برگزیده های پرشین تولز

نوکیا N82 مشکی اصل فنلاند سری اولی

NIHILIA

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

یه نوکیا N82 مشکی در حد نو دارم که 10 ماهه خریدم و لیبل اصلی هم هست و اصل فنلاند.
مموری 4 گیگ هم داره
به ورژن 31 آپدیت شده
هک شده
حدود 20 تا بازیه باحال Ngage روش نصب شده
GPS فعال با آخرین نقشه تهران و ایران

تمام وسایل کامل و اصلی

قیمت پایه : 250

Oracle_Eldorado

همکار بازنشسته
لایک‌ها
1,156
دوست عزیز قیمت آکبندش بدون گارانتی 280 الی 290 تومنه .
شما هم که 10 ماهه استفاده کردی !
فکر نکنم کسی با این قیمت بخره .
اگه گارانتیش معتبر باشه و ازش چیزی مونده باشه ارزشش رو داره .

NIHILIA

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز قیمت آکبندش بدون گارانتی 280 الی 290 تومنه .
شما هم که 10 ماهه استفاده کردی !
فکر نکنم کسی با این قیمت بخره .
اگه گارانتیش معتبر باشه و ازش چیزی مونده باشه ارزشش رو داره .

اینم قیمت به روز این گوشی : اینجا که 316 تومنه البته چینیش.. یه مدت همین سایت فنلاندی هم داشت که 380 میفروخت ;)
البته من قیمتو بر اساس همین 316 تومن در نظر گرفتم + مموری 4 گیگ توشیبا و آپدیت و ... که به نظرم خیلی منصفانه هست.
عین همینو اما لیبل غیر اصلیاشو دارن 220-260 میفروشن بدون هیچکدوم از امکاناتی که گفتم

Oracle_Eldorado

همکار بازنشسته
لایک‌ها
1,156
اینم قیمت به روز این گوشی : اینجا که 316 تومنه البته چینیش.. یه مدت همین سایت فنلاندی هم داشت که 380 میفروخت ;)
البته من قیمتو بر اساس همین 316 تومن در نظر گرفتم + مموری 4 گیگ توشیبا و آپدیت و ... که به نظرم خیلی منصفانه هست.
عین همینو اما لیبل غیر اصلیاشو دارن 220-260 میفروشن بدون هیچکدوم از امکاناتی که گفتم

جناب اون قیمت گارانتی دار هست که 316 تومنه .
بعدشم چون خود سایت میفروشه سود خودشو روش حساب میکنه . ;)
مال شما گارانتی داره ؟ فوقش هم داشته باشه 2 ماه دیگه مونده .

sokote-marg

Registered User
لایک‌ها
0
اگه سالم باشه و باز نشده باشه و خط و خش نداشته باشه
160 بر می دارم . دوست داشتید پ .خ بدید

NIHILIA

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
جناب اون قیمت گارانتی دار هست که 316 تومنه .
بعدشم چون خود سایت میفروشه سود خودشو روش حساب میکنه . ;)
مال شما گارانتی داره ؟ فوقش هم داشته باشه 2 ماه دیگه مونده .

دوست عزیز..خدمات پارسه گارانتی اصلی نیست بلکه یه چیزی تو مایه های ایرانتل - سیما - پارس و ... هست !
شما رو نمی دونم اما همه دوستانی که من تا حالا می شناسم اینو می دونن که این گارانتیها 100 تومن قیمتش !! یعنی 1000 تومن الی 5000 تومن اگه بیشتر بدی، فروشنده یدونه از اینا میذاره روی گوشی :D

نکته انحرافیشم این بوده که نگفتن گارانتی پارسه..نوشته خدمات پارسه که الان همه این گارانتی تقلبیا یاد گرفتن : خدمات نوین - خدمات پارس - خدمات ایرانتل و ... چون اگه می گفتن گارانتی، سازمان بازرسی گیر میداد !!!

