برگزیده های پرشین تولز

نویسنده ی تخصصی پست پزشکی با ارسال 4 پست روزانه

azibz

Registered User
لایک‌ها
18
با سلام و عرض ادب خدمت شما دوستان گرامی

بنده در حدود بیش از یک سال در زمینه ی پست های پزشکی ، بهداشت، دندانپزشکی ، خانواده ، سلامت ، زیبایی ، آشپزی و . . . نویسندگی میکنم و مدرک دانشگاهی من هم در زمینه ی علوم پزشکی است. توانایی نویسندگی پست های اختصاصی از مقالات و کتاب های پزشکی ، روزانه 4 پست را دارم و این کار به صورت منظم و روزانه انجام می شود. لطفا کسانی که مدیریت سایت ها را دارند و نیازمند نویسنده ی با تخصص پزشکی هستند و کار طولانی مدت هم می باشد پیام دهند . توجه داشته باشید که قیمت زیر مقطوع است و هیچ گونه تغییری در قیمت داده نمی شود. هر گونه پیشنهاد همکاری هم از طریق تلگرام ارسال شود.

قیمت هر پست بالای 700 کلمه ای تنها 5000 تومان می باشد.

بعنوان نمونه کار هم ، موضوع از شما و نوشتن یک متن نو در همان روز از من . . .

به دلیل مشغله های کاری و با کیفیت بودن موضوعات تنها یک پروژه پذیرش می شود. ( تسویه حساب هفتگی) هرچه سریع تر پیشنهادات خود را ارسال نمایید. با تشکر

http://telegram.me/Az_137

توجه توجه حتی اگر روزانه ۱ یا ۲ پست هم باشه پذیرفته میشه.

Last edited:

SaRaa*_*

Registered User
لایک‌ها
50
سلام.
منم نویسندم می دونم که قیمت برای پستای اختصاصی از حداقل کلمه ای 10 تومن شروع می شه. شما بابت 1000 کلمه باید 10000 تومن بگیرید.
خودتون میدونید ولی اینجوری ارزش کار خودتونم پایین میاد.

azibz

Registered User
لایک‌ها
18
سلام.
منم نویسندم می دونم که قیمت برای پستای اختصاصی از حداقل کلمه ای 10 تومن شروع می شه. شما بابت 1000 کلمه باید 10000 تومن بگیرید.
خودتون میدونید ولی اینجوری ارزش کار خودتونم پایین میاد.
ممنون بابت یادآوری . ارزش کار به قیمت نیست کسی که واقعا سواد داشته باشه خودشم ارزش مطلب رو درک میکنه. متاسفانه کسی وجود نداره که این قیمت ها رو درک کنه برای خودشون یه قیمت فضایی میدن که واسه پست نیمه اختصاصی هم نیست. با همین قیمت هم تنها یک پروژه گرفتم!!!

SaRaa*_*

Registered User
لایک‌ها
50
ممنون بابت یادآوری . ارزش کار به قیمت نیست کسی که واقعا سواد داشته باشه خودشم ارزش مطلب رو درک میکنه. متاسفانه کسی وجود نداره که این قیمت ها رو درک کنه برای خودشون یه قیمت فضایی میدن که واسه پست نیمه اختصاصی هم نیست. با همین قیمت هم تنها یک پروژه گرفتم!!!
بله دقیقا اکثرا بیشتر از اینکه به فکر کار حرفه ای باشند دنبال یه راهن هم نویسنده رو دور بزنن هم گوگلو

mobomas

Registered User
لایک‌ها
1,185
نمونه کارتون رو بفرستید ببینم

Last edited:
بالا