برگزیده های پرشین تولز

نویسنده برای سایت (پستی 7 هزار تومن )

moeen_yz

Registered User
لایک‌ها
461
سلام واسه سایتم که موضوعش فروش فالوور هست . کسی رو میخوام که بتونه از منابع خارجی مطلب درباره اینستاگرام و تلگرام دربیاره و ترجمه کنه .
کپی نمیخوام ، به سئو هم آشنا بود که چه بهتر وگرنه زیاد مهم نیست خودم اوکی میکنم سئو رو.
روزی یک پست میخوام فعلا و هر پست هم 7 هزار تومن تسویه هم روزانه صورت میگیره یا هفتگی بنا به درخواست نویسنده .
مطالب هم نمیخواد زیاد طولانی باشه ، اگه مقاله طولانی بود میتونه بین 2 تا 3 پست تقسیم بشه . هر پست هم بالای 400 کلمه باید باشه.
کسایی که میتونن تو این تاپیک یا تو پیام خصوصی اعلام آمادگی کنن و اگه سابقه کاری هم دارن بگن.

ممنون از همه

Warior74

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام واسه سایتم که موضوعش فروش فالوور هست . کسی رو میخوام که بتونه از منابع خارجی مطلب درباره اینستاگرام و تلگرام دربیاره و ترجمه کنه .
کپی نمیخوام ، به سئو هم آشنا بود که چه بهتر وگرنه زیاد مهم نیست خودم اوکی میکنم سئو رو.
روزی یک پست میخوام فعلا و هر پست هم 7 هزار تومن تسویه هم روزانه صورت میگیره یا هفتگی بنا به درخواست نویسنده .
مطالب هم نمیخواد زیاد طولانی باشه ، اگه مقاله طولانی بود میتونه بین 2 تا 3 پست تقسیم بشه . هر پست هم بالای 400 کلمه باید باشه.
کسایی که میتونن تو این تاپیک یا تو پیام خصوصی اعلام آمادگی کنن و اگه سابقه کاری هم دارن بگن.

ممنون از همه
ممنون میشم از همکاری باهاتون
لطفا به آیدی زیر پیام بدید...

i-design

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
تلگرام بهتون پیام دادم
@iwstr

moeen_yz

Registered User
لایک‌ها
461
نیاز به نویسنده هست با شرایطی که توضیح داده شد . اگه کسی هست به آیدی تلگرام : @instahelperir
پیام بده . ممنون

SaRaa*_*

Registered User
لایک‌ها
50

hamidgame

Registered User
لایک‌ها
66
سلام و خسته نباشید من توانایی همکاری رو دارم.

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,637
سلام اگه هنوز هم نیاز دارید بفرمایید

بالا