نویسنده پست های اختصاصی دانلود و اخبار

وضعیت
موضوع بسته شده است.

babalak

Registered User
درود بر دوستان عزیزم
بنده با داشتن شرایط زیر آماده همکاری در زمینه نویسندگی هستم :
تسلط به زبان انگلیسی
تسلط کامل به سیستم وردپرس
آشنایی کامل با FTP ، VPS و لیچر
آشنایی با منابع مرجع و معتبر در زمینه های دانلود (موبایل،مستند،فیلم و....) و اخبار و خصوصا در زمینه فناوری های الکترونیکی
آشنایی با مبانی سئو و توانایی برچسب گذاری اصولی
آشنایی کافی با فتوشاپ
سرعت کاری بالا و متعهد به شرایط مدیریت سایت
سابقه کاری هم دارم ولی هیچ جا نمیگم! حمل بر خودستایی نباشه اونقدرم کیفیت کارم بالا و مورد رضایت هست که قطعا مشکلی از این بابت نخواهد بود...:)
قیمت برای پست های اختصاصی حداقل 1500 و برای شرایط خیلی خاص با کیفیت بالا 2500 تومان
برای موارد استثنایی که حجم کار بالا هست و بصورت پیوسته، میتونم هر پست رو 1200 تومان دریافت کنم

در ضمن حداقل ارسال روزانه باید بالای 5 تا باشه...در غیر این صورت فقط پست های خاص رو کار میکنم و هر کدام 2500 دریافت می کنم
در خدمت دوستان هستم

Last edited:

afsoongar3

Registered User
سلام

اگر بخواید برای هر پست حدودا 4 تا 5 سطر فقط ترجمه بکنید ( نیازی به آپلود و ارسال پست نیست )

هزینش چقدر میشه

babalak

Registered User
استراتر گرامی لطفا قیمت خود را برای هر پست اعلام کنید
سلام

اگر بخواید برای هر پست حدودا 4 تا 5 سطر فقط ترجمه بکنید ( نیازی به آپلود و ارسال پست نیست )

هزینش چقدر میشه
والا پست باید مشخص باشه چی هست
ولی در کل برای ترجمه 4-5 خطی 700 میگیرم
پست کامل هم 1200 البته اگه حجیم نباشه نرم افزارها

SepidDownload

Registered User
سلام
من میخوام اما نمیدونم قیمتتون چطوره ! قیمت خوب اگر میدید که همکاری کنیم !
vps میدم بهتون ! پست اختصاصی باشه... (تصاویر و کلمات و تگ ها و تیتر و... هم اختصاصی منظورم هست !
درضمن میخواستم بدونم اگر تمایل دارید ، به جز نویسندگی ، لینکای دانلود رو هم برگردونید که واسه هر مطلب که لینکاشو برگردونید ، 250 تومان میدم.

قیمت رو پیشنهاد بدید سریعتر تا بررسی بشه که اگر خوب بود همکاری کنیم | درمورد لینکا هم فکر کنید ! اگر رضایت داشتید همکاری کنیم...
با تشکر

babalak

Registered User
سلام
من میخوام اما نمیدونم قیمتتون چطوره ! قیمت خوب اگر میدید که همکاری کنیم !
vps میدم بهتون ! پست اختصاصی باشه... (تصاویر و کلمات و تگ ها و تیتر و... هم اختصاصی منظورم هست !
درضمن میخواستم بدونم اگر تمایل دارید ، به جز نویسندگی ، لینکای دانلود رو هم برگردونید که واسه هر مطلب که لینکاشو برگردونید ، 250 تومان میدم.

قیمت رو پیشنهاد بدید سریعتر تا بررسی بشه که اگر خوب بود همکاری کنیم | درمورد لینکا هم فکر کنید ! اگر رضایت داشتید همکاری کنیم...
با تشکر
پاسخ شما داده شد دوست عزیز

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا