برگزیده های پرشین تولز

نمایندگی چی بزنم؟

AloneFly

Registered User
لایک‌ها
4,626
میخاستم نمایندگی بزنم ولی نمیدونم چی خوبه
چند نفر گفتن لاستیک خوبه
رفتم تحقیق کردم اینقدر شرایطش سخته که نمیشه گرفت
نمایندگی چی بزنم میصرفه؟
دوستان اگه راهنمایی کنن ممنون میشم

sgwp

Registered User
لایک‌ها
585
باید این اطلاعات رو بدی تا دوستان بهتر بتونن کمکت کنن والا همینطوری کلی جنس تو صنایع مختلف میشه اسم برد که نمایندگی میشه گرفت اما بازدهی اش کاملا" مرتبط با اطلاعات زیره.

مغازه از خودته یا میخوای اجاره کنی ؟
محل انبار کردن داری یا نه ؟
شهر محل سکونتت کلان شهره یا شهر کوچک ؟
فروشگاهت کجای شهره ؟ مرکز یا حاشیه ؟
دوروبر فروشگاه بیشتر چه اصنافی فعالند ؟
میزان سرمایه ای که داری چقدره ؟

AloneFly

Registered User
لایک‌ها
4,626
باید این اطلاعات رو بدی تا دوستان بهتر بتونن کمکت کنن والا همینطوری کلی جنس تو صنایع مختلف میشه اسم برد که نمایندگی میشه گرفت اما بازدهی اش کاملا" مرتبط با اطلاعات زیره.

مغازه از خودته یا میخوای اجاره کنی ؟
محل انبار کردن داری یا نه ؟
شهر محل سکونتت کلان شهره یا شهر کوچک ؟
فروشگاهت کجای شهره ؟ مرکز یا حاشیه ؟
دوروبر فروشگاه بیشتر چه اصنافی فعالند ؟
میزان سرمایه ای که داری چقدره ؟
ممنون بابت توجهتون
مغازه ندارم
انبار دارم
شهر کوچک هست جمعیت 50 هزار
مرکز شهر
همه جور مغازه ای هست
80 تومن

sgwp

Registered User
لایک‌ها
585
به نظر من با توجه به کم جمعیت بودن شهرتون بهتره نمایندگی چیزی رو بگیری که پر استفاده باشه مثل همین مثالی که دوستمون زدن یا نمایندگی مواد غذایی.
الان یه چند سالیه حرکتی تو کرج اتفاق افتاده که فکر کنم برای شهرایی مثل شهر شما هم جواب بده.
فروشگاههایی باز شدن مثل امیران و خلیج فارس که مواد غذایی و شوینده و یهداشتی رو با 10 الی 25 درصد تخفیف میفروشند و به شدت هم سرشون شلوغه و دست هم زیاد شده (تقریبا" شبیه کار هایپر استار البته هایپر رو همه اجناسش 10 درصد تخفیف میده و از کارخانجات معتبر).
کارشون اینه که با کارخانجات مختلف بخصوص کمتر شناخته شده ها و حتی شهرستانی ها توافق کردند و اجناس رو به قیمت کمتر از عمده فروشیها و با چک دراز مدت میخرن و با یک سود خیلی کم میفروشند. باور کنید جای سوزن انداختن تو فروشگاهاشون نیست و تو این چند سال هر کدومشون چند تا شعبه هم زدن.
شاید خود همین فروشگاهها بهتون نمایندگی بدن. بعید نیست برای گسترش کارشون همچین کاری بکنن. یه تحقیقی بکنی بد نیست.