نکته دوم اینکه این سایت برای یکسری فروشنده های علاءالدین و برج بهار و .. هست که به همون قیمت بازار دارن میدن و همه دوستانی که اینجان قبولش دارن

شما اگه واقعا خریداری اما لنگه گارانتی هستی من یه گارانتی از همینا می ذارم روش ;)

این اگهی هم که شما لینکشو گذاشتی شامل دوتا نکته بود ! : اول اینکه فروش فوری بود یعنی طرف عجله داشت در حالیکه من اصلا عجله ندارم !! دوم اینکه نوشته تمیز، نه در حد و سوم اینکه بازم هیچکدوم از امکانات گوشیه بنده رو نداره..همون مموری 4 گیگ توشیبا رو درجه دوهاشو هم اگه بخرید باید 16 تومن بالاش بدید چه برسه به اینکه اصلی و گارانتی تعویض داره !!

ملاک قیمت گذاری، قیمت این و اون نیست دوست عزیز !! ممکنه یکی گوشیشو بخواد حراج کنه !! حالا بماند که از قدیم گفتن هیچ ارزونی بی دلیل نیست ! اگه ملاک قیمت، قیمتیه که دیگران میذارن پس این لینک ار همین سایت رو چرا ندیدید ؟!!! اینجا

لطفا کمی منصف باشید.

Oracle_Eldorado

همکار بازنشسته
لایک‌ها
1,156
دوست عزیز..خدمات پارسه گارانتی اصلی نیست بلکه یه چیزی تو مایه های ایرانتل - سیما - پارس و ... هست !
شما رو نمی دونم اما همه دوستانی که من تا حالا می شناسم اینو می دونن که این گارانتیها 100 تومن قیمتش !! یعنی 1000 تومن الی 5000 تومن اگه بیشتر بدی، فروشنده یدونه از اینا میذاره روی گوشی :D

نکته انحرافیشم این بوده که نگفتن گارانتی پارسه..نوشته خدمات پارسه که الان همه این گارانتی تقلبیا یاد گرفتن : خدمات نوین - خدمات پارس - خدمات ایرانتل و ... چون اگه می گفتن گارانتی، سازمان بازرسی گیر میداد !!!

نکته دوم اینکه این سایت برای یکسری فروشنده های علاءالدین و برج بهار و .. هست که به همون قیمت بازار دارن میدن و همه دوستانی که اینجان قبولش دارن

شما اگه واقعا خریداری اما لنگه گارانتی هستی من یه گارانتی از همینا می ذارم روش ;)

این اگهی هم که شما لینکشو گذاشتی شامل دوتا نکته بود ! : اول اینکه فروش فوری بود یعنی طرف عجله داشت در حالیکه من اصلا عجله ندارم !! دوم اینکه نوشته تمیز، نه در حد و سوم اینکه بازم هیچکدوم از امکانات گوشیه بنده رو نداره..همون مموری 4 گیگ توشیبا رو درجه دوهاشو هم اگه بخرید باید 16 تومن بالاش بدید چه برسه به اینکه اصلی و گارانتی تعویض داره !!

ملاک قیمت گذاری، قیمت این و اون نیست دوست عزیز !! ممکنه یکی گوشیشو بخواد حراج کنه !! حالا بماند که از قدیم گفتن هیچ ارزونی بی دلیل نیست ! اگه ملاک قیمت، قیمتیه که دیگران میذارن پس این لینک ار همین سایت رو چرا ندیدید ؟!!! اینجا

لطفا کمی منصف باشید.

دوست عزیز !
اول از همه در مورد N82 درسته دوربین و امکانات خیلی خوبی داره ولی من اصلا از طراحیش خوشم نیومد از اون روز اول ! من خودم قصد خریدم 5800 هست که میخوام از جوانرود سفارش بدم یکی از آشناها واسم بیاره .

دوم هم اینکه اون تبلیغی که گذاشتین من تا الان ندیده بودم . مطمئن باش هیچکس با اون قیمت ازش نمیخره .
بعدشم شما رفتی تو سایت ایستگاه کلمه ی N82 رو سرچ کردی و بالاترین قیمتی که پیدا کردی رو آوردی گذاشتی اینجا ؟!!!!!!؟!؟!؟!؟!؟!؟!

