برگزیده های پرشین تولز

نوین فون | فروش گوشی های برندهای اصلی چین نظیرLetv,umi,Ulefone,Zuk,Elephone و...

punisher_2008

Registered User
لایک‌ها
602
نوین فون وارد کننده و عرضه کننده جدیدترین گوشی های هوشمند از برندهای اصلی چین نظیر Letv,umi,Ulefone,Zuk,Elephone و...

محصولات در این تاپیک همگی به صورت موجود در انبار ایران است
کارشناسی در خصوص قیمت ممنوع میباشد از هرکجا ارزانتر سراغ دارید چه در ایران چه از خارج کشور از همانجا تهیه بفرمایید
هزینه ارسال برای کاربران پرشین تولز رایگان است

تمامی محصولات قبل از ارسال توسط ما تست سپس برای مشتری ارسال میگردد بعد از دریافت مشتری هم 24 ساعت مهلت تست به مشتری تعلق میگرد همچنین گوشی ها تا 1سال گارانتی شرکت سازنده را دارن در صورت نیاز به استفاده از گارانتی هماهنگی لازم توسط ما صورت میگیرد
همچین تامین قطعات و لوازم جانبی توسط ما صورت میگیرد.

لینک محصولات موجود در انبار ایران :
https://www.novinphone.com/index.php?route=product/category&path=102

ای دی تلگرام:
telegram.me/novin_support

photo_2017-09-05_22-49-50.jpg

Last edited:

vernes

Registered User
لایک‌ها
56
خب این برند ها قابل اعتماد هستن؟ م اینکه خراب نمیشن؟ مشکلی براشون پیش نمیاد؟ میخام بخرم اخ

Sent from my Lenovo K50-t5 using Tapatalk

punisher_2008

Registered User
لایک‌ها
602
خب این برند ها قابل اعتماد هستن؟ م اینکه خراب نمیشن؟ مشکلی براشون پیش نمیاد؟ میخام بخرم اخ

تمامی محصولات از برندهای اصلی چین هستند و کیفیت بسیار خوبی دارند،
در صورت استفاده صحیح مشکلی پیش نمیاد، همچنین در صورت نیاز تامین قطعات توسط ما صورت میگیرد، همچنین تا 1سال گارانتی شرکت سازنده دارند که به این شکل است در صورتی که محصول شما دچار مشکل شد به ما گزارش میدهید و فیلمی را برای ما ارسال میکنید که نشان بده گوشی شما مشکل داره و ما مکاتبه و هماهنگی لازم را انجام میدهیم تا گوشی را جهت تعمیر یا تعویض به چین ارسال کنید، دقت کنید هزینه ارسال برعهده مشتری ما فقط وظیفه هماهنگی را برعهده داریم، لذا با توجه به تجربه حدود نزدیک به 4 سال، خرابی محصولات زیاد نیست و بیشتر در اثر ضربه خوردگی و شکستگی است در این صورت ما قطعه معیوب را برای شما تهیه میکنیم چون به صرفه تر است، همچنین توصیه های مهم را ضمن خرید به مشتری ارائه میکنیم که در صورت رعایت آنها مشتری مشکلی نخواهد داشت مگر بر اثر شکستگی یا ضربه دیدگی.
شما میتوانید با مراجه به یوتیوب علاوه بر نقد و بررسی و کارکرد محصولات، کامنت های کاربران را از سراسر جهان جویا شوید
محصولات نسبت به قیمت و امکانات ارزش خرید بالایی دارند و کیفیت لازم را دارند .

