برگزیده های پرشین تولز

نمایش زیر نویس فارسی فیلم در تلویزیون سونی از روی فلش مموری

15498

Registered User
لایک‌ها
107
راه حل رو پيدا كردم دوستان كه ساده تر از اين حرفهاس:
١: آخرين ورژن نرم افزار تلويزيون رو از سايت سوني دانلود كن فقط ورژن خاورميانه حتما باشه و بريز رو فلش وصل كن تلويزيون و بزار آپديت بشه تلويزيون.
٢:بعد از آپديت نرم افزار mx player رو از گوگل پلي تلويزيون دانلود كن و نصب كن رو تلويزيون.
٣:زبان زير نويس تلويزيون و نرم افزارم بزار رو فارسي و ديگه مشكل هم با پلير خود تلويزيون و هم ام ايكس پلير حله.و ميتونيد فيلماتونو با ام ايكس پلير ببينيد
زير نويس بسيار عالي و بدون نقص

raminonline

Registered User
لایک‌ها
787
راه حل رو پيدا كردم دوستان كه ساده تر از اين حرفهاس:
١: آخرين ورژن نرم افزار تلويزيون رو از سايت سوني دانلود كن فقط ورژن خاورميانه حتما باشه و بريز رو فلش وصل كن تلويزيون و بزار آپديت بشه تلويزيون.
٢:بعد از آپديت نرم افزار mx player رو از گوگل پلي تلويزيون دانلود كن و نصب كن رو تلويزيون.
٣:زبان زير نويس تلويزيون و نرم افزارم بزار رو فارسي و ديگه مشكل هم با پلير خود تلويزيون و هم ام ايكس پلير حله.و ميتونيد فيلماتونو با ام ايكس پلير ببينيد
زير نويس بسيار عالي و بدون نقص
حداقل برای تلویزیون های اندرویدی جدید سونی راهی پیدا شد.
مال ما که اندرویدی نیست با همون رسیور فعلا میسازیم.
مرسی

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

MR.liverpooli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
دوستانی ک با مشکل زیرنویس براویا سونی مواجه هستند خبر خوبی براشون دارم اینکه بلاخره کشفش کردم ک چطوری ساپورت کنه زیرنویس فارسی رو ..... اول برنامه http://soft98.ir/multi-media/convert/121-xilisoft-video-converter-ultimate.html
رو دانلود کنید از این لینک http://soft98.ir/multi-media/convert/121-xilisoft-video-converter-ultimate.html
بعد فیلم رو اضافه کنید .... تو تب بالای فیلم دو قسمت هست یکی واسه زیرنویس فیلمه و یکی هم واسه صدای فیلمه ک کاری باهاش نداریم.....زیرنویس رو اضافه میکنید تو همون قسمت بعدش برید تو قسمت تبدیل فرمت پلی استیشن و ب فرمت اخری یعنی همون پلی استیشن تبدیل کنید فیلم ب فرمت mp4 قابل اجرا تو پلی و تلویزیون تبدیل میشه زیرنویس با فیلم ادغام میشه و مشکل حل میشه .... تستش کردم رو w804 سونی خودمون در ضمن میتونید فونت و رنگ زیرنویس رو هم تو همین برنامه تغییر بدید و در ضمن این مطلبو ی دوست عزیزی تو یکی از فروم ها گذاشته بود ک منم اوردمش اینجا ..... خیلی دعا ب جونش بکنید ک داشتیم عذاب میکشیدیم بابت این سونی لعنتی

MR.liverpooli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
دوستانی ک با مشکل زیرنویس براویا سونی مواجه هستند خبر خوبی براشون دارم اینکه بلاخره کشفش کردم ک چطوری ساپورت کنه زیرنویس فارسی رو ..... اول برنامه http://soft98.ir/multi-media/convert/121-xilisoft-video-converter-ultimate.html
رو دانلود کنید از این لینک http://soft98.ir/multi-media/convert/121-xilisoft-video-converter-ultimate.html
بعد فیلم رو اضافه کنید .... تو تب بالای فیلم دو قسمت هست یکی واسه زیرنویس فیلمه و یکی هم واسه صدای فیلمه ک کاری باهاش نداریم.....زیرنویس رو اضافه میکنید تو همون قسمت بعدش برید تو قسمت تبدیل فرمت پلی استیشن و ب فرمت اخری یعنی همون پلی استیشن تبدیل کنید فیلم ب فرمت mp4 قابل اجرا تو پلی و تلویزیون تبدیل میشه زیرنویس با فیلم ادغام میشه و مشکل حل میشه .... تستش کردم رو w804 سونی خودمون در ضمن میتونید فونت و رنگ زیرنویس رو هم تو همین برنامه تغییر بدید و در ضمن این مطلبو ی دوست عزیزی تو یکی از فروم ها گذاشته بود ک منم اوردمش اینجا ..... خیلی دعا ب جونش بکنید ک داشتیم عذاب میکشیدیم بابت این سونی لعنتی

MR.liverpooli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
اینم آموزش تصویری

تو عکس اول فیلم اضافه شد و وارد قسمت زیرنویس میشیم ....
اگه زیرنویس هم نام فیلم باشه ک میاد تو قسمت زیرنویس ولی اگ هم نبود add subtittle رو بزنید و زیرنویس رو وارد کنید
تو قسمت custommize ک برید میتوونید فونت و رنگ و سایز زیرنویس رو تغییر بدید
البته باید اون قسمتی ک خط کشیدم زیرش رو فعال کنید و بعد از اعمال تنظیمات رو apply کلیک کنید ......
در قسمت بعد فرمت رو باید تغییر بدید و در مرحله ی آخر هم دکمه استارت رو بزنید و برو ک رفتیم ......