AloneFly

Registered User
لایک‌ها
4,626
دوست عزیز فقط نمایندگی مانتو بگیر
تحقیق کردم سود آنچنانی نداره
به نظر من با توجه به کم جمعیت بودن شهرتون بهتره نمایندگی چیزی رو بگیری که پر استفاده باشه مثل همین مثالی که دوستمون زدن یا نمایندگی مواد غذایی.
الان یه چند سالیه حرکتی تو کرج اتفاق افتاده که فکر کنم برای شهرایی مثل شهر شما هم جواب بده.
فروشگاههایی باز شدن مثل امیران و خلیج فارس که مواد غذایی و شوینده و یهداشتی رو با 10 الی 25 درصد تخفیف میفروشند و به شدت هم سرشون شلوغه و دست هم زیاد شده (تقریبا" شبیه کار هایپر استار البته هایپر رو همه اجناسش 10 درصد تخفیف میده و از کارخانجات معتبر).
کارشون اینه که با کارخانجات مختلف بخصوص کمتر شناخته شده ها و حتی شهرستانی ها توافق کردند و اجناس رو به قیمت کمتر از عمده فروشیها و با چک دراز مدت میخرن و با یک سود خیلی کم میفروشند. باور کنید جای سوزن انداختن تو فروشگاهاشون نیست و تو این چند سال هر کدومشون چند تا شعبه هم زدن.
شاید خود همین فروشگاهها بهتون نمایندگی بدن. بعید نیست برای گسترش کارشون همچین کاری بکنن. یه تحقیقی بکنی بد نیست.
دارم تحقیق میکنم
دوستان پیشنهاد دیگه ندارن؟

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,750
به نظر من کسی که سرمایه این کارها را داشته باشه نیاز نیست نمایندگی بگیره و یک پول مفتی بابت گرفتن نمایندگی به شرکت اصلی بده .
شما یدونه سوپر مارکت هم بزنید 20درصد زیر قیمت بفروشید صبح تا شب مشتری دارید

هایپر روی تمام اجناسش 10درصد تخفیف نمیده من خودم چندین بار جنس خریدم گرون تر از مغازه داده هایپر زرنگ بازی در میاره روی اجناسی که قیمت کارخونه روش خورده تخفیف میده اما اجناسی مثل اسباب بازی ،ظروف و.........که قیمت نداره اکثرا(نه همیشه) از مغازه گرون تره .هایپر اصفهان میوه و سبزیش هم تو گرونی معروفه قشنگ 30-40درصد از میوه فروش گرون تره

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,750
حالا چرا شما می خواهید نمایندگی بگیرید یک کاری که تجربه و دانش و علاقه دارید خودتون شروع کنید .

AloneFly

Registered User
لایک‌ها
4,626
حالا چرا شما می خواهید نمایندگی بگیرید یک کاری که تجربه و دانش و علاقه دارید خودتون شروع کنید .
چندجا رفتم سر کار
اینجا شهر کوچیکه بعضی کارا اشباع شده بعضیا سرمایه بیشتری لازم داره
خلاصه هر کدوم یه مشکلی داشتن گفتم پیگیر نمایندگی باشم

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,107
چندجا رفتم سر کار

اخ اخ ... دست رو دلمون گذاشتی جعفر جوووون .... منم شرایطم تقریبا شبیه تو هست فقط سرمایم نصفه توئه ... الانم میرم سر کار تهران با ماهی 700 ت اصلا ارزش نداره . کسی اگه نتونست کارمند دولت بشه فقط باید واسه خودش کار استارت بزنه اصلا کار کردن واسه شرکتهای خصوصی حماقته ...کاری که من هی انجام میدم و هی پشیمون میشم .
روی کامپیوتری و موبایلی فک کردی ؟میدونم تعدادشون زیاده ولی اگر کسی مهارت داشته باشه انصافا خوب توش در میاد ...

AloneFly

Registered User
لایک‌ها
4,626
اخ اخ ... دست رو دلمون گذاشتی جعفر جوووون .... منم شرایطم تقریبا شبیه تو هست فقط سرمایم نصفه توئه ... الانم میرم سر کار تهران با ماهی 700 ت اصلا ارزش نداره . کسی اگه نتونست کارمند دولت بشه فقط باید واسه خودش کار استارت بزنه اصلا کار کردن واسه شرکتهای خصوصی حماقته ...کاری که من هی انجام میدم و هی پشیمون میشم .
روی کامپیوتری و موبایلی فک کردی ؟میدونم تعدادشون زیاده ولی اگر کسی مهارت داشته باشه انصافا خوب توش در میاد ...
ارادت. دقیقا
یادته که چه حرکتایی میزدیم بخاطر چندرغاز
والا موبایلی رو پیگیر بودم ولی خیلی زیاد شدن
چون مثلن تهران یاد میدن من زنگ زدم خابگاهم میدن تازه یعنی هرکس میتونه بره
کامپیوتری بهتره ولی الان دسترسی به نت بیشتر شده مثل قبل نیست. من یادمه ده سال پیش هر مغازه کامپیوتری میرفتی همیشه ده تا کیس بود نصب ویندوز:D ولی الان اگه به مشکل جدی بخورن میان. دانش مردم بیشتر شده. راسیتش شاگردیش این رو رفتم ولی زیاد واینستادم.:general509:

