برگزیده های پرشین تولز

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,078

hno

Registered User
لایک‌ها
62
سلام و روز بخیر
نیازمندی سئو کار حرفه ای هستیم
البته با تجربه و با نمونه کار

ahadiii

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
احتیاج به نویسنده سایت دارم با آیدی fary4n درتلگرام ارتباط باشید حداکثر پست در روز 5 عدد, واریزی توافقی , بصورت روزانه یا هفتگی پرداخت میشود کیفیت پست ها خیلی برامون مهمه کپی نباشند موارد سئو در آن لحاظ شود

masoud.vernal

Registered User
لایک‌ها
506
نیازمند سئو کار حرفه ای فقط دوستان با سابقه کار پیام بدن

heidari92

Registered User
لایک‌ها
18
نیازمند سئو کار حرفه ایی در زمینه دانلود فیلم و سریال... دوستان پیام بدید

pooga

Registered User
لایک‌ها
188
کار حرفه ای فقط دوستان با سابقه کار پیام بد
سلام اگر وقت بخیر از 2013 دارم روی seo کار میکنم و کاملا تخصصی به تمامی مباحث از آنالیز تا تحلیل و تدوین و اجرای پرژه تسلط کامل و کافی دارم در صورتی که نیاز به مشاوره تلفنی دارید ابتدا سوال و آدرس سایتتون رو ارسال کنین بعد از برسی تایم تماس بهتون میدم تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید.
09195900662

lux coder

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
سایت گروه فناوران ایما کارهای طراحی وب سایت رو انجام میدن.یه پلتفرم سایت ساز ایما هم دارند که بصورت اشتراکی و ماهیانه تنها با پرداخت 100 هزار تومان بدون هیچ دانش فنی و تخصصی میتونید وب سایت خودتون رو راه بندازید.
هاست و دامنه سایتتون هم بصورته رایگانه.تازه یه پنل پیامکی هم بعنوان هدیه به کاربرا تعلق میگیره.پیشنهاد میکنم حتما یه سری بزنید.
https://ima-web.com

misagh01

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
انجام سئوی سایت شما
دارای بیش از 10 کلمه کلیدی در صفحه اول گوگل
برای اطلاع از قیمت و نمونه کارهام تماس بگیرید و یا در پیام‌رسان‌ها در خدمت هستم:
09124083014

Last edited:

Atika

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
قبلا همین داش پویا یه توصیه به من کرد : "خودت سئو رو یاد بگیر"
اما اون موقع به حرفش گوش ندادم، اما الان به حرفش رسیدم
اگه شما خودتون یه سری نکات رو رعایت کنید و از یه قالب اصلی(ریپ نشده) استفاده کنید می تونید سئو مناسبی داشته باشید
در عوض پولی که می خواید برای سئو بدید خرج بک لینک کنید

البته قصد من به چالش کشیدن کار هیچ کدوم از این دو عزیز نیست

همین%
موافقم .خوبی سئو آسون بودنشه و ر کسی با کمی پشتکار میتونه یادش بگیره و دیگه براش هزینه نده..خودتون یاد بگیرید خیلی بهتره

m_3da

Registered User
لایک‌ها
29
سلام دوستان
انجام سئوی سایت شما
دارای بیش از 10 کلمه کلیدی در صفحه اول گوگل
برای اطلاع از قیمت و نمونه کارهام تماس بگیرید و یا در پیام‌رسان‌ها در خدمت هستم:
09124083014
لطفا نمونه کاراتو برای من ارسال کن و برنامه نویسی لاراول بلدی چون سایت من لاراوله و سئوی لاراول میخوام

pouya4

Registered User
لایک‌ها
154
موافقم .خوبی سئو آسون بودنشه و ر کسی با کمی پشتکار میتونه یادش بگیره و دیگه براش هزینه نده..خودتون یاد بگیرید خیلی بهتره
سئو آسون نیست . یادگرفتنی هم نیست . سئو تجربه است . سئوکار حرفه ای اینو خیلی خوب میدونه که قضیه چیه . سئو اصلی تو هیچ کتابی آورده نشده .

