برگزیده های پرشین تولز

نكاتي در مورد ورنا و آوانته

mazoolagh

Registered User
لایک‌ها
7
اگر دقت كرده باشين در سايت رسمي هايونداي هيچ اثري از اين دو مدل نيست! نمايندگي ثبت نام ميگفت كه ورنا همون اكسل و آوانته همون الانترا هست.
حتي اگر اين حرف درست باشه كه بعيد ميدونم (چند نمونه اكسل احتمالا جديد ديدم كه خيلي شبيه اجداد خودش هست تا ورنا) علتش رو نميفهمم كه چرا بايد اينكار رو بكنن؟

ali_55

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از mazoolagh :
اگر دقت كرده باشين در سايت رسمي هايونداي هيچ اثري از اين دو مدل نيست! نمايندگي ثبت نام ميگفت كه ورنا همون اكسل و آوانته همون الانترا هست.
حتي اگر اين حرف درست باشه كه بعيد ميدونم (چند نمونه اكسل احتمالا جديد ديدم كه خيلي شبيه اجداد خودش هست تا ورنا) علتش رو نميفهمم كه چرا بايد اينكار رو بكنن؟

ولي من دبي ورنا ديدم با همين ريخت و قيافه ، اسمشم همون ورنا بود :blink:

mazoolagh

Registered User
لایک‌ها
7
موضوع خيلي جالبه علي آقا - حرف نمايندگي كه به دلم ننشست! ولي چرا تو سايتش اين دو مدل نيست؟

ali_55

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از mazoolagh :
موضوع خيلي جالبه علي آقا - حرف نمايندگي كه به دلم ننشست! ولي چرا تو سايتش اين دو مدل نيست؟

والا سايتشو كه نديدم هنوز ، از نمايندگي خارجه ميپرسم چيزي دستگيرم شد ميگم ، ولي قيمتش تو دبي حدود 7 ميليون البته با پيش پرداخت 1 ميليوني بقيشم نوه هات تسويه مي كنن :wacko: :lol:

Niaz

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
16
مازولاق خان اين ماشين هاي كره اي و ژاپني همه ساله دچار Face Lift هاي اساسي ميشن و يك مدل خاص داراي چندين نوع چشم و ابرو و حتي اسم هاي متفاوت در مناطق جغرافيايي مختلف هست ... به نظرم حرف نمايندگي ها كاملا صحيحه

مثلا اسم دوو سيلو در اروپا دوو نكسيا هستش (Nexia)

http://www.answers.com/topic/hyundai-elantra نوشته :

Hyundai Avante, although the Avante is usually called the Elantra in export markets

mazoolagh

Registered User
لایک‌ها
7

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58

cybamin

Registered User
لایک‌ها