آژانس هواپیماییexchanging

نوکیا 5530 اکسپرس موزیک

شروع موضوع توسط ehsanmc ‏17 جولای 2010 در انجمن خرید و فروش موبایل ، سیم کارت و لوازم جانبی - متفر

1. ehsanmc

ehsanmc کاربر تازه وارد

سلام

دوستان عزیز یک فروند 5530 مشکی دور قرمز ، مجارستانی با رم 4 گیگ ، تمیز با گارانتی خدمات طلایی پارس نیا دارم و نیازی هم به پولش ندارم اگر کسی پیشنهاد خوبی بده میفروشمش :happy: چون یه گوشی دیگم دارم و از این استفاده نمی کنم .

گوشی 5 یا 6 ماهی هست به قیمت 230 هزار تومن خریداری شده . دقیق نمی دونم 1 ماه بیشتر یا کمتر ! تو فاکتور فروشنده تاریخ نزده منم یادم نیست :)

خط و خش جدی به هیچ وجه نداره - پشتش به علت جنس گوشی البته یه خش هاییداره که اصلا به چشم نمی یاد و گوشی آکبند هم بخرین 2 بار بزارین تو جیب و در بیارین عین همین میشه ! ( فقط نگین عکس بزار که دوربین دم دستم نیست :D )

مزایای این گوشی : هنوز هم برچسب روی lcd گوشی و لنز دوربینش آکبند روشه ! تا حالا به مشکلی بر نخورده که فلش بشه و از این جور داستانا ! زمین نخورده ! آب نخورده ! زیاد کار نکرده ! باطریش سالمه... و کلا اتفاقی براش نیفتاده تا به حال .

قیمت پایه : 165

کسی طلبه این گوشی بود اعلام کنه :)

-----

دوستان فقط این روزا سرم شلوغه و ممکنه به تاپیک سر نزنم . ترجیحا پخ بزنید یا تو یاهو off بزارید .

[email protected]

-----