برگزیده های پرشین تولز

نمايش صفحه تبليغ در هنگام وصل شدن يوزرهاي دايلاپ

mamiz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام و خسته نباشيد حضور همه دوستان

لطفاً كمكم كنيد كه چطور ميشه كاري كرد كه وقتي يوزرهاي Dial-up به ISP ما وصل ميشن براشون صفحه تبليغ ارسال بشه. من شنيدم كه اين كار رو ميشه انجام داد و حتي نيازي هم نيست كه يوزر حتما IE رو بار كنه. يعني به محض كانكت شدن تبليغ رو ميبينه !!!!!!!

mazoolagh

Registered User
لایک‌ها
7
اگر شدني هم باشه بهترين راه از دست دادن مشتري همينه!

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
آره ! منم یسری کارت موفتی رسیده بود دستم ! بالای هر صفحه با فریم تبلیغاتشونو نشون میدادن !
ولی پدر دربیار بود شدید !

mamiz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Shahedr :
آره ! منم یسری کارت موفتی رسیده بود دستم ! بالای هر صفحه با فریم تبلیغاتشونو نشون میدادن !
ولی پدر دربیار بود شدید !

ولی من منظورم این نیست.
وقتی که کانکت میشه فقط یک بار نمایش داده بشه .

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
به نقل از mamiz :
ولی من منظورم این نیست.
وقتی که کانکت میشه فقط یک بار نمایش داده بشه .
خوب اگه اونطوری میشه
اینطوریم میشه دیگه !

freeuser

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Shahedr :
خوب اگه اونطوری میشه
اینطوریم میشه دیگه !
آره مي توني اگه ُSquid داری به عنوان POPUP بزاری رو سایتهای معروف مانند GooGle ولی اگه یوزرت POPUP Killer داشته باشه دیگه نمی شه

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
به نقل از freeuser :
آره مي توني اگه ُSquid داری به عنوان POPUP بزاری رو سایتهای معروف مانند GooGle ولی اگه یوزرت POPUP Killer داشته باشه دیگه نمی شه
اما اینی که من میگم تو سورس صفحه دستکاری میکرد و به صورت فریم بالای صفحات تبلیغ میزاشت !

Tiva

Registered User
لایک‌ها
113
تبليغات زوركي !!! :blink: :eek:

vmf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از Shahedr :
اما اینی که من میگم تو سورس صفحه دستکاری میکرد و به صورت فریم بالای صفحات تبلیغ میزاشت !
شاهد راست میگه!!!
مثلا همون تبلغات محسن رضایی بودش!!!

یک مدل دیگه هم هست که وقتی یک رکوئستی رو به یک سایت مخصوص میفرستی و اون سایت یک عکس یا یک متن پایدار داشته باشه ، شما بنر تبلیغاتیتون رو بجای اون عکس استاتیک بفرستی !!!
دقیقا عین همون کاری که بعضی از ISP ها برای بخش هایی از yahoo انجام میدهند!!

تبليغات زوركي

عزیز جان بحث در حالتی هست که حساب اجباری بودن و یا غیر اجباری بودنش انجام شده باشه، در کل حالت تخصصی داریم فکر می کنیم.

vmf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از freeuser :
میشه توضیحاتش رو بدهید ، راستش برای موقع هایی که صاحب ISP می خواهد یک موضوعی رو به شکل عمومی برای کاربرهاش اعلام کنه خیلی مفیده هست !!!

راستی یک سری از اسکریپت های جاوا هستند که باز هم popup killer رو رد می کنند!! و با توجه به اینکه الان خیلی ها از opera و FF استفاده می کنند باید حتما از این روش های استفاده کرد

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
به نقل از vmf :
شاهد راست میگه!!!
مثلا همون تبلغات محسن رضایی بودش!!!

یک مدل دیگه هم هست که وقتی یک رکوئستی رو به یک سایت مخصوص میفرستی و اون سایت یک عکس یا یک متن پایدار داشته باشه ، شما بنر تبلیغاتیتون رو بجای اون عکس استاتیک بفرستی !!!
دقیقا عین همون کاری که بعضی از ISP ها برای بخش هایی از yahoo انجام میدهند!!

عزیز جان بحث در حالتی هست که حساب اجباری بودن و یا غیر اجباری بودنش انجام شده باشه، در کل حالت تخصصی داریم فکر می کنیم.
پایدار تائید میشه !
نمیتونست رو صفحات پی اچ پی که با پسورد محافظت میشن ( مثل صفحات فروم) تبلیغ بزاره ! اما رو ایندکسش قبل از ورود میزاشت !

بالا