برگزیده های پرشین تولز

khashayar-emami

Registered User
لایک‌ها
35
نویسنده سایت شما

انواع پست کپی - اختصاصی - نیمه اختصاصی - ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی

1 - کپی شامل کپی کردن متن از لینک مورد نظر شما و اپلود عکس و پر کردن تگ ها

2 - نیمه اختصاصی شامل تغییر عنوان اضافه کردن جمله عنوان در متن به صورت اچ2 اپلود عکس انتقال متن لینک داده شده پر کردن تگ ها و پر کردن افزونه های سیو

3 - اختصاصی شامل موارد 2 ولی با این تفاوت که متن مورد نظر خوانده می شود و به بیان نویسنده نوشته میشود

4 - ترجمه شامل موارد 1 یا 2 به انتخاب شما بعلاوه ترجمه متن مورد نظر توسط گوگل یا توسط مترجمان ما به انتخاب شما

6 - ترجمه متن به صورت فایل word

Deepevil

Registered User
لایک‌ها
25
اگه در مورد سایت های فروشگاهی هم برای بخش وبلاگش میتونید نویسندگی کنید ( فروشگاه فرش ) شرایط رو پ خ کنید
نویسنده سایت شما

انواع پست کپی - اختصاصی - نیمه اختصاصی - ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی

2 - نیمه اختصاصی شامل تغییر عنوان اضافه کردن جمله عنوان در متن به صورت اچ2 اپلود عکس انتقال متن لینک داده شده پر کردن تگ ها و پر کردن افزونه های سیو

3 - اختصاصی شامل موارد 2 ولی با این تفاوت که متن مورد نظر خوانده می شود و به بیان نویسنده نوشته میشود

4 - ترجمه شامل موارد 1 یا 2 به انتخاب شما بعلاوه ترجمه متن مورد نظر توسط گوگل یا توسط مترجمان ما به انتخاب شما

اگر برای سایت فروشگاهی در مورد فرش میتونید نویسندگی انجام بدید شرایط رو پام خصوصی کنید

larsa.ir

Registered User
لایک‌ها
22
سلام خوبی
دوست عزیز برای مطلب گذاری اختصاصی تماس گرفتم من 25 تا سیستم وبلاگ دهی ( سیستم وردپرس ) دارم به دنبال یه نفر میگردم روزانه 10 الا 50 تا وبلاگ تو این سیستم وبلاگ دهی من باز کنه و پست اختصاصی بزاره
در ضمن من خودم یوزر پسوورد میدم که میتونه با پر کردن 3 گزینه ساده وبلاگ جدید بسازه و بعد تو وبلاگ ساخته شده پست اختصاصی بزاره ایا شما میتونید با من تو این ضمینه همکاری کنید اگرمیتونید لطفا با ای دی تلگرام من یا از همینجا تماس بگیرین afshin1989b

نویسنده سایت شما

بالا