برگزیده های پرشین تولز

نمایندگی فروش تلویزیون های ال سی دی جی وی سی و پاناسونیک و سامسونگ ؟؟؟؟

HAMED_PT

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
64
سلام به دوستان

آدرس و تلفن نمایندگی های اصلی فروش تلویزیون های ال سی دی رو می خواستم

خودم فروشگاه لوازم خانگی دارم برای فروش می خواستم
دوستان تهرانی لطفا راهنمایی کنید

آدرس و تلفن مراکز اصلی فروش لوازم خانگی در تهران رو هم اگه دوستان بگن ممنون می شم

با تشکر فراوان

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
سلام به دوستان

آدرس و تلفن نمایندگی های اصلی فروش تلویزیون های ال سی دی رو می خواستم

خودم فروشگاه لوازم خانگی دارم برای فروش می خواستم
دوستان تهرانی لطفا راهنمایی کنید

آدرس و تلفن مراکز اصلی فروش لوازم خانگی در تهران رو هم اگه دوستان بگن ممنون می شم

با تشکر فراوان

از 118 بگير بهت ميدن ... يا تو روزنامه اونايي كه نمايندگي هستن زنگ بزن تلفن مركز اصلي رو بهت ميدن

البته هيتاچي و سامسونگ و پاناسونيك كه خودشون نمايندگين ... تقريبا همشون اصلي هستن

كار دقيقتو بگو تا راهنماييت كنم

HAMED_PT

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
64
از 118 بگير بهت ميدن ... يا تو روزنامه اونايي كه نمايندگي هستن زنگ بزن تلفن مركز اصلي رو بهت ميدن

البته هيتاچي و سامسونگ و پاناسونيك كه خودشون نمايندگين ... تقريبا همشون اصلي هستن

كار دقيقتو بگو تا راهنماييت كنم

یه چند تا تلویزیون برای مغازه خودم می خوام (برای فروش) کلا مهم نیست حالا نمایندگی اصلی باشه یا نه فقط می خوام با قیمت مناسب بخرم

کلا آدرس و تلفن یه چند تا از عمده فروش های لوازم خانگی رو می خواستم

با تشکر

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
یه چند تا تلویزیون برای مغازه خودم می خوام (برای فروش) کلا مهم نیست حالا نمایندگی اصلی باشه یا نه فقط می خوام با قیمت مناسب بخرم

کلا آدرس و تلفن یه چند تا از عمده فروش های لوازم خانگی رو می خواستم

با تشکر

چند تا دقيقا ميخواي ؟ مغازت كجاست ؟ سامسونگ و هيتاچي رو شايد بتونم برات رديف كنم ... آها البته به خودشون

زنگ بزني بهتر راهنماييت ميكنن ... از 118 اطلاعاتشون رو بگير

HAMED_PT

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
64
چند تا دقيقا ميخواي ؟ مغازت كجاست ؟ سامسونگ و هيتاچي رو شايد بتونم برات رديف كنم ... آها البته به خودشون

زنگ بزني بهتر راهنماييت ميكنن ... از 118 اطلاعاتشون رو بگير

فعلا 3 یا 4 تا می خوام ولی احتمالا هر ماه 4 یا 5 تا می خوام بستگی به قیمت داره اگه قیمت خوب بتونم بگیرم اینجا راحت می تونم بفروشم
تهران نیستم شهرستانم

بیشتر نظر خودم رو jvc هست فردا زنگ می زنم 118 ببینم چی می شه

اگه کسی آدرس یا تلفن مراکز اصلی فروش لوازم خانگی در تهران رو داره ممنون می شم اگه اعلام کنه

با تشکر

hesam 63

Registered User
لایک‌ها
899
فعلا 3 یا 4 تا می خوام ولی احتمالا هر ماه 4 یا 5 تا می خوام بستگی به قیمت داره اگه قیمت خوب بتونم بگیرم اینجا راحت می تونم بفروشم
تهران نیستم شهرستانم

بیشتر نظر خودم رو jvc هست فردا زنگ می زنم 118 ببینم چی می شه

اگه کسی آدرس یا تلفن مراکز اصلی فروش لوازم خانگی در تهران رو داره ممنون می شم اگه اعلام کنه

با تشکر
سلام
سام سرويس نمايندگي سامسونگ رو بر عهده داره ... اينم آدرس سايتش :
http://www.samservice.com
نمايندگي هاي فروشش هم هست .
اگه نظر بنده رو مي خواي من مي گم سامسونگ بازار بهتري داره ... پيشنهاد مي كنم مشورت كني ... اگه بتوني نمايندگي بگيري بهتره چون قيمت تموم شده ش برات كمتر در مياد و سود بيشتري هم نصيب شما مي شه ... اينطوري كه من فهميدم شما مي خواهيد از مراكز فروش خريد كنيد يعني به عنوان يه مصرف كننده ، بعد براي فروش بزاريد ... با توجه به روند نزولي تلويزيون زياد به صرفه نيست ، قيمت ال سي دي بين ده تا پانزده درصد افت داشته و هر چند وقت يكبار ممكنه باز هم اين افت ادامه داشته باشه ...
البته اين نظر بنده
هر چي خودتون صلاح مي دونيد

بالا