سوم هم تو بازار موبایل معمولا اینطوری حساب میکنن :
30% از قیمت آکبند گوشی کم میکنند و قیمت دست دوم در میاد .
با احتساب اینکه N82 قیمتی 280 تومن باشه ، باید 84 تومن ازش کم کنی که میشه 196 تومن !!!
اگه هم 290 تومن باشه 87 تومن کم میکنی .
بعدشم مال شما طوری نیست که بگی 1 هفته باشه خریده باشی .
مثل N73 من 10 ماهه کار کرده ! پس نباید توقع اینطور قیمت بالایی رو داشته باشی . ;)
اگه میخوای اینطوری حساب کنی پس N73 منم قیمتش رو همون سایت یا 118Mobile زده 270 تومن !
منم نباید زیر 200 تومن بدم ! با اینکه اصل فنلاندی هست و همه ی لوازمش کامل موجوده .
خود گوشی هم هیچ مشکلی نداره .
ولی متاسفانه کسی بیشتر 170 نمیخره .

در مورد گارانتی هم بعد از گارانتی اصلی ، میشه گفت پارسه معتبرترین گارانتیه .
قیمتش هم 1000 تومن نیست عزیز جان . حداقل 10 الی 15 تومنه .

در مورد اون تبلیغی هم که گذاشتم میتونی باهاش هماهنک کنی که تمیز و بدون مشکل باشه .
اگه هم تهران باشی که چه بهتر میری حضوری تحویل میگیری .

موفق باشی . :cool:

Last edited:

NIHILIA

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اون تبلیغی که گذاشتین من تا الان ندیده بودم . مطمئن باش هیچکس با اون قیمت ازش نمیخره .
بعدشم شما رفتی تو سایت ایستگاه کلمه ی N82 رو سرچ کردی و بالاترین قیمتی که پیدا کردی رو آوردی گذاشتی اینجا ؟!!!!!!؟!؟!؟!؟!؟!؟!

لطفا مطالب بنده رو با دقت بخونید ..من نگفتم چون یه نفر اومده قیمت بالا گذاشته پس قیمت من عالیه ! لینک من در جواب لینک شما بود و به این منظور بود که بگم اگه ملاک قیمت، قیمتیه که دیگران برای فروش میذارن پس این قیمت هم می تونه به عنوان مرجع باشه

سوم هم تو بازار موبایل معمولا اینطوری حساب میکنن :
30% از قیمت آکبند گوشی کم میکنند و قیمت دست دوم در میاد .
با احتساب اینکه N82 قیمتی 280 تومن باشه ، باید 84 تومن ازش کم کنی که میشه 196 تومن !!!
اگه هم 290 تومن باشه 87 تومن کم میکنی .

یا شما واقعا نمی دونی یا خودتون رو به ندانستن می زنید !! یه سوال : خودتون دارید میگید تو بازار موبایل :blink: یعنی فروشنده 30 درصد از من کم میکنه و به شما 20-25 درصد میفروشه !! به قول شما 196 اگه بخره به شما میده 230 ! حالا ما برای چی میایم اینجا آگهی میدیم به نظرتون ؟!!!
اگه قرار بود 30 درصد کم بشه که نمی مدم وقتمو تلف کنم با شما بحث کنم می رفتم میدادم به همون بازار موبایل !!!

آگهی میدیم که 30 درصد کم نشه و مستقیما تو دست بفروشیم که هم به نفع خریداره هم فروشنده

من لینک قیمت رو گذاشتم اما شما همچنان سر 280 دارید بحث می کنید.. برام جالب بود.
شما یه لینک برام بذار که گفته باشن پارسه 15 تومنه و جزو گارانتی های معتبره من قبول میکنم !

نکته مهمتر اینکه حالا ما تواضع می کنیم و نمی گیم این قیمتش 300 تومن نیست شما هی ماشالا اصل قضیه رو کتمان می کنی !! اگه برای شما گوشیه ساخت چین و فنلاند، لیبل اصلی و غیر اصلی با هم فرقی ندارن برای خیلیها داره دوست عزیز.. پس به فرضم که قیمت 280 تومن هم مورد قبول باشه برای این گوشی صدق نمی کنه و همونطور که گفتم قیمت فنلاندش تو همون گوشی شاپ 380 تومن بود و زیرش برای چینیرزده بود 295 !!
اینم عکس و تاریخش که از تاپیک فروشش نو همین سایت در اوردم :

wefv221.jpg

حالا چی ؟ بازم باید قیمت نوی این گوشی رو با چینی هاش یکی دونست ؟!!

کلام آخر : 240 تومن ..هزار تومن کمتر نمی دم فروش رفت که رفت نرفتم نرفت !!

