آژانس هواپیمایی
pop up

نيازمند به كمك شما ...Upload & Email Free

شروع موضوع توسط Pixar ‏1 مارس 2004 در انجمن بایگانی

1. Pixar

Pixar مدیر بازنشسته

با سلام خدمت دوستان...

اول از همه آقا ما يك جا خوب و مطمئن ميخوام كه بتونم فايل ها و عكسهام به راحتي در اون آپلود كنم مثلا مثل سايت sharemation البته طريقه آپلودش نه خدماتش آخه sharemation همش خراب ميشه و عكسها رو نشون نميده
    يك روز هالش خوبه يك روز هم قاط ميزنه همه چيش به هم ميريزه ... يكي اين يكي ديگه اي كه ...

يك جا ميخوام كه بتونم يك Email Free POP3 براي خودم به راحتي باز كنم البته به جز hotmail , MSN و...
    چون اينها رو دارم و الان چند روز هستش كه با اينها به مشكل بر خوردم و اصلا ميل نميفزستند سوالشم توي انجمن مربوط به كامپيوتر پرسيدم عكسهاي Erorr اون رو هم گذاشتم ولي كسي به هم جواب نداد :(

در مورد ايميل خودم سراغ دارم ولي يك چيز تر رو تميز ميخوام منظورم اسمشه شديدا هم بهش نياز دارن يك چند ايميل مهم داشتم كه هنوز بهشون جواب ندادم !
    مثلا اين رو نگاه كنيد به نظر شما چطوره ؟
    http://www.fepg.net/pop3.html
    راستي اون لينك Erorr ايميل هم اين هستش لطفا يك نگاهي بكنيد ببينيد مشكل چيه ؟
    http://forum.persiantools.com/showthread.php?t=4981
    البته9 به احتمال زياد از سروره كه خدمات نميده ...!

حالا لطف كنيد در اين دو مورد به من ياري برسونيد
    با تشكر موفق باشيد .

http://www.smileycentral.com/?partner=ZNxdm481

2. Pixar

Pixar مدیر بازنشسته

اين لينك آخري رو خودمم نفهميدم براي چي گذاشتم حالا بگذريم خوش باشيد و به منم كمك كنيد [​IMG]

با تشكر

3. Pixar

Pixar مدیر بازنشسته

بابا يكي به ما كمك كنه لطفا ....!

4. Kako

Kako کاربر تازه وارد

چه حجمي ميخواي عزيز ؟‌ من از ripway.com استفاده ميكنم و تابحال هم هيچ مشكلي نداشتم . خيلي هم ساده و خوبه . برا ميل نميدونم . ولي اگه خواستي يه سر به iryahoo.com بزن .

چاكر گرافيستها !‌
    راستي شوما سيبيل نرررررري ؟‌ چرا ؟

5. Pixar

Pixar مدیر بازنشسته

كاكو عزيز ممنون از لطفت راستي يك سايت ميخوام كه بتونم با اين نرم افزارهاي مديريت بتونم فايل يا عكس مورد نظرم رو بفرستم نميخوام مثلا برم توي سايت اونجا آپلود كنم ميخوام با نرم افزرهاي مديريت اين كار رو انجام بدم در مورد ايميل هم ممنون مشكلم با Hotmail حل شد ........!!!!!!!!!!!1

در مورد سبيل هم فكر كنم من كوچيكتر از اوني هستم كه بخوام سبيل داشته باشم ... :D
    راستي يك سوال ديگه البته شايد از لحاظ شما مسخره باشه
    ميخوام روش آپلود رو هم با نرم افزارهاي مديريت بدونم از تعريف اكونت گرفته تا آپلود فايل (مثلا با نرم افزار FTP )
    با تشكر موفق باشي ................. ;)