برگزیده های پرشین تولز

نوین فون | فروش تبلت های دوال بوت و ویندوزی cube,onda,chuwi,teclast,Jumper (موجود در انبار ایران)

punisher_2008

Registered User
لایک‌ها
602
با سلام و عرض ادب
همینطور که از عنوان تاپیک مشخص است تبلت های دوال بوت (آندروید و ویندوز) از برندهای اصلی چین مانند cube,teclast,chuwi,onda,jumper به صورت موجودی در انبار ایران آماده سفارش و ارسال به سراسرکشور با پست پیشتاز میباشد.

تبلت ها همگی 24 ساعت مهلت تست ما دارند که در صورت داشتن نقص فنی سخت افزاری و ضمن گزارش و هماهنگی با ما قابل عودت میباشد و همینطور 1سال گارانتی شرکت سازنده دارند که در صورت نیاز به استفاده از گارانتی ما هماهنگی لازم را انجام میدهیم تا تبلت خودتون رو برای گارانتی ارسال کنید، لازم به ذکر است ما صرفاً وظیفه هماهنگی را برعهده داریم هزینه ارسال یا... برعهده مشتری میباشد. از نظر تامین قطعات ،قطعاتی از قبیل، تاچ، ال سی دی،باطری توسط تیم ما قابل تهیه و سفارش میباشد.
دقت داشته باشید تبلت ها همگی بعد از ترخیص از گمرک توسط ما تست اولیه شده اند و قبل از ارسال هم مجدداً مورد بازبینی قرار میگرند سپس برای مشتری ارسال میگردد .این مسئله را عرض کردم که در جریان باشند مشتریان تبلت ها آکبند نیستند همینطور که در تصویر ملاحظه میکنید لذا همگی نو هستند صرفاً ما جهت اطمینان از سلامت جنس خود مورد تست و بازبینی قرار داده ایم هرچند آکبند کردن تبلت ها بسیار کار ساده و کم هزینه ای است اما ما ترجیح میدهیم با مشتری خود صادق باشیم.

برای خرید از لینک زیر میتوانید تمامی محصولات موجود در انبار ایران مارا ملاحظه و خریداری کنید همینطور فروشگاه نوین فون دارای نماد اعتماد 2 ستاره و نماد اعتماد ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی میباشد

لینک کالاهای موجود در انبار ایران:
https://www.novinphone.com/index.php?route=product/category&path=102

برای کاربران پرشین تولز تخفیف در نظر گرفته میشود
دوستان سفارشات عمده هم پذیرفته میشود تحویل درب منزل یعنی قیمت تمام شده محصول را به شما اعلام میکنیم

فایل های ضمیمه

• photo_2017-04-13_13-11-33.jpg
    photo_2017-04-13_13-11-33.jpg
    87 KB · نمایش ها: 88
  • photo_2017-04-13_13-11-36.jpg
    photo_2017-04-13_13-11-36.jpg
    86 KB · نمایش ها: 86
Last edited:

punisher_2008

Registered User
لایک‌ها
602
سلام دوست عزیز
امکان پرداخت بعد از ارسال برای کاربران باسابقه وجود داره؟
سلام
خیر قربان، خرید از طریق وبسایت ما انجام دهید، دارای نماد اعتماد 2ستاره از وزارت صنعت،معدن،تجارت و نماد اعتماد از ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی میباشد.
در صورت تمایل به خرید به صورت کارت به کارت هم مقدور میباشد، بنده با داشتن 84 امتیاز مثبت و فعالیت از سال 2011 و از فروشندگان معتبر هم میباشم فکر نمیکنم دلیلی برای عدم اطمینان وجود داشته باشد..

moeincavallier

Registered User
لایک‌ها
42
سلام
Telcast X5 Pro داخل انبار ایرانتون موجود میکنین؟ چون من تصمیم دارم طی امروز فردا خریداریش کنم.
ممنون

punisher_2008

Registered User
لایک‌ها
602
سلام
Telcast X5 Pro داخل انبار ایرانتون موجود میکنین؟ چون من تصمیم دارم طی امروز فردا خریداریش کنم.
ممنون
سلام
خیر قربان در برنامه ما نیست برای موجودی انبار ایران
لذا به صورت سفارش از چین در خدمتیم میتونید از لینک ذیل خریداری کنید:
https://www.novinphone.com/index.php?route=product/product&product_id=168

دقت داشته باشید این قیمت تمام شده محصول است، یعنی گمرک و ترخیص و هزینه حمل داخلی و هزینه ارسال از آدرس ما به شما همگی برعهده خودمان است، به زبان ساده تر جز قیمت پرداختی در فروشگاه هیچ هزینه ی اضافی دیگری را پرداخت نمیکنید. ما تبلت را به آدرس خودمان سفارش میدهیم و بعد از ترخیص با پست پیشتاز برایتان ارسال میکنیم

Last edited:

abbas1886

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام
تبلت ده اینچ یا بالاتر با کیفیت ۲k برای فیلم دیدن چی پیشنهاد میدید
ممنون

punisher_2008

Registered User
لایک‌ها
602
سلام
تبلت ده اینچ یا بالاتر با کیفیت ۲k برای فیلم دیدن چی پیشنهاد میدید
ممنون
سلام
قربان موجودی ایران در حال حاضر فقط با رزولوشن 1080p داریم..مدلهارو از داخل لینک پست یک میتوانید ملاحظه کنید
هفته پیش hi12 توی ایران موجود بود که فعلا موجودی آن اتمام شد. در صورت تمایل همین مدل به صورت سفارشی قابل سفارش میباشد.