Last edited:

sokote-marg

Registered User
لایک‌ها
0
به عنوان آگهی توجه کنید قربان..فروش N82 نه N73 !!
n73 رو در بازار بیشتر از 120 هزار تومان نمی خرن .
اگه 160 تومان می خری من همین الان یک N73 موزیک ادیشن تمیز و اصل فنلاند دارم .
شما 160 بردار .........

sokote-marg

Registered User
لایک‌ها
0
راستی گوشیتون از N86 جدیدتر نیست ؟
تمام گوشی هایN86 که تولید می شه همه مال چین هست و با بهترین کیفیت ساخته می شن .
پس محل ساخت گوشی در این روزا مهم نیست . این حرفا ........
gsmarena_043.jpg

mohammadali19

Registered User
لایک‌ها
119
شما 160 بردار .........

تایید می شه...
دوست عزیز درسته شما نبردی بازار که یه چیزی گیرت بیاد اما دیگه 250 هم بی انصافی است...
عکس از گوشی داری...؟

Oracle_Eldorado

همکار بازنشسته
لایک‌ها
1,156
شما 160 بردار .........

اگه تمیز باشه و هیچ مشکلی نداشته باشه من اینجا میتونم واست 140 بفروشم . ;) شایدم بیشتر .

لطفا مطالب بنده رو با دقت بخونید ..من نگفتم چون یه نفر اومده قیمت بالا گذاشته پس قیمت من عالیه ! لینک من در جواب لینک شما بود و به این منظور بود که بگم اگه ملاک قیمت، قیمتیه که دیگران برای فروش میذارن پس این قیمت هم می تونه به عنوان مرجع باشه

نخیر جناب ! شما رفتی بالاترین قیمت N82 رو آوردی که دلیلش رو هم در صفحه ی قبل گفتم .
میخوای از همون لینکی که گذاشتی قیمت های 220 و 230 رو واست بزارم ؟

یا شما واقعا نمی دونی یا خودتون رو به ندانستن می زنید !! یه سوال : خودتون دارید میگید تو بازار موبایل یعنی فروشنده 30 درصد از من کم میکنه و به شما 20-25 درصد میفروشه !! به قول شما 196 اگه بخره به شما میده 230 ! حالا ما برای چی میایم اینجا آگهی میدیم به نظرتون ؟!!!
اگه قرار بود 30 درصد کم بشه که نمی مدم وقتمو تلف کنم با شما بحث کنم می رفتم میدادم به همون بازار موبایل !!!

این حرفت واقعا روحم رو شاد کرد !!!:دی
پس اگه واسه اینکه اینجا بیشتر بفروشی ، سخت در اشتباهی .
اینجا هم همون 30% رو کم میکنن بعضی ها هم 40% !
پس یه وقتی فکر نکن اینجا آگهی دادی میان 10% کم میکنن .

من لینک قیمت رو گذاشتم اما شما همچنان سر 280 دارید بحث می کنید.. برام جالب بود.

باشه دوست من شما لینک قیمت گذاشتی منم یه لینک میزارم .
اینجا رو ببین :
http://www.118mobile.ir/ItemsList.aspx?QSearchCriteria=n73
قیمت N73 موزیکال رو زده 300 تومن .
منم که این گوشی رو دارم ، نباید زیر 240 تومن بدم دیگه .
خوب اگه بخوام اینطوری بفروشم تا آخر عمرم باید نگه دارم !!!
شما هم با این قیمتی که دادی همین کار رو میکنی !

شما یه لینک برام بذار که گفته باشن پارسه 15 تومنه و جزو گارانتی های معتبره من قبول میکنم !

نیازی به لینک گذاشتن نیست .
عزیز جان ببین شما اگه تهرانی ، قیمت یه گوشی با خدمات پارسه رو تو اینترنت نگاه کن .
بعد برو بازار بدون گارانتی رو قیمت بگیر ( تاکید میکنم بازار تهران )
اون وقت میفهمی که نیازی به لینک دادن هم نیست .

نکته مهمتر اینکه حالا ما تواضع می کنیم و نمی گیم این قیمتش 300 تومن نیست شما هی ماشالا اصل قضیه رو کتمان می کنی !! اگه برای شما گوشیه ساخت چین و فنلاند، لیبل اصلی و غیر اصلی با هم فرقی ندارن برای خیلیها داره دوست عزیز.. پس به فرضم که قیمت 280 تومن هم مورد قبول باشه برای این گوشی صدق نمی کنه و همونطور که گفتم قیمت فنلاندش تو همون گوشی شاپ 380 تومن بود و زیرش برای چینیرزده بود 295 !!

ببین دوست من چین و غیر چین نداره .
مال منم اصل فنلانده تو تاپیکش لینک اصل بودن هم گذاشتم .
ولی همه میگن چینیه !
من پسر عموم وقتی N78 تازه اومده بود از استرالیا خرید چینی بود !
پس این بحث رو واسه قیمت مطرح نکن .

انصافا خداوکیلی برو قیمت تهران رو بگیر ببین چنده .
اینجا هم نگو .
من خودم 1 هفته پیش خواستم بگیرم دیگه .
دادم از تهران بدون گارانتی واسم قیمت گرفتن .

Last edited:

NIHILIA

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تایید می شه...
دوست عزیز درسته شما نبردی بازار که یه چیزی گیرت بیاد اما دیگه 250 هم بی انصافی است...
عکس از گوشی داری...؟

گوشی با نو فرقی نداره در جواب انصاف و ... :

1-
wefv221.jpg

2- مگه نوی چینیش 316 تومن نیست ؟! خوب 25 درصد کم بشه میشه 236 تومن..مگه نه ؟! یه مموری 4 گیگ اصل هم داره شما همون قیمت امروزشو در نظر بگیر یعنی 16 تومن = 252 ... حالا آپدیت و هک و GPS اشانتیون !! این کجاش بی انصافیه ؟!

حتی اگه 30 درصد هم در نظر بگیرید با مموری میشه 238 تومن ! من که دارم 240 میدم !

راستی گوشیتون از N86 جدیدتر نیست ؟
تمام گوشی هایN86 که تولید می شه همه مال چین هست و با بهترین کیفیت ساخته می شن .
پس محل ساخت گوشی در این روزا مهم نیست . این حرفا ........

شما هر وقت تونستی فروشنده ها رو مجاب کنی که فنلاند و چین یه گوشی رو به یه قیمت بدن ما در خدمتیم ..حالا خوبه من دارم به قیمت همون چینش می فروشم ! 5800 مجار رو 10 تومن گرونتر از چین میدن پس چرا نمی رید اعتراض کنید ؟!!!

NIHILIA

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نخیر جناب ! شما رفتی بالاترین قیمت N82 رو آوردی که دلیلش رو هم در صفحه ی قبل گفتم .
میخوای از همون لینکی که گذاشتی قیمت های 220 و 230 رو واست بزارم ؟

با اینکار بازم حرف منو تایید کردید ;) وقتی اونا بدن 230 من باید اینو بدم 280 !!

این حرفت واقعا روحم رو شاد کرد !!!:دی
پس اگه واسه اینکه اینجا بیشتر بفروشی ، سخت در اشتباهی .
اینجا هم همون 30% رو کم میکنن بعضی ها هم 40% !
پس یه وقتی فکر نکن اینجا آگهی دادی میان 10% کم میکنن .

شما سخت در اشتباهی..چون یکی از دویتان تو همین بازارچه 270-75 فروخت 1 ماه پیش :happy: خیلی های دیگه هم همین درصد رو کم کردنو فروختن

باشه دوست من شما لینک قیمت گذاشتی منم یه لینک میزارم .
اینجا رو ببین :
http://www.118mobile.ir/ItemsList.aspx?QSearchCriteria=n73
قیمت N73 موزیکال رو زده 300 تومن .
منم که این گوشی رو دارم ، نباید زیر 240 تومن بدم دیگه .
خوب اگه بخوام اینطوری بفروشم تا آخر عمرم باید نگه دارم !!!
شما هم با این قیمتی که دادی همین کار رو میکنی !

گارانتی اصلی n82 اگه باشه می دونی چند باید بخری ؟! شما داری n73 گارانتی اصلی رو با N82 بی گارانتی مقایسه می کنی آخه ؟!! خوب معلومه گارانتی اصلیه حدود 70 تا 100 تومن (اتصالات) با بی گارانتی ها فرق معاملشه

نیازی به لینک گذاشتن نیست .
عزیز جان ببین شما اگه تهرانی ، قیمت یه گوشی با خدمات پارسه رو تو اینترنت نگاه کن .
بعد برو بازار بدون گارانتی رو قیمت بگیر ( تاکید میکنم بازار تهران )
اون وقت میفهمی که نیازی به لینک دادن هم نیست .