امیدوارم ک حال کنید .....

فایل های ضمیمه

• Untitled.png
    Untitled.png
    396.5 KB · نمایش ها: 20
  • Untitled1.png
    Untitled1.png
    735.7 KB · نمایش ها: 21
  • Untitled2.png
    Untitled2.png
    653.3 KB · نمایش ها: 18

raminonline

Registered User
لایک‌ها
787
اینم آموزش تصویری

تو عکس اول فیلم اضافه شد و وارد قسمت زیرنویس میشیم ....
اگه زیرنویس هم نام فیلم باشه ک میاد تو قسمت زیرنویس ولی اگ هم نبود add subtittle رو بزنید و زیرنویس رو وارد کنید
تو قسمت custommize ک برید میتوونید فونت و رنگ و سایز زیرنویس رو تغییر بدید
البته باید اون قسمتی ک خط کشیدم زیرش رو فعال کنید و بعد از اعمال تنظیمات رو apply کلیک کنید ......
در قسمت بعد فرمت رو باید تغییر بدید و در مرحله ی آخر هم دکمه استارت رو بزنید و برو ک رفتیم ......

امیدوارم ک حال کنید .....
با این کار زیرنویس میچسبه به فیلم یا تلویزیون زیرنویس رو میخونه؟
منظورم اینه که فایل زیرنویس به تصویر تبدیل میشه؟ اصطلاحا هارد ساب میشه؟

MR.liverpooli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
با این کار زیرنویس میچسبه به فیلم یا تلویزیون زیرنویس رو میخونه؟
منظورم اینه که فایل زیرنویس به تصویر تبدیل میشه؟ اصطلاحا هارد ساب میشه؟

دوست عزیز زیرنویس میچسبه ب فیلم اما هرکاری کردم ک راه حل ساده تری پیدا کنم نشد ک دیگه نخایم ب mp4 تبدیل کنیم .... ولی اصل اینه ک راه حلو پیدا کردیم

best4dl

Registered User
لایک‌ها
104
دوست عزیز زیرنویس میچسبه ب فیلم اما هرکاری کردم ک راه حل ساده تری پیدا کنم نشد ک دیگه نخایم ب mp4 تبدیل کنیم .... ولی اصل اینه ک راه حلو پیدا کردیم
ولی متاسفانه کار تبدیل خیلی زمان بر هست ...

sajad64

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام و درود فراوان
آقای اسد صادقی من از شما بینهایت سپاسگذارم که تجربته خودتون رو در اختیار دیگران قرار دادید.شما آخرین سرچ من بودید و دیگه مایوس شدم و خواستم تلویزیونم رو بفروشم ولی در کمال ناباوری و سادگی شما مشکل من رو حل کردید.
مدل تلویزیون من w65 سونی هست و حتی تعمیرکاران تلویزیون هم نتونستن کاری برای بنده بکنن.دس مریزاد
من برای تشکر از جنابعالی عضو شدم که شخصا بنویسم که شما یکی از عزیزانی هستید که موفقیت هاتون رو با دیگران شریک میشید.سپاس سپاس سپاس
همه در پناه حق
ممنون از پرشین تولز

IvY

Registered User
لایک‌ها
110
سلام
با تشکر بخاطر اموزش
به تازگی سونی مدل r56c خریدیم من طبق همین اموزش زیرنویس رو درست کردم و به خوبی پخش شد فقط سایزش کوچیکه
چطور میشه سایز یا فونتش رو تغییر داد؟
با تشکر فراوان

سلام
تلویزیون سونی مدل 8500c دارم، زیرنویس رو از روی فلش بخش میکنه ولی سایزش خیلی کوچیک هست، از دوستان کسی راهی برای تغییر سایز زیرنویس پیدا کرده ؟

fokahi110

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
314
استارتر عزیز اصلا نیازی نیست با ورد بازش کنی
شما فایل زیرنویس رو با فایل فیلم همنام کن (برای مثال اگر اسم فیلم هست Grey.mkv اسم فایل زیر نویس رو هم بذار Grey.srt)و بعد بریزشون تو یه فولدر و روی تلوزین اجرا کنی نشون میده(تست شده توی LED سامسونگ 60 اینچ)
سلام مدل TV SONY 40W650D هست با روشی که گفتید زیرنویس به صورت بزرگ و تمیز برام اومد با تشکر از شما و زننده تایپک.

بالا