برگزیده های پرشین تولز

نمره گرفتن از استاد ؟؟؟

dedboy

Registered User
لایک‌ها
102
بچه ها من ترم گذشته برای بار سوم مشروط شدم . و اگر نتونم دو نمره بگیرم کارم به ترم ده میکشه . :wacko: :( کسی میدونه چه ترفندی بزنم تا جواب بگیرم . ای میل یکی از استادها رو دارم ولی خیلی سختگیره .

کـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــمـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــک

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
البته نمیدونم الان میشه یا نه ! چون خیلی وقته گذشته و احتمالا نمره ها نهایی شده ! ولی سعیتو بکن ... بهش ایمیل بزن . و یه داستانی سر هم بکن ! ایشالا که درست بشه

A R @ M

همکار بازنشسته خاطرات ، سینما و تلویزیون
کاربر فعال
لایک‌ها
5,482
البته نمیدونم الان میشه یا نه ! چون خیلی وقته گذشته و احتمالا نمره ها نهایی شده ! ولی سعیتو بکن ... بهش ایمیل بزن . و یه داستانی سر هم بکن ! ایشالا که درست بشه

افشین تو مثل اینکه اطلاعات وسیع و گستردهای در این زمینه داری
فکر کنم د ر اینده نزدیک بتونی کمکم کنی:D

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
ای بابا 10 که خوبه تو دانشگاه ما 10 ترم نرمالشه!
حالا بماند اونایی که 14-15 ترمه فارغ میشن:D

hamidrs

Registered User
لایک‌ها
0
باید از اول ترم آویزون می شدی ، حالا که دیر شده ولی بعضی استادا با پول وسوسه می شن :lol: بعضی هاشونم که باید براشون ننه من غریبم بازی رو در بیاری ( یچه بودم مادرم مرد مرا دادن به دایه ، دایه ام مرد و ... :) اگه مشروط بشم بابام رام نمیده توی خونه ، مامانم منو می کشه و خلاصه از این حرفا :)

قبل از که بری دانشگاه باید 8 واحد فشرده شیوه های تقلب و نمره گرفتن از استاد رو پاس می کردی :D

Mehrdad001

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
0
اصلا فکرشم نکن.دیگه رفتی توی همون ده ترم...

چون اگه اون (مثلا) استاد خودشم بخواد (که نمیخواد) یه قانون جدیدا دادن که بهشون اجازه نمیده.

dedboy

Registered User
لایک‌ها
102
:wacko: :wacko: :wacko: :wacko: کسی پیشنهاد بهتری نداره . کمیسیون نمیتونه کاری کنه . من هیچ درسی رو نیوفتادم فقط نمره هام پایینه . برای ترم آینده ( 9) هم بالای 20 شاید هم 25 واحد دارم چکار کنم ؟

Mehrdad001

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
0
توی دانشگاه ما این مساله دیگه کاملا جا افتاده و هرکی هر نمره ای گرفته دیگه هیچ التماس یا اعتراضی نمی کنه.و کاملا غرورش رو حفظ میکنه(چیزی که مغول از ما ایرانی ها گرفت!!)
آخه از دو ترم پیش یه قانون تصویب و ابلاغ شده که از لحظه ای که استاد فرم نمره ها رو تحویل میده دیگه حق هیچ تغییری توی نمره از طرف احدی وجود نداره.اگه استاد به نمره دست بزنه و حتی یک دهم جابه جا کنه سیستم خود به خود به شورا اطلاع میده و شورا ورقه دانشجو رو بدون اطلاع کسی در میارن و دو بار صحیح می کنن.اگه استاده کمک کرده باشه یا به ناحق کم داده باشه اونوقت دیگه خدا به داد اون استاد و اون دانشجو برسه... بدبخت میشن.استاده توبیخ می خوره و دانشجو هم مورد بازخواست قرار میگیره و اگه... دیگه بقیش برای روحیه عموم مضره و از گفتنش خود داری میکنم.
33.gif
33.gif
33.gif
33.gif

dedboy

Registered User
لایک‌ها
102
توی دانشگاه ما این مساله دیگه کاملا جا افتاده و هرکی هر نمره ای گرفته دیگه هیچ التماس یا اعتراضی نمی کنه.و کاملا غرورش رو حفظ میکنه(چیزی که مغول از ما ایرانی ها گرفت!!)
آخه از دو ترم پیش یه قانون تصویب و ابلاغ شده که از لحظه ای که استاد فرم نمره ها رو تحویل میده دیگه حق هیچ تغییری توی نمره از طرف احدی وجود نداره.اگه استاد به نمره دست بزنه و حتی یک دهم جابه جا کنه سیستم خود به خود به شورا اطلاع میده و شورا ورقه دانشجو رو بدون اطلاع کسی در میارن و دو بار صحیح می کنن.اگه استاده کمک کرده باشه یا به ناحق کم داده باشه اونوقت دیگه خدا به داد اون استاد و اون دانشجو برسه... بدبخت میشن.استاده توبیخ می خوره و دانشجو هم مورد بازخواست قرار میگیره و اگه... دیگه بقیش برای روحیه عموم مضره و از گفتنش خود داری میکنم.
33.gif
33.gif
33.gif
33.gif

154fs232528.gif

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
بچه ها من ترم گذشته برای بار سوم مشروط شدم . و اگر نتونم دو نمره بگیرم کارم به ترم ده میکشه . :wacko: :( کسی میدونه چه ترفندی بزنم تا جواب بگیرم . ای میل یکی از استادها رو دارم ولی خیلی سختگیره .

کـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــمـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــک

به استاد بگو می ری سر کار . بگو مادرت اینا فوت کردن . بعد بگو آبجیت و داداش کوچیکاتو باید سروسامون بدی . از این داستانا که زیاد بلدی :lol:

بعدشم لینک پی تو رو بهش بده .:D لینک همین صفحه . بنده خدا می فهمه که زیاد جوش می زنی نمرتو می ده :D:lol:

n0doom

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بابا شما هم وضعتون توپه ها. طرف چون کارش کشیده به ترم 10 ناراحته :lol: بابا تو جای من باشی چی کار می کنی. برای من جایزه تایین کردن اگه بتونم تو 14 ترم تموم کنم. :lol:
فقط من در مورد نمره گرفتن از استاد یه چیزی بهت بگم. با ایمیل و تلفن زدن و ... نمیشه از اساتید محترم نمره گرفت. :D چاره ی کار فقط آویزون شدن تو کوچه و خیابون و دانشگاهه. همین و بس. برو بخواب تو دانشگاه منتظر استاد بمون همین که اومد شروع کن به آه و ناله واینکه زندگیت بسته به مشروط شدنت داره.
تازه اینطوری شاید بهت نمره بدن. :rolleyes:
خلاصه سعیتو بکن اما اگه نتیجه نگرفتی کسایی مثل منو بیار جلو چشت و غصه ی هیچی رو نخور :lol:

PROGRESSIVE

Registered User
لایک‌ها
3
خدا گنه اخراجت نكنند
10 ترمه شدن كه خيالي نيست چون معمولا 3 ترم به بالا را اخراج ميكنند

بالا