ببین دوست من چین و غیر چین نداره .

خوب شما 15 تومن کم کن 365 = 15-380 قیمت نوش میشه 365..حالا 30 درصد کم کن مال شما ;)

اینم بادتون نره ..جواب عدم فرق چین وغیر چین رو به ان دوستمون دادم :

wefv221.jpg

مثل من با دلیل و مدرک حرف بزنید نه همینطوری روو هوا ..اول جواب این عکس رو بدید تا بعد به قیمت برسیم..مگه نمی گید فرق نداره ؟! پس چرا اینا با اختلاف قیمت می فروشن ؟ چرا 5800 مجار رو 10-15 تومن گرونتر می دن ؟!! بابا..ما از پشت کوه نیومدیم که هر روز تو این بازار خراب شده ایم :lol:
چطور به ما که می رسه فرقی نداره اما موقع خرید خیلی فرق داره ؟!!

Oracle_Eldorado

همکار بازنشسته
لایک‌ها
1,156
با اینکار بازم حرف منو تایید کردید وقتی اونا بدن 230 من باید اینو بدم 280 !!

ببین دوست من ، گوشی شما رو نرفتن از در کارخونه ی نوکیا تو فنلاند بیارن !
مگه پشتش که نوشته Made In Finland ، لیبل نخورده ؟
اگه نخورده باشه میشه گفت اصله .
اگه هم خورده باشه پس هیچ شکی نکن که اصل فنلاند نیست .
( حالا با این حرفی که زدم میای میگی لیبل نداره !:دی )

شما سخت در اشتباهی..چون یکی از دویتان تو همین بازارچه 270-75 فروخت 1 ماه پیش خیلی های دیگه هم همین درصد رو کم کردنو فروختن

منم امیدوارم که بتونی با قیمت بالا بفروشی ولی خوب دیدی که صفحه ی قبل دوستمون 160 قیمت داد !!!

گارانتی اصلی n82 اگه باشه می دونی چند باید بخری ؟! شما داری n73 گارانتی اصلی رو با N82 بی گارانتی مقایسه می کنی آخه ؟!! خوب معلومه گارانتی اصلیه حدود 70 تا 100 تومن (اتصالات) با بی گارانتی ها فرق معاملشه

من از لحاظ خود گوشی مقایسه نکردم .
از لحاظ قیمت .
بعدشم این قیمت های دقیق و به روز شما منو مرده .

اون جایی که گفتی :
خوب معلومه گارانتی اصلیه حدود 70 تا 100 تومن (اتصالات) با بی گارانتی ها فرق معاملشه
یعنی میخوای بگی قیمت گارانتی اصلی 70 تومنه ؟!?

خوب شما 15 تومن کم کن 365 = 15-380 قیمت نوش میشه 365..حالا 30 درصد کم کن مال شما

بابا شما دیگه آخرشی !!!!!!!
انگار ما هرچی حرف میزنیم واسه این دکمه ها و فیلد های خالیه .

بعدشم این عکسی که پیدا کردی مربوط به سایتی هست که خودش گوشی میفروشه .
خوب معلومه خدا تومن هم سود خودش رو میکشه روش .

مگه نمی گید فرق نداره ؟! پس چرا اینا با اختلاف قیمت می فروشن ؟

فقط یه چیز بگم یا نمیدونی یا خودتو میزنی به ندونستن .
به نقل از یکی از سایت های تخصصی موبایل که چند وقت پیش اینو از اون سایت خوندم :

وقتی گوشی وارد ایران میشه ، داخل جعبه 3 تا لیبل داره که بزنن پشت گوشی .
فنلاند ، چین ، مجارستان

اینی هم که گذاشته چینی 295 تومن و فنلاند 380 تومن که شما دورش رو هم قرمز کردی ،
اینا فقط حرفه ، واسه اینکه یه چیزی زده باشن که یه آدمی که اطلاعاتش زیاد نیست مثل شما اینطوری فکر کنه .

در مورد 5800 هم من واست همون مجار رو میارم 280 تومن خوبه ؟
عزیزم اینا همش حرفه . هیچکدوم از این حرف ها درست نیست .
مثلا مجار چی داره که 15 تومن قیمتش بیشتر باشه ؟
یکمی خودت فکر کن . خودتو که گول نمیزنی !

