آژانس هواپیمایی
pop up

نمودار بیوریتم ...چرخه ی فیزیکی ، حسی ، ذهنی ...

شروع موضوع توسط Wiseman ‏20 ژوئن 2008 در انجمن علم و دانش

 1. Wiseman

  Wiseman مدیر بازنشسته کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏29 ژوئن 2007
  نوشته ها:
  3,388
  تشکر شده:
  131
  محل سکونت:
  Meet Me in St. Louis
  .......
   
  Last edited: ‏8 آپریل 2011
 2. mahdimahdavi

  mahdimahdavi کاربر تازه وارد

  تاریخ عضویت:
  ‏18 نوامبر 2009
  نوشته ها:
  1
  تشکر شده:
  0
  نرم افزار راز چهار فصل در یک نگاه:
  نرم افزاری که زندگی شما را متحول میکند


  نرم افزاری که شما را با شگفتی های

  خود ( آهنگ زندگی-بیوریتم) آشنا میکند .

  نرم افزاری که روزهای پر انرژی

  کم انرژی و روزهای بحرانی

  زندگی شما را مشخص میکند

  نرم افزاری که هدف های زندگی

  شما را مشخص کرده و

  شما را به یک انسان

  هدفمند تبدیل میکند

  نرم افزاری که قدرت اندیشه

  و احساس شما را

  برای خلق اهداف و آرزوهایتان بکار میگیرد

  نرم افزاری که شما را از تئوریهای موفقیت به

  راهکار های عملی موفقیت میرساند

  نرم افزاری که هر هفته

  بر حسب بیوریتم شما ،بهترین

  نقشه گنج زندگی تان را به شما نشان میدهد

  نرم افزاری که شما را از

  حال بد به حال خوب واز کسالت به شادی و آرامش

  نرم افزار راز چهار فصل در یک نگاه دارای چهار فصل اصلی که عبارتند از: فصل اول: راز بیوریتم فصل دوم: راز هدف گذاری فصل سوم: راز تجسم خلاق و فصل چهارم: راز نقشه گنج.

  فصل اول- راز بیوریتم:
  راز بیوریتم رازی است که از تغییرات حالات درونی ما سخن می گوید، راز اینکه چرا گاهی اوقات پر انرژی هستیم و بر عکس گاهی بی انرژی، راز اینکه چرا گاهی سرحال و شادیم و چرا گاهی کسل و بی حوصله هستیم، و راز اینکه چرا گاهی از اندیشه قوی برخورداریم و گاهی کند ذهن و تنبل می شویم، راز بیوریتم حکایت از وجود فصلهایی در وجود انسان می کند، مانند بهار و تابستان و پاییز و زمستان که طبیعت را دستخوش تغییرات اساسی می کند، در بدن انسان نیز فصلهایی وجود دارد که میزان انرژی فیزیکی، احساسات، عواطف و قوۀ تفکر و ادراک ما را دستخوش تغییرات عمده ای می کنند و از بدو تولد، حول محور زمان به صورت منحنی سینوسی، سطح انرژیها افزایش و کاهش پیدا می کنند.
  تغییرات دوره ای این فصل ها در وجود انسان از روز تولد وی آغاز شده و با سیکل های متفاوت تا امروز انسان را دستخوش حالات مختلف کرده است، قدرت فیزیکی دوره 23 روزه، احساسات و عواطف دوره 28 روزه، نیروی تفکر دوره 33 روزه و الهامات درونی دوره 38 روزه را از بدو تولد تا به کنون طی می کنند. فصل اول این نرم افزار، سطوح انرژی های مختلف شما را با توجه به تاريخ تولد شما محاسبه کرده و شما می توانید گزارش سطوح انرژی های مختلف فیزیکی، احساسی، ادراکی، و حس ششم خود را از بدو تولد تا امروز و هر روز دیگری مشاهده کنید و با آگاهی از وضعیت دورنی خود و آگاهی از سطوح انرژی های مختلف خود می توانید برای خود بهترین برنامه ریزی را برای افزایش بهره وری تان انجام دهید و در این راستا گزارشات و توصیه های روزانه این فصل نرم افزار برایتان بسیار عالی خواهد بود و باعث افزایش سطوح انرژی شما در روزهای کم انرژی و بحرانی است.

  فصل دوم- راز هدف گذاری:

  راز هدف گذاری رازی است که شما را با نحوه هدف گذاری در زندگیتان آشنا می کند، رازی که علت عدم موفقیت اکثر مردم را به شما می گوید، رازی است که پاسخ می دهد چرا اکثر مردم هدف ندارند، رازی است که به شما می گوید هدف گذاری بایست چگونه باشد تا نتیجه موفقیت صد در صد باشد، در این فصل با مطالب آموزشی و تئوری هدف گذاری که چکیده اندیشه اساتید موفقیت بزرگ دنیا ( مانند برایان تریسی ) آشنا می شوید پس از آموختن مطالب آموزشی خواهید دانست که هدف های شما در 7 حوزه زندگی تعریف می شوند: حوزه 1: حرفه و آینده شغلی، حوزه 2: زندگی خانوادگی و روابط شخصی، حوزه 3: پول و دارایی ها، حوزه 4: سلامتی و تناسب اندام، حوزه 5: پرورش علمی و رشد فردی، حوزه 6: فعالیت های اجتماعی و خیرخواهانه و حوزه 7 : شکوفایی معنوی و آرامش درونی.

