نياز فوري به راهنمائي شما عزيزان براي خريد گوشي

ali206

Registered User
سلام به همه دوستان
من به كمك و راهنمائي شما عزيزان براي خريد گوشي در حد ن73 نيازمندم و مي خواستم بدونم:
آيا در اين محدوده قيمت گوشي بهتر ديگري هم هست و آيا بهتره كه ن70 بگيرم يا اينو و ارزش 150 تومن اضافه پرداختي روداره؟
بنظر شما بعد از عيد قيمتها پائين مياد تا صبر كنم يا بخرم؟
اين مدل موزيكال ارزش پرداخت اضافي رو نسبت به مدل عادي داره؟چون من زيادم از رنگ مشكيش خوشم نمياد و بنظرم مدل عادي جذاب تره راستي رم مدل موزيكال بيشتر از معموليه؟
چه توصيه هائي داريد كه موقع خريد كلاه سرم نره و تقلبي و.. نخرم

قربان همه با مراما فقط لطف كنيد سريعتر
مخلصيم

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
سلام به همه دوستان
من به كمك و راهنمائي شما عزيزان براي خريد گوشي در حد ن73 نيازمندم و مي خواستم بدونم:
آيا در اين محدوده قيمت گوشي بهتر ديگري هم هست و آيا بهتره كه ن70 بگيرم يا اينو و ارزش 150 تومن اضافه پرداختي روداره؟
بنظر شما بعد از عيد قيمتها پائين مياد تا صبر كنم يا بخرم؟
اين مدل موزيكال ارزش پرداخت اضافي رو نسبت به مدل عادي داره؟چون من زيادم از رنگ مشكيش خوشم نمياد و بنظرم مدل عادي جذاب تره راستي رم مدل موزيكال بيشتر از معموليه؟
چه توصيه هائي داريد كه موقع خريد كلاه سرم نره و تقلبي و.. نخرم

قربان همه با مراما فقط لطف كنيد سريعتر
مخلصيم
ان73 بهتره
ارزش 150 تومان بیشتر رو هم داره
بازار ایران ثبات نداره (احتمالا اره کمتر بشه ولی نه انچنان که فکر کنید)
عادی بخر به موزیکال فلشش کن رم موزیکال هم بیشتره فکر کنم 2 گیگ
ما بقی دوستانی که دارن بیان ...:happy:

Amiin

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
100% بهتره ! این N70 بدجوری میره رو اعصاب !
اگه از امکانات اضافیش استفاده می کنی داره. اگه از رنگش خوشت نمیاد به نظر من هم بهتره معمولی بگیری فیرمورشو آپدیت کنی به me.

ali206

Registered User
واقعا از شما دوستان با صفا ممنونم
پس ميرم سراغ همون ن73 معمولي فقط گويا ورژن فريمورش بايد بالاي 3 باشه مي خواستم بدونم موقع خريد چجوري ورژنشو بدونم؟

Dariush

Registered User
واقعا از شما دوستان با صفا ممنونم
پس ميرم سراغ همون ن73 معمولي فقط گويا ورژن فريمورش بايد بالاي 3 باشه مي خواستم بدونم موقع خريد چجوري ورژنشو بدونم؟
مهم نیست با یک اینترنت پرسرعت به راحتی میتونی آپدیتش کنی.

Amiin

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
مهم نیست با یک اینترنت پرسرعت به راحتی میتونی آپدیتش کنی.
البته خیلی هم راحت نبود ! بعد از آپدیت کلی اعصاب خورد کرد تا برنامه ها رو دوباره نصب کنه، وسطش هم گیر کرد نصف برنامه ها نصب نشد. منم نشستم از اول همه رو نصب کردم :D

kingofrings

کاربر تازه وارد
من اصلاً نمی دونم دلیل این همه خرج کردن شما برای ان73 چیه؟ من با نصف قیمت این گوشی 6233 خریدم خیلی هم ازش راضی هستم. دیگه اینو می دونیم که پول پای گوشی دادن اصلا ارزش نداره. علی آقا می تونی با لینک زیر قابلیت ها و قیمت گوشی ها رو مقایسه کنی. در ضمن تا بعد عید صبر کن قیمت ها پائین میاد.
http://www.iranbin.com/index.aspx?app=bazar&mdl=2bazar&ftr=gicp&cid=298&AffUID=AMAZ172506001

Amiin

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
من اصلاً نمی دونم دلیل این همه خرج کردن شما برای ان73 چیه؟ من با نصف قیمت این گوشی 6233 خریدم خیلی هم ازش راضی هستم. دیگه اینو می دونیم که پول پای گوشی دادن اصلا ارزش نداره. علی آقا می تونی با لینک زیر قابلیت ها و قیمت گوشی ها رو مقایسه کنی. در ضمن تا بعد عید صبر کن قیمت ها پائین میاد.
http://www.iranbin.com/index.aspx?app=bazar&mdl=2bazar&ftr=gicp&cid=298&A ffUID=AMAZ172506001

3soot

کاربر تازه وارد
http://www.iranbin.com/index.aspx?app=bazar&mdl=2bazar&ftr=gicp&cid=298&AffUID=AMAZ172506001
:blink: :blink:

noisymind

Registered User
N73 , 6233 ؟!
:blink: :blink: :blink:

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر فعال

با احترام به دوست خوبمون منم بازی

:blink: :blink: :blink:

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
بابا حالا یک چیزی گفت...این همه سرزنش نکنید خوب نیست...احتمالا از لحاظ صدا گفته...لول

ali206

Registered User
از همه عزيزاني كه نظرشون رو گفتند سپاسگزارم كمك خيلي بزرگي كرديد و ممنون

بالا