در مورد گوشی خودت هم میدونم قضیه چیه !
حدس میزنم خودت گوشی رو بالای 400 خریدی ،
اصلا هم راضی نمیشی زیر 250 بفروشی .
اگه میخوای اینطوری فکر کنی منم گوشیمو 370 خریدم .
اصلا هم دوست ندارم که زیر 260 بفروشم .
ولی بازار همینه .
شما یه N82 آکبند بدون گارانتی برو بخر ، از همون مغازه ی کنار بخوای بفروشی ،
خیلی از قیمت گوشیت کم میکنن .
حتی اگه 1 روز کار کرده باشه .
مال شما که دیگه 10 ماهه کار کرده و بقیه جزییات بماند !

چطور به ما که می رسه فرقی نداره اما موقع خرید خیلی فرق داره ؟!!
موقع خرید به طرف بستگی داره !
اگه تو باغ باشه و حواسش باشه سرش کلاه نمیره .

به هرحال با اون حرفی که زدی
خوب شما 15 تومن کم کن 365 = 15-380 قیمت نوش میشه 365..حالا 30 درصد کم کن مال شما
واقعا از اینکه بقیه جواب هاتو بدم نا امید شدم .
من این همه واسه شما نوشتم که یکمی واقعیت رو درک کنی ولی متاسفانه ...
بعد میای به من میگی رو هوا حرف نزن .
خوبه والا .
خوشبختانه کسی که بخواد این گوشی رو بخره ، این 2 صفحه رو بخونه حواسش میاد سرجاش .
حداقل اینو میدونه که قیمت به روزش بالای 290 نیست .
موفق باشی .

NIHILIA

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نشون دادی که اصلا اهل منطق نیستی و خودتم فروشنده ای !!
داشتم یه تاپیکی می دیدم مثل مال خودم.. یکی اومده بود گفته بود نوی n82 رو میاره 270 تومن :lol: شما وقتی اینطوری صحبت می کنی یاد اون میفتم..

وقتی به نفع شما باشه گوشی شاپ قیمتش واقعیه اما وقتی خلاف حرف شما ثابت بشه گوشی شاپ داره سود میکشه اونم 90 تومن !! انگار با بچه 4 ساله دارید بحث می کنید !! این حرفا رو میرنید من از شما ناامید میشم..آخه کی باور میکنه 90 تومن یه سایت سود میکشه برای یه لیبل مرد مومن ؟!!!!
اگه کم اوردی پست نده چرا مغلطه می کنی ؟!!!

بنده 3 ساله دارم گوشی بازی می کنم و از جنابعالی خیلی بیشتر سر در میارم ! همینکه می گی اگه لیبل نداشته باشه اصلیه یعنی..
این گوشی اصل فنلاند و لیبل اصلیه.. اونایی که می گی همشون لیبل غیر اصلین که دیگه همه می دونن چه شکلین بنده هم می دونم ... از روی IMEI هم خیلی راحت میشه فهمید. حتی از روی پکیج و عکس پکیج هم میشه فهمید از کجا اومده !!

اصلا من گرون فروشم برادر..شما نخر اینقدرم نیا پست الکی بده..من همش دارم لینک و عکس می ذارم اما شما همش می گی بیا من برات میارم !
یادمه 2 سال پیش داشتم w800 میفروختم 150 تومن ..یکی SMS داده بود که چرا اینقدر گرون میدی من نوشو برات میارم 110 تومن تو آریا شهر میفروشن.. ازش ادرس خواستم جواب نداد گفتم کجای آریا شهر گفت به من چه خودت برو ببین :D گفتم شما 110 بخر یجا قرار بذاریم من ازت 150 می خرم جواب نداد !!!

من بار اولم نیست گوشی میفروشم گوشمم از این حرفا پره ..

من این گوشی رو میفروشم برای 5800 اگه تصمیمم قطعی شد حتما مزاحمت میشم که برام مجار لیبل اصلیو 280 بیاری و اگه نتونی بیاری همینجا اعلام می کنم که خالی بستی :D البته با باتری و لوازم اصلی نه اونایی که تو علاءالدین بعضیها باتری غیر اصلی میندازن و ارزونتر میدن باید بری 20 تومن پول باتری بدی ;)

بالا