  پس از آشنایی با این هفت حوزه هدف در زندگی و به کار بستن توصیه و فرمول های کاربردی موفقیت در هر یک از حوزه ها، در این فصل وارد قسمت عملی و اجرایی هدف گذاری می شوید. در این فصل شما ابتدا بصورت تئوری آموزش می بینید و سپس بطور عملی وارد چرخه هدف گذاری در حوزه های مختلف زندگیتان می شوید، جدول ثبت اهداف این نرم افزار به صورت فوق العاده ایده آل طراحی شده است که از شما هدف های مختلف زندگیتان را می پرسد و پس از تعیین اهدافتان، اقدامات لازم برای رسیدن به اهدافتان را از شما می خواهد و شما را وارد پروسه اندیشیدن می کند به آنچه واقعاً از ته دل می خواهید. با ثبت اهدافتان به طور جدی در این جداول آماده ظهور معجزات و هیجانات تازه ای در زندگی تان باشید. فصل سوم و چهارم این نرم افزار پروسه خلق اهداف شما را به شدت تسریع می کنند.

  فصل سوم- راز تجسم خلاق:

  راز تجسم خلاق رازی است که از قدرت بیکران اندیشه و احساسات اشرف مخلوقات سخن می گوید، رازی است که شما را از قدرت های بی انتهای ذهن و تجسم خلاقتان باخبر می کند، راز تجسم خلاق رازی است که نشان می دهد چگونه تصویر زندگی شما با تدبیر ذهن شما در ارتباط است، رازی است که خواهید دانست که زندگی چقدر زیباست اگر به افکار و احساسات خود فرمان مثبت بدهید، سپس تمام واقعیت های زندگی شیرین و جذاب خواهند بود. شما در این فصل با مطالب آموزشی بسیار جالب در زمینه قدرت ذهن و احساسات خود آشنا مي شويد و سپس در قسمت اجرايي اين فصل يعني سيستم هدايت احساس، افكار و احساسات خود را به سوی آنچه آرزو دارید هدایت می کنید. شما در فصل دوم (راز هدف گذاری) اهداف و آرزوهای خود را در حوزه های مختلف مشخص کرده و سپس اقدامات فیزیکی لازم برای رسیدن به آنها را ثبت مي كنيد اكنون در اين فصل (راز تجسم خلاق) برای رسیدن به آن اهداف و آرزوها می توانید از نیروهای متافیزیکی ذهنی خود برای روند تسریع خلق آن آرزوها استفاده کنید. این فصل بسیار جذاب و شیرین طراحی شده است و با مطالعه قسمت های تئوری و سپس عمل به قسمت های اجرایی این فصل می توانید افکار و احساس بسیار عالی پیدا کرده و به اهداف و آرزوهایتان دست یابید. مطالب آموزشی و اجرایی این فصل برگرفته شده از بهترین اندیشه های اساتید قانون جذب و تجسم خلاق است و تکنیک های موجود در این فصل از قوی ترین تکنیک های قانون جذب می باشد که البته اگر مبالغه نکرده باشیم حتی بهتر از تکنیک های ساده اساتید بزرگ این حوزه است زیرا با گرافیک و انیمیشن کامپیوتری فضای دریافت انرژی مثبت بهتر از حالت عادی این آموزش ها فراهم شده است.

  فصل چهارم- راز نقشه گنج:
  راز نقشه گنج رازی است که هر روز و هر هفته شما را به سمت گنج های زندگیتان هدایت می کند. این فصل ترکیب کاربردی است از آمیختن سه فصل قبل این نرم افزار یعنی ترکیب راز بیوریتم، راز هدف گذاری و راز تجسم خلاق که نتیجه آن می شود: راز نقشه گنج که فصل چهارم این نرم افزار است. در این فصل شما می توانید بر حسب بیوریتم هر هفته، برای خود بهترین برنامه ریزی سالانه را بکنید. در این فصل هر هفته به شما نقشه گنجی داده می شود که عبارت است از این که شما در این هفته در چه زمینه از اهداف خود قدم بردارید تا موفقیت بیشتری کسب کنید. همان طور که شما در فصل دوم راز هدف گذاری اهداف و آرزوهای خود را هفت حوزه زندگی از حوزه شغلی گرفته تا خانواده، پول، سلامتی، علم، اجتماع و معنویت و آرامش درونی تعریف کردید و برای هر کدام هدفی ثبت کرده و اقدامات لازم را مکتوب کردید، اکنون در این فصل به شما گفته خواهد شد که مثلاً در این هفته بر کدام یک از این زمینه ها انرژی بگذارید تا بر حسب بیوریتم این هفته شما، بهترین نتیجه حاصل شود و حتی نقشه گنج در هر هفته به شما خواهد گفت که تجسم خلاق و انرژی مثبت خود را بر کدام یک از حوزه های زندگی معطوف کنید تا بهترین نتیجه را به دست بیاورید . در این فصل برای افزایش سطوح انرژی های مختلف بیوریتم شما و نیز تسریع در رسیدن به اهداف و آرزوهای تان مراقبه ای قرار داده شده است که در نوع خود بی نظیر است و مانند نگینی درخشان در این نرم افزار می درخشد و همچون چراغ جادو غول استعداد و قدرت بیکران وجود شما را بیدار می کند این مراقبه روزانه به مدت چند دقیقه می تواند شما را چنان شارژ کند که خود به خود گنج درونی خود را پیدا خواهید کرد و یک انرژی معنوی و آرامش بخش و قدرتمند، شما را به اندازه یک روز کامل شارژ خواهد کرد.
  اطلاعات بیشتر را در اینجا ببینید :

  www.IRANSHOP.biz
  www.raze4fasl.blogfa.com

  خرید تلفنی : 09139282865 و 09372748800

  قیمت نرم افزار : ۹۹۰۰ تومان

  [​IMG]
  موفق باشید