adroom

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
34
میگم چطوره عکاسی و نجاری و کفاشی و جراحی و سمپاشی و بقیه امورم یادبگیریم خودمون که از هر انگشتمون یه هنری بباره!!!

adroom

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
34
سئو آسون نیست . یادگرفتنی هم نیست . سئو تجربه است . سئوکار حرفه ای اینو خیلی خوب میدونه که قضیه چیه . سئو اصلی تو هیچ کتابی آورده نشده .
حرفت درسته ولی با مطرح کردنش موافق نیسم اگر مردم خودشون نرن سراغش و هی ضرر ندن پول تو جیب سئوکار نمیره- مث قضیه پزشک ی زمانی مردم خودشون انواع علف مصرف میکردن به عنوان داروگیاهی و فقط برای مشکلات حاد میرفتن پیش پزشک یا اجر رو اجر میذاشتن خونه میساختن فقط بعضی میرفتن سراغ مهندس و هزارتا مثال دیگ به اندازه کافی ک ضرر بدن یاد میگیرن ک هرکسی باید سرجای خودش باشه و لازم نیست همه هرمدل تخصصی رو یاد بگیرن (البته بعد ضرر با با اغوش بازتری هم هزینه میکنند:D:p:p:p)

pouya4

Registered User
لایک‌ها
154
حرفت درسته ولی با مطرح کردنش موافق نیسم اگر مردم خودشون نرن سراغش و هی ضرر ندن پول تو جیب سئوکار نمیره- مث قضیه پزشک ی زمانی مردم خودشون انواع علف مصرف میکردن به عنوان داروگیاهی و فقط برای مشکلات حاد میرفتن پیش پزشک یا اجر رو اجر میذاشتن خونه میساختن فقط بعضی میرفتن سراغ مهندس و هزارتا مثال دیگ به اندازه کافی ک ضرر بدن یاد میگیرن ک هرکسی باید سرجای خودش باشه و لازم نیست همه هرمدل تخصصی رو یاد بگیرن (البته بعد ضرر با با اغوش بازتری هم هزینه میکنند:D:p:p:p)
آره اینم هست . بهتره خودشون تلاش کنن و بدونن که به این سادگیا نیست .

m09135300031

Registered User
لایک‌ها
51
سلام
من به سئو کار و محتوا نیس حرفه ای نیازمندم
لطفا تو واتساپ اعلام آمادگی کنید
09135300031

mehr-dad

Registered User
لایک‌ها
785
چرا وقتی عنوان وبسایتم فارس هلث را در گوگل سرچ میکنم تو صفحه اول نیستم ؟
مطالب من ۱۰۰ درصد اختصاصیه و هیچ رقیبی هم تو این کیوورد ندارم :rolleyes:

alizamany

Registered User
لایک‌ها
42
چرا وقتی عنوان وبسایتم فارس هلث را در گوگل سرچ میکنم تو صفحه اول نیستم ؟
مطالب من ۱۰۰ درصد اختصاصیه و هیچ رقیبی هم تو این کیوورد ندارم :rolleyes:

سلام دوست عزیز به نظر بنده اولین موردی که مشکل دارید این هست که سایتتون یونیک و خاص نیست به همین دلیل سایت‌های مشابه با کلمات کلیدی هلث زیادی هستند که اعتبار و فعالیتشون از شما بیشتر هست
مورد بعدی برای رفع این مشکل می‌بایست تبلیغات زیادی انجام دهید هم به صورت دیجیتال هم به صورت فیزیکی
نمونه‌ی بارز اون رو میتونیم سامانه‌ی خرید و فروش کیلید دونست اوایل وقتی کیلید سرچ میشد یک سری ویکی پدیا و... میاورد اما با تبلیغات وسیع چه در شبکه‌های اجتماعی چه در فضای فیزیکی اسم برند رو یه جورایی به گوگل شناسوندن که کسی سرچ کرد کیلید منظورش وب سایت سامانه‌ی خرید و فروش کیلید هست

بالا