آژانس هواپیماییexchanging

نوشته هاي آزاد ما

شروع موضوع توسط daeialborz ‏30 جولای 2005 در انجمن بایگانی

1. daeialborz

daeialborz محروم از فعالیت تجاری

دوستان عزيز هر كس كه قدرت قلمي دارد مي تواند توي اين تاپيك جرئت نوشتن پيدا كند و خيلي راحت درباره ي همه چيز بنويسد.به مناسبت ها و ايام خاص نيز مي توان توجه كرد و نوشت.
    من به شخصه وقتي داراي احساسات شديدي حالا چه شادي و چه غم و نفرت هستم وقتي با آهنگ مناسب
    :headphone و آرام شروع به نوشتن مي كنم سبك مي شوم. :heart:
    نوشتن يعني آزادي پس آزادي خود را نشان دهيد
    چند تا نكته ي ضروري كه به نظرم اگر رعايت شوند شرايط را براي ايجاد بخشي به عنوان نوشته هاي ما مهيا مي كنند :specool:
    //////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
    1- من اين تاپيك را در بخش گفتگوي آزاد ايجاد نكردم چون آزادي ما در چهار جوب هنر است پس لطفاَ مطالب هجو(بي ربط و بي معني) خود را اينجا ننويسيد:eek:fftopic: :thumbsdow :evil2:
    \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\
    2- هر كس مي تواند بدون ترس بنويسد چرا كه ضعيف ترين قلم ها نيز داراي طرفدارن خاصي است و هيچ قلمي قدرت پيدا نمي كند مگر وقتي كه تمرين كند پس نترسيد و بنويسيد :heart:
    //////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
    3- نسبت به املاي ناصحيح كلمات هيچ نگران نباشيد چرا كه از معايت تايپ كامپيوتري و چت بازي همين است پس اگر به جاي آب نوشتيد عاب نيز . ولي سعي كنيد يك ديكشنري فارسي به فارسي مثلاَ ملك روي سيستم خود نصب كنيد تا هم كلمات زيباتري به كار ببريد و هم كمتر غلط بنويسيد :specool:
    \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\
    4- لطفاَ مطالب ساير نويسندگان را بخوانيد و نظر بدهيد حتي يك كلمه ي كوچك مثل خوب يا بد نيز مي تواند دلگرمي خوبي باشد ولی خواهشاً مسخره نکنید:eek:fftopic:
    5- نوع نوشته ي شما شرط نيست و مي توانيد با هر موضوع و هر حالتي بنويسيد چه عاميانه باشد و چه كتابي(مثل حرف زدن و نوشتن من)
    6- بحث را بيش از حد به يك موضوع منحرف نكنيد و اگر سوالي داريد يا از طريق خصوصي بپرسيد و يا در كنار مطلبي كه مي نويسيد سوال را بپرسيد:eek:fftopic:
    7- فعلاً که بخشی برای نویسنده ی های محترم و محترمه موجود نمی باشد پس باید تلاش کرد تا چنین بخشی ساخته شود پس موقتاً هر کی مدیر خودش باشد مواظب این بخش باشد.اگر هم دوست دارید من فعلاً به عنوان مدیر موقت باشم ;)
    یک جورایی دوستان تلاش کنیم ببینیم کی برای مدیریت مناسب تر است.
    کسی که مدیر خوبی و نویسنده ی خوبی باشد
    فعلاً مدیر بازی ندارم حتی خودم :rolleyes:

2. daeialborz

daeialborz محروم از فعالیت تجاری

به نام آفریننده ی زیبایی ها
    سلام به تو ای خواننده نامه که دیر زمانی است از احوال تو بی خبرم پس نامه ای نوشتم تا حرفهای یک عمر را به تو بگویم.حرفهای که هیچ وقت نشد آنها را آن طور که در خور و شایسته ی تو است بیان کنم و می دانم که هنوز هم لایق ات نیست ولی چه کنم که این دل دیگر توان سکوت ندارد و حال می خواهد لب به سخنن گشاید.
    همیشه نگاه معصومت که مالامال از عشق و محبت بود به من درس آرامش زندگی می آموخت.چه بسیار برای رشد عقلانی و جسمانی من با وجود ظاهر کم استطاعتت کوشیدی تا من آن شخصی شوم که لایق صحیح زیستن باشم.تو به من درسی آموختی که هیچ معلمی حتی زندگی که بزرگترین معلم ها است نمی تواند ذره ای از آن را به من بیاموزد تو به من درس عشق را با ذره ذره ی وجودت آموختی درسی که پس از فراقت از آن حالا می فهمم که من غرقه در دریایی از عشق بودم و خود هیچ نمی دانستم.
    ای کاش می شد برای یک بار دیگر به تو بگویم که دوستت دارم چون تو همانند شمعی به پای من سوختی بدون این که بتوانی نتیجه ای از این سوختن ها را ببینی.
    ای کاش می شد برای یک بار دیگر به تو بگویم که من را ببخش اگر تو را آن طور که شایسته وجودت بود ندیدم و نتوانستم حتی ذره ای از عشقی که به من ابراز کردی را برایت نمایان کنم.
    تو برای من بیش از یک نفر هستی چرا که توانستی به اندازه ی تمام بخشایش های دنیا ببخشی و این از وجود یک نفر خارج است پس به قول سخن معروف اگر تو برای همه که یک نفر هستی برای من یک دنیا هستی.
    بغض سنگینی به اندازه ی تمامی خوبیهایت گلویم را گرفته،گریه می کنم اما بغض هنوز سنگین است با خودم می گویم مبادا تو از دست من اندوهگین هستی اما با خودم می گویم تنفر در دنیای عاشقان معنایی ندارد چرا که در قلب وسیع و عمیق اش هیچ چیز جز عشق وجود نداشت و همه ی اعمال کودکانه ی من را با عشق می دید.
    بغضم سبک تر شده حالا قلبم آرام تر می زند.احساس می کنم که دستهای لطیفش سر شانه ام است.صورتم را به آرامی بر می گردانم او دارد می رود با صدای بغض آلود می گویم دوستت دارم ولی او جوابی نداد.
    کمی دقیق تر می شوم انگار گوشهایم چیزی می شنود.نه این صدا از قلبم است او می گوید من هم دوستت دارم چرا که اگر عاشقت نبودم در قلبت سکنا نداشتم.
    بازهم غفلت باعث شد من نفهمم قلبم چه می گوید ولی قلبم با صدای آرام گفت تو هنوز هم غرق در عشق هستی.
    خدای من یعنی من هنوز هم غرق در عشق هستم و خبر ندارم؟!
    چرا که عشق هیچ گاه نمی میرد.
    /\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\
    خوب این را تقدیم می کنم به مادر عزیزم که اون هم نویسنده ی خوبی بود و اگر بود رسماً باید همگی انصراف می دادیم ولی خوب افسوس که 2 سال است نمی نویسد [​IMG]
    /\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\
    خوب کلنگ اول را زدم نظر بدهید شما هم بنویسید ;)