• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

نوین هارد: بازیابی دیسک اکسترنال ریکاوری اطلاعات هارد

houman_2h

Registered User
تاریخ عضویت
20 مارس 2007
نوشته‌ها
36
لایک‌ها
3
مجهزترین مرکز تخصصی و پیشرفته ریکاوری اطلاعات تعمیر هارد اکسترنال اینترنال با قویترین دستگاه بازیابی هارد دنیا PC3000
خیلی از مراکز و گارانتی کننده های هارد تبلیغات زیادی برای ریکاوری اطلاعات دارند ولی حتی یک دستگاه ابتدایی برای عیب یابی و تست و بازیابی هارد ندارند. گارانتی ها نمی توانند هیچ کاری روی هارد انجام دهند یک لیبل هم روی باکس هارد می زنند تا کسی آنرا ریکاوری اطلاعات نکند. بازیابی هارد سوخته, هارد خراب, هارد ضربه خورده در مرکز نوین بصورت فوق تخصصی انجام می گیرد. درصد بالای موفقیت در بازیابی سخت افزاری نرم افزاری هارد را مدیون ابزار فوق تخصصی مان و تجربه زیاد و تخصص استفاده از آنها هستیم.

تجربه و کار تخصصی چندین ساله مرکز نوین, بازیابی هارد و تعمیر هارد دیسک اینترنال و اکسترنال می باشد.

بازیابی هارد و ریکاوری اطلاعات همیشه درست و قابل قبول بوده و تمامی دیتا ها دقیقا داخل پوشه بندی اصلی خودشان قرارمی گیرند و همه اطلاعات سالم و قابل اجرا بازیابی می شوند. سیستم قیمت گذاری و هزینه بازیابی هارد مرکز نوین, مرحله اول بر اساس ایراد هارد و کار تخصصی انجام شده روی آن و مرحله دوم بر اساس مقدار حجم اطلاعات برگردانده شده و سرعت زمان انجام کار تعیین می گردد.

برتری های مرکز نوین نسبت به سایر مراکز ریکاوری اطلاعات

تست مرکز ما عیب واقعی هارد را مشخص می کند و 90 درصد عیب یابی هاردهای مشتری که جاهای دیگر تست شده اشتباه است. جالب اینجاست نصف مشتریان اظهار می کنند بورد هارد شان سوخته است ولی بعد از تست مشخص می شود بورد هاردشان کاملا سالم و مشکل جای دیگری است.

ابداع روش نوین جهت ریکاوری قوی انواع فیلم های mov mts m2ts برای دوربین های آتلیه عکاسی و فیلم برداری. با بازیابی اطلاعات Software, فیلم ها پخش نمی شود و به صورت یک تصویر ثابت می ماند. روش تخصصی بازیابی اطلاعات فیلم مرکز ما منحصر بفرد می باشد.

بازیابی اطلاعات پارتیشن هارد فرمت شده : دیتای هارد فرمت شده را داخل خودش برمی گردانیم هیچ مرکزی چنین دانش و توانمندی در ریکاوری اطلاعات هارد فرمت شده ندارد و نمی تواند این روش بازیابی هارد را انجام دهد و هنوز هیچ نرم افزاری در دنیا برای انجام این روش ریکاوری اطلاعات طراحی نشده است. علت توانایی مرکز نوین این است که بازیابی هارد را با HEX EDITOR بصورت فوق تخصصی انجام می دهد و تمام فایل سیستم های یک پارتیشن را بصورت دستی باز سازی می کند و اطلاعات پارتیشن داخل خودش آشکار می گردد.

استفاده از ابزار تخصصی هارد و دستگاه های اورجینال و اصلی در مرکز ریکاوری اطلاعات نوین


بیشتر مراکز بازیابی هارد از ابزار و وسایل و دستگاه های چینی استفاده می کنند که بسیار بی کیفیت می باشند. تبلیغات در فروش ابزار و دستگاه های ریکاوری اطلاعات چینی بسیار زیاد شده است و سایت ها پر از فیلم وعکس دستگاه های بی کیفیت و بدرد نخور بازیابی هارد چینی می باشد. یکی از علت های آن می تواند سود فروش این ابزار بازیابی هارد بی کیفیت باشد که بیشتراین وسایل به هارد آسیب می رساند. مرکز تخصصی هارد باید ابزار تخصصی آنرا داشته باشد. ابزار های اصلی و اورجینال گران می باشد ولی همیشه نتایج خوبی را به همراه دارند. در مرکز نوین از این وسایل استفاده می شود. فیلم آموزش جراحی هارد

دستگاه بازیابی هارد PC3000 روسی
نکته مهم تخصص و تجربه بسیار زیاد کار با دستگاه بازیابی هارد PC3000 روسی است نه چینی.

