برگزیده های پرشین تولز

نمایشگاه CES 2006

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
OCZ یک سیستم خنک کننده جدید طرحی کرده مخصوص اوورکلاکینگ CPU که در نمایشگاه هم نشون داده شده
قیمتش 299 دلار هست البته OCZ امیدواره در آینده ی نزدیک قیمتش تا 200 دلار هم سقوط بکنه. این دیگه آخرشه:) از Water cooling قوی تر هست. قیمت یک سیستم water Cooling الان در ایران حدود 150 هزار هست
این دستگاه مثل یک فریز عمل می کنه. البته در کیس باید همیشه باز باشه! یک جورایی طراحی شده فقط برای اونایی که دیوونه ی overclock اند!
و اما بشنوید از دما!
دمای FX-57 اوورکلاک شده تا 3.2 گیگاهرتز هنگام اجرای 3d mark 05 از -25 تا -27 درجه گزارش شده. :blink: :blink: :wacko: (توجه کنید به علامت منفی!)
ocz-phase.gif

phase-head.gif

temp.gif

Parham

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از graphiator :
من تو کف این هارد هستم:blink:
این کی میاد بازار تهران ؟ و اگه بیاد قیمتش تو چه حدودیه ؟

موفق باشید ...
الان میکرو درایوها با یک چنین اندازه‌هایی ایران پیدا میشه. سایزشون سایز کارتهای CF و رابطشون هم به همون شکله یعنی دیوایسهایی که CF میخورند اکثرا با این Micro Drive ها هم سازگارند. الان هم اگر اشتباه نکنم تا ظرفیت 8GB هست. من خودم یک میکرودرایو Hitachi با ظرفیت 4GB دارم که برای دوربین عکاسی استفاده میکنم. زمانی که من گرفتم حدود ۲۲۰ دلار برام تموم شد. از مزیتهای این میکرودرایوها نسبت به CF ها سرعت بالاشون هست.
این هم عکس از همین میکرودرایوها با ظرفیت ۶ گیگابایت:

6GB.jpg

و این هم مدل جدید ۱ اینچی با ظرفیت ۸ گیگابایت که ظاهرا رابط جدیدی داره:

md_prod_pg_3K8.gif

برای اطلاعات بیشتر هم به اینجا مراجعه کنید: http://www.hitachigst.com/portal/site/en/menuitem.92382478a130ca1492480021aac4f0a0

hessam.dev

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا ... ما که کف کردیم ... حالا داشته باشید XPS 600 Renegade محصول Dell رو که مخصوص Gaming هست ... این Gaming PC از کارخونه با یه Intel Pentium EE 955 Dual Core اورکلاک شده وارد بازار میشه ... یعنی سرعتشو از 3.46 GHz به 4.26 GHz رسوندند . این پردازنده برای هر هسته 2 مگابایت کش داره !!! ( داشته باشید ) در این نمایشگاه XPS 600 فقط با 2 عدد Geforce 7800 GTX 512 به نمایش گذاشته شده ولی برای فروش دارای 4 تا است که به صورت Quad SLI هستن . :wacko: :wacko: :wacko: همچنین 2 گیگابایت هم رم داره ... :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:

اینم عکسش ... فقط مواظب سلامتی خودتون باشید ... :lol:

k49h1u.jpg

milad_21

Registered User
لایک‌ها
0
من فقط در صورتی حاضرم Intel داشته باشم که این XPS 600 Renegade رو بهم بدن!! :D :D :D

ARH

Registered User
لایک‌ها
4

بهتره به جذابيت هاي نمايشگاه CES هم توجه داشته باشيد ، اصل كار رو فراموش كرديد چسبيديد به فرعيات ؟
يك Review‌ از دختران نمايشگاه CES براتون گذاشتم تا حالشو ببريد ،
من كه حالم به هم خورد ، همون Computex هايي كه كيوان ميگذاره خيلي سرتر هستند.

Siliconfactor sent us, via Charlie, a photo album of the best looking girls of CES 2006; around 70 of them. Like any album, you get the thumbnails and the large version. Just to make you realise what you boys - and girls, missed during the last few days.​

بالا