برگزیده های پرشین تولز

نياز به چند پست زن با خقوق

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
هر پست 30 تومان
پرداخت هر 4000 تومان (كاهش سقف پرداخت از 6000 تومان به 4000 تومان)
تا اخر فروردين
در فوروم بازارچه ادرسش در امضام هست دقت كنيد تمام پست هاي ارسالي بررسي ميشه لينك شكسته و عكس خراب باشه هزينش حساب نميشه
هر كسي هم تا آخر فروردين بتونه 800 پست بفرسته يك عدد گوشي 3120 كلاسيك به ارزش حدود 65 تومن ميديم بهش
توجه كنيد دوستان به بهترين ارسال كننده هر 15 روز يك پنل رايگان پيامك با شارژ ارسال 50 پيامك تعلق ميگيره. اطلاعات بيشتر در اينجا
1. هر بخشي كه نيست بگيد باز ميكنم
2.تمام پست ها بجز بازارچه حساب ميشه
3.هر كسيم اينجا ادرس سايت در امضاش بذاره 500 به اكانتش اضافه ميشه يعني روي 5500 ميتونه درخواست بده بشرطي كه ادرس سايت ازهمكنون تا آخر فروردين در امضاش باشه
4.هركس بنر سايت بذاره كه در امضاي خودمم هست 700 به اكانتش ميديم
5. از درخواست پرداخت تا پرداخت حداكثر 5 روز طول ميكشه
6. كپي از سايت هاي معتبر مثل آسان دانلود و پي سي دانلود ممنوعه ( ليست سايت هاي ممنوعه فقط به سايتهاي فارسي با رنك3 به بالا محدود ميشه بقيه مشكلي ندارند)
7.پست هاي موسيقي لس آنجلسي يا غير مجاز هم حساب نميشه
پرسش و پاسخ :
چرا همان روز یا حداکثر با یک روز تاخییر پرداخت نمی کنید
بايد پست هاي ارسالي حتما بررسي شود تا مشكلي از نظر مثلا لينك شكسته يا نبود عكس يا پست هاي الكي نباشند.مسئول بررسي آقاي غفاري هستند و اين زمان تعيين كردند.ضمنا نوشتم حداكثر زمان اينقدره ممكنه كمترم باشه
موضوع پست ها براتون مهم نیست
بطور كلي در همه بخش هاي وب ميتونيد فعاليت كنيد.حتي اگر بخشي نبود ميتونيد بگيد باز كنيم محدوديتي نيست بجز بازارچه و گفتگوي آزاد
سقف پست روانه دارین
هيچ محدوديتي وجود ندارد.يكي از كاربران همين فوروم در سايت ما يك شبه140 پست داد و پولشم گرفت
میشه به جای گوشی مببلغ گوشی پرداخت بشه
گوشي نو هست ميتونيد بفروشيد اما ما نميتونيم بجاش پول نقد بديم چون گوشي قبل از عيد تهيه شده
هر گونه سوال ديگر در بخش روابط عمومي بازارچه مطرح كنيد

Last edited:

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
نميدونم چرا اين تايپيك ها من در اين مورد اصلا نميگيره اين دومين تايپيكه عجيبه واقعا

