برگزیده های پرشین تولز

نمودار تعیین سطح دانش اعضای انجمن!

سطح دانش و تجربه شما کدام است؟

• برنامه نویس حرفه ای هستم و سابقه انجام پروژه دارم

Votes: 20 46.5%
  • به برنامه نویسی تسلط دارم ولی پروژه انجام نداده ام

Votes: 3 7.0%
  • برنامه نویسی می دانم ولی نه در سطح حرفه ای

Votes: 15 34.9%
  • تازه کار هستم و آگاهی چندانی در این زمینه ندارم

Votes: 2 4.7%
  • هیچ دانشی در این زمینه ندارم

Votes: 3 7.0%

• Total voters
    43

ikeyvan

Registered User
لایک‌ها
10
من اولی رو انتخاب کردم البته نه به خاطر کلمه حرفه ایی چون ما نمیتونیم مرزی برای این مورد تعیین کنیم ..دلیل انتخابم انجام پروژه بود

carp3

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
حالا حی خالی ببندین !

sama_sally

Registered User
لایک‌ها
1
اکشال نداره ولی منم خیلی از این بچه های west coast خوشم میاد. mad mike که دیگه تو خونه ما شخصیت محبوب ساله! عجب مغزی داره توله سگ

carp3

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از siavashmusic :
من هيچ کدوم از گزينه ها رو انتخاب نکردم حتي گزينه آخري ولي توي تموم فروم هاي موجود فارسي در زمينه پي اچ پي و ماي اسکيول يه پاي ثابت انجمن هستم و ميمونم و اين دو مقوله رو تا جايي که نياز کارم هست دنبال دارم ميکنم البته فعلا انشالله يه مقدار کارام و سفارشاتم رو تحويل دادم ميخوام بصورت کاملا حرفه ي يه چند ماهي کار قبول نکنم و بشينم فقط پي اچ پي و ما اسکيوال کار کنم به طرز خفن ولي واقعا بين کاربران حرفه اي اين فروم به پدرام اعتقاد کامل دارم چون علاوه بر اينکه واقعا ميدونه خيلي خيلي اوفتاده و خاکي هست خوشحالم که چنين افرادي هم هستن که هنوز اوپن سورس نفس ميکشه
چیزی نمیتونم بگم غیره : دی :D

skh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من بازم نمی دونم از کجا دای بدم اما حرف دوستان دیگرتون رو می گم . این فروم و مخصوصا این انجمن فوقالعاده هست . دستت همتون درد نکنه . لفظ حرفه ای رو نمیشه زیاد مطرح کرد چون واسه خودش دریاست و تا می خوای برسی به ساحلش دوباره غرق می شی . روز به روزم داره بزرگتر می شه . باید این انجمن به داشتن چون شماهایی به خودش بباله . اطلاعات و بحث و جدلی که شما با هم می کنین قابل قیاس با فروم های programmer های خارجی هست . فقط کاش توهین و .. نباشه . از احسان و گردانندگان این فروم و آقا میلاد مدیریت کمال تشکر رو دارم . همه شما حرفه ای هستین که دارین ایره ها و نظراتتون رو با هم تقسیم می کنین . این فروم ها باید روز به روز پیشرفت کنن تا شاهد بوجود اومدن ایده های نو باشیم . بازم تشکر.

baranmatin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من هم گزینه 3 رو انتخاب میکنم:rolleyes:

skh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چرا 2 بار انتخاب می کنی ؟

rezadignity

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
تعداد رای دهندگان تا روز سی بهمن هشتاد و چهار 35 نفر ...
بیشتر اعضا اینکاره و حرفه ای هستن و این باعث خوشحالیه! از بقیه اعضا که رای ندادن هم میخوایم که رای بدن.
کمتر پیدا میشه که در مجامع ایرانی عشق و علاقه مردم رو با یکپارچگی دور هم جمع کنه! ما بیشتر از خود راضی و خود بین هستیم و ترجیح میدیم همه زیر دست و پا له شوند بلکه بشه از اونها نردبان ترقی برای خودمون درست کنیم!
اگر ما کمی مهر و علاقه و خدمت به همدیگه رو معیار رابطه ها قرار می دادیم وضعمون بهتر از این بود.:cool:
اینم از اظهار فضل غیر مربوط بنده در انجمن تخصصی راهنمایی دهنده!:D
خوب بیــــــــد؟​

skh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عالی بید .. اما منظورتون رو متوجه نشدم .

elecit

Registered User
لایک‌ها
11
من از اين تاپيك خيلي خوشم اومده

rezadignity

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
می بینم که اینجا زیر و رو شده! مدیریت تغییر کرده نــــــــه؟ هر کی هست داره کولاک میکنه! تعداد تاپیکهای Move شده و سنجاق کش شده زیاده!!:D

بالا