برگزیده های پرشین تولز

نقد کردن درامد ارزی از طریق چه سایتی؟

FARID2XF

Registered User
لایک‌ها
89
سلام.
دوستانی که درامد ارزی دارن و حساب بین المللی ندارن از طریق چه سایتی/واسطه ای به ریال تبدیل میکنن؟
قبلا با پیمنت 24 براحتی امکان پذیر بود اما همونطور که میدونین الان امکانش نیست.

سایت های زیادی داخل گوگل پیدا کردم اما در اینکه معتبر باشن اطلاعی ندارم.
یکی از مواردی که فکرمو مشغول کرده جزئیاتی هستش که این سایت ها میخوان از ما.
تصویر سلفی ! کارت بانکی - ملی + عکس - تایید شماره همراه - ثابت - تعهد نامه امضا و اثر انگشت و خیلی چیزای دیگه !

تقریبا تمامی اطلاعات فردی/شخصی رو میخوان حتی برای حساب باز کردن در بانک های داخلی اینهمه جزئیات لازم نیست! حالا نمیدونم برای جلوگیری از کلاه برداریه یا نه! نگرانیم بیشتر سر کلاه برداری از خودمونه یا اینکه مالیات ببندن بهمون !
10 تومن نقد کنیم بگن 100 تومن نقد کردیم بعد داستان مالیاتی و ... پیش بیاد یا سو استفاده ای از کارت و مشخصات کاملی که گرفتن ازمون بکنن.
لطفا راهنمایی کنید ممنون.

sys_co2

Registered User
لایک‌ها
4,828
سلام.
دوستانی که درامد ارزی دارن و حساب بین المللی ندارن از طریق چه سایتی/واسطه ای به ریال تبدیل میکنن؟
قبلا با پیمنت 24 براحتی امکان پذیر بود اما همونطور که میدونین الان امکانش نیست.

سایت های زیادی داخل گوگل پیدا کردم اما در اینکه معتبر باشن اطلاعی ندارم.
یکی از مواردی که فکرمو مشغول کرده جزئیاتی هستش که این سایت ها میخوان از ما.
تصویر سلفی ! کارت بانکی - ملی + عکس - تایید شماره همراه - ثابت - تعهد نامه امضا و اثر انگشت و خیلی چیزای دیگه !

تقریبا تمامی اطلاعات فردی/شخصی رو میخوان حتی برای حساب باز کردن در بانک های داخلی اینهمه جزئیات لازم نیست! حالا نمیدونم برای جلوگیری از کلاه برداریه یا نه! نگرانیم بیشتر سر کلاه برداری از خودمونه یا اینکه مالیات ببندن بهمون !
10 تومن نقد کنیم بگن 100 تومن نقد کردیم بعد داستان مالیاتی و ... پیش بیاد یا سو استفاده ای از کارت و مشخصات کاملی که گرفتن ازمون بکنن.
لطفا راهنمایی کنید ممنون.

عجیبه که هیچ واکنشی به این تاپیک نشون داده نشده.
سوال من هم هست دوستان

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
بالا