Last edited:

punisher_2008

Registered User
لایک‌ها
602
داداش برو سایت
Bestchina
تبلت هاش بروزتره
سلام
جسارتاً بست چینا اصلا تبلت هارو در انبار ایران موجود ندارد..بیشتر گوشی ها را در انبار ایران موجود میکند.
از طرف دیگه برخی از محصولات مثل Chuwi Hi13 و Cube Mix Plus و... رو کلا ندارن توی سایتشون ، اینکه ادعا میکنید تبلت هاش بروزتره واقعا برای من عجیب بود..

ali_asad

Registered User
لایک‌ها
50
سلام
میخواستم بدونم تبلت دوسیستم عامله دارین که قسمت شارژر از قسمت usb جدا باشه یعنی بشه همزمان به برق وصل کرد هم از usb استفاده کرد
ارزونترین مدلتون چیه و قیمتش چنده ؟
و سوال بعدیم اینکه بین دو مدل زیر چه تفاوتی وجود داره و اینکه کدوم یکی بهتره ؟
CUBE IWork8 Air و
Teclast X80 Pro

اگر دو سیستم عامله دست دوم هم دارید ممنون میشم معرفی کنید

Last edited:

punisher_2008

Registered User
لایک‌ها
602
سلام
میخواستم بدونم تبلت دوسیستم عامله دارین که قسمت شارژر از قسمت usb جدا باشه یعنی بشه همزمان به برق وصل کرد هم از usb استفاده کرد
ارزونترین مدلتون چیه و قیمتش چنده ؟
و سوال بعدیم اینکه بین دو مدل زیر چه تفاوتی وجود داره و اینکه کدوم یکی بهتره ؟
CUBE IWork8 Air و
Teclast X80 Pro

اگر دو سیستم عامله دست دوم هم دارید ممنون میشم معرفی کنید
سلام
خیر دوست عزیز پروت شارژ و اتصال کلا یکی هست مثل گوشی های آندرویدی ولی بنده یک نوع otg مخصوص دیدم که همزمان میشه هم OTG باشه هم از کنارش تبلت رو شارژ کرد
این مورد رو دقت بفرمایید استفاده از تبلت در حین شارژ قطعا به تبلت شما صدمه وارد خواهد کرد.

دو مدل مذکور از ارزانترین مدل ها هستند.

تفاوت خاصی بین دو مدل نیست مدل ایکس 80 پرو باطری آن 300 میلی آمپر قویتری دارد نسبت به کیوب ایورک 8 ایر دارد، تفاوت دیگری ندارن. هردو سخت افزار مشابه و در یک رنج هستند.
ویدئو تست و نقد و بررسی هردو تبلت را میتونید از کانال آپارات ما یا یوتیوب میتونید ملاحظه کنید.

punisher_2008

Registered User
لایک‌ها
602
بار جدید رسید:
jumper ezpad6+keyboard
chuwi hi10pro+keyboard (امکان خرید بدون کیبورد آن هم است)
chuwi hi10 plus
onda Obook 20 plus

انواع ساعت های هوشمند آندرویدی با کیفیت با نمایشگر super amoled و پردازنده 4 هسته ای و سیستم عامل آندروید هم نیز موجود میباشد.

punisher_2008

Registered User
لایک‌ها
602
موجودی جدید تبلت های ویندوزی و دوال بوت :
cube Mix Plus
Cube Iwork8 Air Pro
chuwi Hi10 pro (با کیبورد و بدون کیبورد)
chuwi hi10 plus
Jumper EZPAD6 + Keyboard
Onda Obook20 Plus
Teclast X80 PRO
Teclast Tbook 16 Power (همراه با کیف و قلم استایلوس)
Teclast Tbook 10S (همراه با کیبورد کیس مخصوص و قلم استایلوس)

لینک محصولات موجود در انبار ایران:
https://www.novinphone.com/index.php?route=product/category&path=102

Last edited:

ممل خان

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام. من cube Mix Plus رو دیدم. قیمت عرضه در این‌جا چند هست؟ با تخفیف ویژه پرشین‌تولز و این‌که اون رو هم کیبرد و قلم مخصوصش را دارید؟
برای خرید از همین‌جا سفارش بدیم یا سایت؟

punisher_2008

Registered User
لایک‌ها
602
سلام. من cube Mix Plus رو دیدم. قیمت عرضه در این‌جا چند هست؟ با تخفیف ویژه پرشین‌تولز و این‌که اون رو هم کیبرد و قلم مخصوصش را دارید؟
برای خرید از همین‌جا سفارش بدیم یا سایت؟
سلام. لطفا از طریق ای دی تلگرام ذیل اقدام بفرمایید:
www.telegram.me/novin_support
کیبورد و قلم مخصوص در انبار ایران خیر به صورت سفارشی قابل سفارش است.

ممل خان

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
برای کاربران پرشین تولز تخفیف در نظر گرفته میشود?!

بالا