برگزیده های پرشین تولز

نوبت دهی تعویض پلاک

sys_co2

Registered User
لایک‌ها
4,798
آقا من واقعا" موندم تو این داستان. سایت https://nobatdehi.epolice.ir/ اصلا لود نمیشه . داغونه وضعش
من 15 رووووزه که کشتم خودمو که نوبت بگیرم ، 7:59 صبح قفل میشه سایت ، هی میپره بیرون از اکانتم ، بعد از 1 ساعت خوب میشه ، که دیگه نوبتا پر شده
بابا بخدا مهلت وکالت تعویض پلاک داره میگذره. 10 روز دیگه از وقتش باقی مونده. اسیر شدیم
کسی تجربه مشابه داره ؟ چیکارش کنم ؟ به چند تا کافی نت سپردم ، ولی نتونستن.
اگه کسی میتونه برام انجامش بده ، هزینشو تقدیم میکنم ، شیرینیشم همینطور :ایکس

prn

Registered User
لایک‌ها
2,740
آقا من واقعا" موندم تو این داستان. سایت https://nobatdehi.epolice.ir/ اصلا لود نمیشه . داغونه وضعش
من 15 رووووزه که کشتم خودمو که نوبت بگیرم ، 7:59 صبح قفل میشه سایت ، هی میپره بیرون از اکانتم ، بعد از 1 ساعت خوب میشه ، که دیگه نوبتا پر شده
بابا بخدا مهلت وکالت تعویض پلاک داره میگذره. 10 روز دیگه از وقتش باقی مونده. اسیر شدیم
شیرینی ماشین اول رد کن بیاد !
نه والا خارج از شوخی .داداشم هم برای استعلام پلاک رفت اوجا گرفت .10 روز بعدش وقت دادن .
مملکت یه ایزکس وویدیو واقعیه ها !دقت کردید .

NightHawk

Registered User
لایک‌ها
10,699
من الان کلیک کردم باز میشه برام. مطمئن شو *** روشن نیست. سایتهای دولتی فقط با ای پی ام القرا باز میشن. با یه مرور گر دیگه هم امتحان کن. برا من هم با اپرا و هم کروم باز شد

pedro88

Registered User
لایک‌ها
1,015
سلام هر روز 8 صبح نوبت جدید رو میزارن شما وارد ادرس اصلی سایت نشو سفید میاد باید وارد ص بشی که مال مرکز تعویض پلاکه ادرس شو وقتی سایت اوکی هست بردار و 8 صبح ادرس مرکز تعویض پلاک رو باز کن مثلا

sys_co2

Registered User
لایک‌ها
4,798
شیرینی ماشین اول رد کن بیاد !
نه والا خارج از شوخی .داداشم هم برای استعلام پلاک رفت اوجا گرفت .10 روز بعدش وقت دادن .
مملکت یه ایزکس وویدیو واقعیه ها !دقت کردید .
چاکریم ، سوییچشو تقدیم میکنیم خدمتت بعنوان شیرینی

مطمئنی حضوری نوبت میدن ؟؟
من الان کلیک کردم باز میشه برام. مطمئن شو *** روشن نیست. سایتهای دولتی فقط با ای پی ام القرا باز میشن. با یه مرور گر دیگه هم امتحان کن. برا من هم با اپرا و هم کروم باز شد

ممنونم ازت ، والا نه . یه مشکل ریشه ایه این سایته. همه فهمیدن. مشکلم اینکه که انقدر تقاضا زیاده که همه ساعت 7:59 کمین کردن تو سایت . یهو سرور میره زیر فشار. وگرنه یه ربع قبلش سایت اوکیه. راحت و روون کار میکنه
سلام هر روز 8 صبح نوبت جدید رو میزارن شما وارد ادرس اصلی سایت نشو سفید میاد باید وارد ص بشی که مال مرکز تعویض پلاکه ادرس شو وقتی سایت اوکی هست بردار و 8 صبح ادرس مرکز تعویض پلاک رو باز کن مثلا
این کار رو هم امتحان کردم.اما موفق نشدم. چون لحظه ای که میخوای کلیک کنی برای دریافت نوبت ، یهو میزنه "لطفا وارد سایت شوید" درصورتی که تو وارد شدی . انلاینی ، ولی یهو شوتت میکنه بیرون