کار با یک دستگاه بازیابی هارد PC3000 EXPRESS, دو دستگاه udma, یک دستگاه portable مجموعا 4 دستگاه ریکاوری اطلاعات pc3000 روسیه. مرکز ما مجهز به چهار دستگاه pc3000 است این ابزار قویترین دستگاه سخت افزاری نرم افزاری بازیابی هارد در دنیا می باشد.دستگاه بازیابی هارد روسی برتری های بسیار زیادی نسبت به دستگاه و ابزار های ریکاوری اطلاعات ساخت کشور چین دارد که قابل مقایسه نیست.

بیشتر مراکز از دستگاههای بازیابی هارد چینی برای ریکاوری اطلاعات استفاده می کنند که این دستگاهها مقابل PC3000 روسیه در بازیابی هارد بسیار ضعیف عمل می کنند. دستگاههای روسیه مرکز ما بروز و آپدیت سال 2015 می باشد.

استفاده از کلین روم کلاس 100 استاندارد برای بازیابی هارد


بیشتر مراکز از کلین روم غیر استاندارد استفاده می کنند و باعث می شوند داخل هارد غبار وارد شود و آسیب جدی ببیند. هارد برای بازیابی باید داخل کلین روم کلاس 100 باز شود تا هیچ ذره غباری داخل محفظه آن نشود وگرنه دیتای آن آسیب می بیند و ریکاوری اطلاعات آن با مشکل مواجه می شود.

ابزار بازیابی اورجینال و استاندارد جراحی هارد HDDSURGERY


مرکز بازیابی هارد نوین مجهز به پیشرفته ترین ابزار جراحی هارد شرکت Hddsurgery می باشد این ابزار یک ابزار اصل و استاندارد جهانی ریکاوری اطلاعات است.

تمامی مراکز و شرکت های دیگر ریکاوری اطلاعات از ابزار چینی و پلاستیکی برای تعویض هد هارد استفاده می کنند که ابزار غیر دقیق می باشند که بیشتر مواقع به هد هارد آسیب و موفقیت در بازیابی هارد را شانسی می کند. ابزارهای بازیابی جراحی هارد ساخت چین جنس پلاستیکی و به رنگ سفید است ولی ابزارهای اورجینال از جنس آلیاژ مخصوصی از فلز می باشند.

ابزارهای جراحی ساخت کشور هند هم مانند ابزار های چینی بی کیفیت می باشند.

قوی ترین و بهترین مرکز تعمیر و بازیابی هارد در ایران
تمامی عکس های این سایت واقعی و از مرکز تعمیر هارد نوین گرفته شده است و هیچ کدام از نوشته ها و عکس های این سایت کپی برداری از سایتهای دیگر نمی باشد و نشان دهنده تجربه و تخصص ما در بازیابی هارد است.

مرکز بازیابی نوین تعمیر و تعویض هد هارد, موتور و پلیت و دیسک هارد را با ابزارهای تخصصی جراحی بصورت حرفه ای و بسیار دقیق انجام می دهد.

ذخیره و بازیابی اطلاعات دارای تکنیک های خاصی است که بدون ابزار آلات پیشرفته غیر ممکن می باشد. توصیه ما به همکاران عزیز در این امر این است که اگر می خواهید واقعا رتبه اول در ایران باشید باید مجهز به قوی ترین دستگاه های بازیابی اطلاعات باشید.

آموزش بازیابی اطلاعات دیسک هارد سوخته بدون وسایل مخصوص آن امکان ندارد. شرط پیشرفت در این حوزه در مرحله اول داشتن دستگاه است و بدون ابزار تخصصی, تجربه و مهارت معنی ندارد.

شرکت های بازیابی اطلاعات توجه داشته باشند بهترین و اول بودن در این شغل به حرف و تبلیغات نیست بلکه کار و تلاش و تجربه می خواهد.

مرکز بازیابی اطلاعات باید عیب یابی درست و دقیقی داشته باشد وگرنه هر آنچه روی هارد انجام دهد به عنوان دستکاری و خراب کاری محسوب می شود. اگر سوالی دارید می توانید در انجمن بازیابی اطلاعات نوین مطرح کنید تا به آن پاسخ داده شود.
http://www.datarecoverynovin.com
 
Last edited:
بالا