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,750
چندجا رفتم سر کار
نمایندگی تیپاکس اگر ندارید بگیرید .از توش زیاد چیزی در نمیاد اما حداقل برای شهرهای کوچیک انحصاری است به کس دیگه نمی دهند

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,750
شرایط و امکانات چی میخواد ؟ هزینه ؟
اطلاع ندارم با دفتر مرکزی تهران تماس بگیرید.اما حتما اگر پرسیدند کار دیگه ای دارید بگویید نه بیکارم

داداش شما مگه نزدیک اصفهان نبودی؟؟؟؟؟؟رشته برق مگه نبودی؟؟؟؟؟؟تو این اصفهان به این بزرگی کار ماهی 700تومن برای یک رشته برق پیدا نمیشد پاشدی رفتی تهران؟؟!!

sgwp

Registered User
لایک‌ها
585
به نظر من کسی که سرمایه این کارها را داشته باشه نیاز نیست نمایندگی بگیره و یک پول مفتی بابت گرفتن نمایندگی به شرکت اصلی بده .
شما یدونه سوپر مارکت هم بزنید 20درصد زیر قیمت بفروشید صبح تا شب مشتری دارید

هایپر روی تمام اجناسش 10درصد تخفیف نمیده من خودم چندین بار جنس خریدم گرون تر از مغازه داده هایپر زرنگ بازی در میاره روی اجناسی که قیمت کارخونه روش خورده تخفیف میده اما اجناسی مثل اسباب بازی ،ظروف و.........که قیمت نداره اکثرا(نه همیشه) از مغازه گرون تره .هایپر اصفهان میوه و سبزیش هم تو گرونی معروفه قشنگ 30-40درصد از میوه فروش گرون تره
من اشتباها کلمه همه اجناس رو به کار بردم در حالیکه چند جمله قبل هم گفتم مواد غذایی و شوینده و بهداشتی که هایپر واقعا رو همه اشون ده درصد تخفیف رو داره
ضمنا اگه هر سوپری بتونه ۲۰ درصد تخفیف بده پس چرا کسی این کار رو نمیکنه؟
همونطور که گفتم شما هیچوقت رو اجناس معروف نمیتونید تخفیف زیاد بدید اما روی اجناس کمتر شناخته شده امکان پذیره و هردو فروشگاه مذکور دقیقا همین کار رو انجام میدن
شما تو این فروشگاهها هیچوقت محصولات پگاه و پاک و سافتلن و گلرنگ و ......پیدا نمیکنید ولی بجاش مثلا پنیر فلان کارخانه از یکی از شهرای دور افتاده رو به راحتی با قیمتی خیلی کمتر از پنیر پگاه میتونید بخرید
اتفاقا من هم با شما موافقم اگه خود آدم بتونه با این جور کارخانجات وارد مذاکره بشه هیچ دلیلی برای پول اضافه دادن نیت

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,107
اطلاع ندارم با دفتر مرکزی تهران تماس بگیرید.اما حتما اگر پرسیدند کار دیگه ای دارید بگویید نه بیکارم

داداش شما مگه نزدیک اصفهان نبودی؟؟؟؟؟؟رشته برق مگه نبودی؟؟؟؟؟؟تو این اصفهان به این بزرگی کار ماهی 700تومن برای یک رشته برق پیدا نمیشد پاشدی رفتی تهران؟؟!!

خیلی نزدیک اصقهان نیستم . 2/30 ساعت فاصلس . حالا فک کردی اصفهان چی داره ؟ همون کار تهرانمم با پارتی جور کردم کارگری ( کار نیمه برقی و خیلی وقتها حمالی ) میکنم با اون حقوق ... در حقیقت با دیپلمم کار میکنم! وای شرکتش واسه کارگری هم کلا کمتر از مهندسی برق نمیگیره . تازه جالبه بدونی که کنار دست من چندین نفر کارشناسی ارشد برق هم کارگری می کنند ! بزار اینجوری بگم ... در بین کارگرها بیشتر از همه کارشناسی ارشد داریم بعد کارشناس بعد دیپلمه های با سابقه !

بالا