برگزیده های پرشین تولز

نوشتن پایان نامه (تضمینی) رشته عمران

vrujak

Registered User
لایک‌ها
32
سلام دوستان
با توجه به وقت آزادی که فعلا دارم می تونم در نوشتن پایان نامه به دوستان کمک کنم.
اگر از دوستان در این مورد نیاز به کمک داشتن من در خدمتشون هستم.
چون رشته خودم عمرتن هست می تونم در رشته عمران پایان نامه بنویسم.
با سپاس

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
سلام، داداش اولا تبریک میگم بابا دانشتون
اما یه لطف کن علمت رو مفت نفروش، اونم به یه سری افرادی که هرررر رو از پِ تشخیص نمیدن و فردا روز که دفاع کردن میان واسه خودت شاخ میشن. با این کار اول به خودت و دیگر تحصیل کرده ها خیانت کردی چون افرادی که حاضرن چند میلیون خرج کنن تا از پس مدرکشون بر بیان راحت تر از افراد دیگه فرصت ها رو میسوزونن. :)
شما این صحبت ها رو یه آپ واسه تاپیکت حساب کن.
شرمنده

vrujak

Registered User
لایک‌ها
32
سلام، داداش اولا تبریک میگم بابا دانشتون
اما یه لطف کن علمت رو مفت نفروش، اونم به یه سری افرادی که هرررر رو از پِ تشخیص نمیدن و فردا روز که دفاع کردن میان واسه خودت شاخ میشن. با این کار اول به خودت و دیگر تحصیل کرده ها خیانت کردی چون افرادی که حاضرن چند میلیون خرج کنن تا از پس مدرکشون بر بیان راحت تر از افراد دیگه فرصت ها رو میسوزونن. :)
شما این صحبت ها رو یه آپ واسه تاپیکت حساب کن.
شرمنده
با تشکر از نظر شما دوست گرامی.
حرف شما کاملا درست و منطقی هست اما با توجه به شرایط حاکم بر جامعه (عدم شغل و عدم ثبات شغلی و ...) مجبوریم دست به کارهایی بزنیم که خواه و ناخواه دودش به چشم خودمان می رود.
کسب درامد از راه فروش علم (پایان نامه، مقاله، کنفرانس) امری رایج در کشور ما می باشد. که مختص این تپیک و اینترنت نبوده و در تمامی شهرهای ما افرادی از این طریق به کسب درآمد مشغول هستند.
ما نیز با توجه به شرایط جامعه خواه ناخواه به این سو می رویم.
با سپاس مجدد از شما.

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
با تشکر از نظر شما دوست گرامی.
حرف شما کاملا درست و منطقی هست اما با توجه به شرایط حاکم بر جامعه (عدم شغل و عدم ثبات شغلی و ...) مجبوریم دست به کارهایی بزنیم که خواه و ناخواه دودش به چشم خودمان می رود.
کسب درامد از راه فروش علم (پایان نامه، مقاله، کنفرانس) امری رایج در کشور ما می باشد. که مختص این تپیک و اینترنت نبوده و در تمامی شهرهای ما افرادی از این طریق به کسب درآمد مشغول هستند.
ما نیز با توجه به شرایط جامعه خواه ناخواه به این سو می رویم.
با سپاس مجدد از شما.
بله، کاملا متوجه هستم و بودم،فرمایش شما هم کاملا درسته، از این حرفا گذشته تو این چندسال اخیر هرکسی رو که پایان نامش رو رید یا کپی زد آخرش موفق تر از آب در اومد. علت همچنان نا مشخصه :دی
خیلی خوشحال شدم، امیدوارم موفق باشی

panda2

Registered User
لایک‌ها
332
سلام داداش من ارشد سازه می خونم؛یه مقاله در حد دوازده صفحه نهایتا می خوام که تو سمینار ها و همایش ها بتونم باهاش شرکت کنم؛چند در میاد با تخفیف دانشجویی بی زحمت بگین؟در ضمن مقاله در مورد درس دینامیک سازه هست؛یکی از موضوعات مرتبط با این درس؛اگه قیمت خوب بگین از بچه های کلاس واستون حتما مشتری جور می کنم؛و در نهایت این ترجمه هر صفحه یا هر کلمه چند انجام میدین؟اگه قیمت هاتون و کارتون خوب باشه؛حالا حالا ها با هم کار داریم

vrujak

Registered User
لایک‌ها
32
سلام داداش من ارشد سازه می خونم؛یه مقاله در حد دوازده صفحه نهایتا می خوام که تو سمینار ها و همایش ها بتونم باهاش شرکت کنم؛چند در میاد با تخفیف دانشجویی بی زحمت بگین؟در ضمن مقاله در مورد درس دینامیک سازه هست؛یکی از موضوعات مرتبط با این درس؛اگه قیمت خوب بگین از بچه های کلاس واستون حتما مشتری جور می کنم؛و در نهایت این ترجمه هر صفحه یا هر کلمه چند انجام میدین؟اگه قیمت هاتون و کارتون خوب باشه؛حالا حالا ها با هم کار داریم
سلام دوست عزیز
ضمن تشکر از حسن توجه شما به تاپیک چند نکته قابل توجه بود که خواستم واستون بگم.
1. با یک مقاله نمی توان در کنفرانس و سمینار شرکت کرد.
2. بهتر است برای نوشتن مقاله و شرکت در کنفرانس از چند مقاله که در مورد یک موضوع هستند یا از پایان نامه اقدام به استخراج مقاله نمود.
3. اگر شما مقاله مورد نظر رو بدین من فقط ترجمه کنم خیلی بهتر از این است که من پیدا کنم (همانطور که در مورد اول توضیح دادم با یک مقاله نمی توان در سمینار و کنفرانس شرکت کرد)
4. ترجمه متون تخصصی با متون عمومی خیلی فرق داره چون فرد ترجمه کننده باید مسلط به لغات و اصطلاحات تخصصی باشه تا بتونه هر چه بهتر و به شیوه روان و سلیس متن رو از زبان اصلی به زبان دیگه ترجمه کند.
ضمن تشکر از وقتی که برای مخواندن مطالب گذاشتین هزینه ترجمه رو براتون پخ میکنم.
با سپاس

vrujak

Registered User
لایک‌ها
32
فوق لیسانس ژئوتکنیک (خاک و پی) تا حالا هم 4 تا پایان نامه نوشتم.

بالا