گرفتار شدیم

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022

ممنونم ازت ، والا نه . یه مشکل ریشه ایه این سایته. همه فهمیدن. مشکلم اینکه که انقدر تقاضا زیاده که همه ساعت 7:59 کمین کردن تو سایت . یهو سرور میره زیر فشار. وگرنه یه ربع قبلش سایت اوکیه. راحت و روون کار میکنه

این کار رو هم امتحان کردم.اما موفق نشدم. چون لحظه ای که میخوای کلیک کنی برای دریافت نوبت ، یهو میزنه "لطفا وارد سایت شوید" درصورتی که تو وارد شدی . انلاینی ، ولی یهو شوتت میکنه بیرون

گرفتار شدیم
مشکل از نت یا مرورگر هست.

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022
چه خبره تا سه شنبه همه پر هست.
بدبدختی از دوشنبه کل کشور رفت تو تعطیلی

prn

Registered User
لایک‌ها
2,740

گرفتار شدیم
نوش اقا .ایشااله همیشه توش عیاشی کنی حالشو ببری

pedro88

Registered User
لایک‌ها
1,015
جای ما اگه نتونی بگیری یک دفتر میگه برو اونجا برات دستی نوبت میده بقیه شهرا رو نمیدونم

sys_co2

Registered User
لایک‌ها
4,798
مشکل از نت یا مرورگر هست.
نه والا ؛ با چند تا سیستم ، با چند تا اپراتور ، تست کردم. مشکل از سرور های سایتِ دوزاریشونه
چه خبره تا سه شنبه همه پر هست.
بدبدختی از دوشنبه کل کشور رفت تو تعطیلی
آررررره بابا پیرم در اومد تا بلاخره امروز که یه سری خواب بودن بخاطر تاسوعا ، تونستم بعد از دو سه بار سعی و خطا ، یه نوبت بگیرم ، اونم برای کِی ؟ 2 شهریور : )))))
نوش اقا .ایشااله همیشه توش عیاشی کنی حالشو ببری
چاکریم :دی
جای ما اگه نتونی بگیری یک دفتر میگه برو اونجا برات دستی نوبت میده بقیه شهرا رو نمیدونم
راستش رفتم چند جا پیگیر شدم ، گفتن فقط و فقط باید از طریق همین سایت نوبت دهی انجام بشه.

خلاصه فعلا که تونستم بعد از 2 هفته ، هر روز چک کردن ، یه نوبت بگیرم. دیگه بقیه اش رو خدا به خیر بگذرونه

میبینی چجوری سطح انتظاراتمونو پایین نگه میدارن ؟ که بعد از کلی بدبختی کشیدن بگیم خدا رو شکر که انجام شد

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,693
چه جالبه یعنی هنوز نمیدونید دارن از تعویض پلاک هم پول در میارن بعضیا ؟ :rolleyes:
تعویض پلاک هزینه ثبت نامش از ۱۰۰ تومن تا ۳۰۰ تومن تو شیراز میگیرن برات انجام میدن که البته تضمینی توش نیست (اکثرا کافی نتی ها یا تو دیوار)
فکر کنم تو تهران بیشتر باشه هزینش
البته مدیونید فکر کنید که موسسا یا برنامه نویسا و یا مدیرای این سایت یه نوندونی جدید باز کردن و جداگونه دارن پول میگیرن که نوبت ثبت نام بدن
دقیقا مثه جریان ثبت نام خودرو تا پارسال بود که سایت هنگ میشد زمان ثبت نام و وقتی تموم میشد اوکی میشد، اون وسطا هم یعضیا با هزار بدبختی میتونستن ثبت نام کنن که همونا هم اکثرا تو دیوار آگهی میزدن و از ۱ میلیون تا ۴ تومن هزینه ثبت نام میگیرفتن

بالا