iran7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هر پست 35 تومان
پرداخت هر 6000 تومان ( هر3000تومن اگر خواستيد با كارت شارژ در غير اينصورت نقدي هر6000تومن)
تا اخر فروردين
در فوروم بازارچه ادرسش در امضام هست دقت كنيد تمام پست هاي ارسالي بررسي ميشه لينك شكسته و عكس خراب باشه هزينش حساب نميشه
هر كسي هم تا آخر فروردين بتونه 800 پست بفرسته يك عدد گوشي 3120 كلاسيك به ارزش حدود 65 تومن ميديم بهش
1. هر بخشي كه نيست بگيد باز ميكنم
2.تمام پست ها بجز بازارچه حساب ميشه
3.هر كسيم اينجا ادرس سايت در امضاش بذاره 500 به اكانتش اضافه ميشه يعني روي 5500 ميتونه درخواست بده بشرطي كه ادرس سايت ازهمكنون تا آخر فروردين در امضاش باشه
4.هركس بنر سايت بذاره كه در امضاي خودمم هست 700 به اكانتش ميديم
5. از درخواست پرداخت تا پرداخت حداكثر 5 روز طول ميكشه
چرا همان روز یا حداکثر با یک روز تاخییر پرداخت نمی کنید
موضوع پست ها براتون مهم نیست
شراط کامل رو لطف کنین
سقف پست روانه دارین
میشه به جای گوشی مببلغ گوشی پرداخت بشه

Last edited:

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
پست اول اديت شد
سوال ديگر بود بفرماييد.

Last edited:

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
در مورد پست ها یکم بیشتر توضیح میدین ؟
همه با عکس؟
لزوما نيازي به عكس نيست مطالب آموزشي لينك دانلود برنامه نميدونم آموزش اشپزي يا هر چيز ديگري مثل همه سايتاي ديگه

fakkar1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
اگر هنوز نویسنده میخواین من میتونم این کاررو براتون انجام بدم . شرایط خاصی وجود داره ؟ ( غیر از اونایی که بالا نوشتید )

Reza_994

Registered User
لایک‌ها
40
La Facultad de Lenguas Extranjeras de la Universid
هر پست 35 تومان
پرداخت هر 6000 تومان
دوست عزیز اولا پستت رو ویرایش کن بکن 30
شما اومدی میگی 35 بعد یکبار هم ازت پرسیدم گفتی 35 حالا وقتی هم که دیگه نمیخوام پست بدم و درخواست واریز دارم میگی هر پست 30 تومان !!

در ضمن دوستانی که پست اول رو خوندن باید بدونن که در صورت رسیدن به 800 پست یا گوشی رو میتونین بگیرین یا پولتون رو !
یعنی دیگه هر پست 30 تومان خبری نیست

گفتم که دوستان بدونن و به اشتباه نیفتن

امیدوارم که قبل از زدن چنین تاپیک هایی اول صاحب تاپیک تکلیفش رو مشخص کنه

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
دوست عزیز اولا پستت رو ویرایش کن بکن 30
شما اومدی میگی 35 بعد یکبار هم ازت پرسیدم گفتی 35 حالا وقتی هم که دیگه نمیخوام پست بدم و درخواست واریز دارم میگی هر پست 30 تومان !!

در ضمن دوستانی که پست اول رو خوندن باید بدونن که در صورت رسیدن به 800 پست یا گوشی رو میتونین بگیرین یا پولتون رو !
یعنی دیگه هر پست 30 تومان خبری نیست

گفتم که دوستان بدونن و به اشتباه نیفتن

امیدوارم که قبل از زدن چنین تاپیک هایی اول صاحب تاپیک تکلیفش رو مشخص کنه
دوست من گناه ما چيه شما قوانين كامل نخوندي
واقعا كه منظورت از اين كار چي بود
در قوانين سايت اومده با فونت درشت 30 تومن شما نديدي مشكل من چيه ؟ بعدشم مدير مال ما گفتند بكنش 30 تومن منم يادم نبود پست اينجا رو ويرايش كنم ولي شما بايد قوانينو ميخوندي
ضمنا شما به محض درخواست پول فعاليتتو در سايت متوقف كردي ما تا الان 5 پرداخت داشتيم جز شما هيچكس ناراضي نيست قبلا هم گفتم اگر ناراضي هستيد تصفيه حساب كنيم گفتيد نه
ضمنا من گفتم
هر گونه سوال ديگر در بخش روابط عمومي بازارچه مطرح كنيد
چرا همون اول نپرسيديد البته اگر قوانينو خونه بوديد نيازي نبود بپرسيد

Last edited:
بالا