vernes

Registered User
لایک‌ها
56
این گوشی رو دارین در انبار ایران یا میارید ؟ چون نمیتونم ۲۸ روز صبر کنم که بیاد ایران
umidigi c note 2
ایا راه حلی داره که زودتر به دستم برسه

punisher_2008

Registered User
لایک‌ها
602
این گوشی رو دارین در انبار ایران یا میارید ؟ چون نمیتونم ۲۸ روز صبر کنم که بیاد ایران
umidigi c note 2
ایا راه حلی داره که زودتر به دستم برسه
سلام، تا 3 روز پیش تقریبا توی ایران موجود داشتیم اگر از روز اول تاپیک رو دیده باشید اینجا هم زدم ولی تموم شد. عکسشم در تصویر هست.
فعلا این مدل برای این سری سفارش ندادیم.. به صورت سفارشی طی بازه زمانی 28 روزه قابل سفارش است، پستهای سریع هم هستند که حدود 10 تا 14 روزه میرسونن بسته رو ولی روی مسائل گمرکی سختگیر هستند و معمولا هم گمرک های غیر معقول در نظر میگیرن در صورتی که با مسئولیت خودتان قبول میکنید با سرویس های سریع میشه سفارش داد ولی پیشنهاد میکنم اینکارو نکنید به خاطر همان مسائلی که خدمتتان عرض کردم.
نگاهی به گوشی Ulefone Power 2 هم داشته باشید باطری قدرتمندی داره همچنین 4گیگ رم و 64گیگ حافظه داخلی نسبت به قیمت و امکانات بسیار ارزشمند است، ویدئو های نقد و بررسی آن را در یوتیوب ملاحظه کنید، همراه گوشی هم کاور و گلس دارد روی نمایشگر هم برچسب ضد خش ضده شده توسط خود شرکت.

vernes

Registered User
لایک‌ها
56
مدلی که گفتم با هزینه گمرک تو سایتتون زدین ۷۰۴ ت تخفیف نداره؟ ۷۰۰ ت راه داره؟ خب قبل تحویل تست میکنید گوشی رو و بعد تحویل بدین یا .....؟

punisher_2008

Registered User
لایک‌ها
602
مدلی که گفتم با هزینه گمرک تو سایتتون زدین ۷۰۴ ت تخفیف نداره؟ ۷۰۰ ت راه داره؟ خب قبل تحویل تست میکنید گوشی رو و بعد تحویل بدین یا .....؟

لطفا به ای دی تلگرام بنده پیام بدهید
ای دی تلگرام:
telegram.me/novin_support

punisher_2008

Registered User
لایک‌ها
602
با سلام
دوستان تا 72 ساعت آینده مدل های ذیل در انبار ایران موجود میگردد
Letv Le S3 نسخه 32گیگ با 3گیگ رم
Letv Le S3 نسخه 32گیگ به 4گیگ رم
Lenovo P2 نسخه 64گیگ

pouyapourang

Registered User
لایک‌ها
60
سلام یه گوشی میخوام تا 1800 که خوب باشه و زیاد بازرگ نباشه. حافظه ترجیحا 128 و رم اجرایی هم بالا مثلا 6... از نظر باتری هم کم نیاره... تقریبا یه گوشی که نخوام زود عوضش کنم یا مشکل خاصی براش پیش بیاد...
کار هم بیشتر وب گردی و بازی هست...

punisher_2008

Registered User
لایک‌ها
602
سلام یه گوشی میخوام تا 1800 که خوب باشه و زیاد بازرگ نباشه. حافظه ترجیحا 128 و رم اجرایی هم بالا مثلا 6... از نظر باتری هم کم نیاره... تقریبا یه گوشی که نخوام زود عوضش کنم یا مشکل خاصی براش پیش بیاد...
کار هم بیشتر وب گردی و بازی هست...
سلام.. در بین گوشی های موجودی انبار ایران فقط مدل لنوو پی 2 داریم ما که تقریبا با خواسته شما مناسب میتواند باشد،
نمایشگر super amoled ، پردازنده 8 هسته snapdragon 625 ، حافظه داخلی 64 گیگ و رم 4گیگ، باطری قدرتمند 5100میلی آمپری،

lenovo p2 64gb:
https://www.novinphone.com/index.php?route=product/product&path=118&product_id=251

punisher_2008

Registered User
لایک‌ها
602
با سلام
گوشی های ذیل طی 48 ساعت آینده در انبار ایران موجود میشود
bluboo S1
Leagoo kicaa mix
Vernee Apollo Lite
UMIDIGI Z1
doogee f5
LENOVO ZUK Z2 Pro 128GB