشویم :دی

اگه بتونی یه سرویس جامع ارائه بدی و بتونی به اون درجه که مثلا الان گوگل داره برسونیش قطعا استفاده خواهیم کرد .
فراموش نکنید هیچ چیز نشدنی نیست !
اما یک شرکت مثل گوگل زمانی که شکل گرفت اواین بوده و بدون رقیب و دنیا تشنه وجود آن ! پس خود به خود رشد و تبلیغ شده و موفق .
اما فیسبوک تقریبا متفاوت رشد کرده به این صورت که اولین نبوده و رقبایی هم داشته . ولی ایده خوب و پشتکار افرینندش باعث رشد و شکوفاییش شده .
اینا رو گفتم تا بدونید طبق همون فرمایش خودتون که این پروژه رو در هر صورت انجام میدید خیلی خوبه و مطمئن باشید یه روزی موفق هم خواهید شد .
اما شاید خیلی از فاکتورهایی که مثلا زمان تشکیل گوگل بود رو ندارید و از همه مهمتر رقبای بزرگی هم وجود داره .
اما خواستن توانستن است دوست عزیز ...

ali_2021

Registered User
لایک‌ها
800
وب فارسی خیلی چیزا کم داره ... این هم یکی از هموناست اما باید اعتماد جلب کنی که از سرویس شما استفاده کنند کسی نمیاد گوگل رو رها کنه و سایت تازه تاسیس فارسی استفاده کنه ...
بعد هم شما نباید کاری کنی که گوگل انجام داده و اگر هم انجام می دی باید تازگی داشته باشه قسمتاییش و این تازگی ها ایجاد یه سری ایده برای اون ها بکنه و جالب هست بدونی باید پیچیدگی هایی داشته باشه که اونها نتونند بفهمند قسمتایی از اون رو :) و یا اینکه اینقدر بگیره سایتتون که به چشم بیاد ...خدا رو چه دیدی اگر نظرات شما و نوآوری شما به نظر اون ها خوش بیاد بهتون بعد از مدتی پیشنهاد خرید سایتتون رو بدن ( این رو برای شوخی نگفتم ..الان هم دارن سایتای خوب و آینده دار رو می خرند )

پ.ن : یادمه یک گروهی بودن تو همین ایران میگفتن میخوان با یاهو رقابت کنند ... بعد از چند سال کار نتیجه نگرفتند و زدن تو یه کار دیگه ... به دلیل بی تجربگی و خامی رئیس گروه
موفق باشید

واقعیت امر میدونید من این سیستم رو بیشتر به عنوان یه سیستم داده کاوی در نظر دارم ! و میخوام با سیستم های دیگه ای که تو نظرم هست تلفیقش کنم ! فکرمو گرفتی ؟:دی

ali_2021

Registered User
لایک‌ها
800
اگه بتونی یه سرویس جامع ارائه بدی و بتونی به اون درجه که مثلا الان گوگل داره برسونیش قطعا استفاده خواهیم کرد .
فراموش نکنید هیچ چیز نشدنی نیست !
اما یک شرکت مثل گوگل زمانی که شکل گرفت اواین بوده و بدون رقیب و دنیا تشنه وجود آن ! پس خود به خود رشد و تبلیغ شده و موفق .
اما فیسبوک تقریبا متفاوت رشد کرده به این صورت که اولین نبوده و رقبایی هم داشته . ولی ایده خوب و پشتکار افرینندش باعث رشد و شکوفاییش شده .
اینا رو گفتم تا بدونید طبق همون فرمایش خودتون که این پروژه رو در هر صورت انجام میدید خیلی خوبه و مطمئن باشید یه روزی موفق هم خواهید شد .
اما شاید خیلی از فاکتورهایی که مثلا زمان تشکیل گوگل بود رو ندارید و از همه مهمتر رقبای بزرگی هم وجود داره .
اما خواستن توانستن است دوست عزیز ...

مرسی عزیز .

ali_2021

Registered User
لایک‌ها
800
منتظر نظرات و پیشنهادات دوستام هستم.

بالا