برگزیده های پرشین تولز

ني ني كوچولو

$aeed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
نه خير.آروم شدم ولي الان ميگم ترو خدا اين آي دي منو از بين ببر احسان.تو به اينا چي كار داري من دارم ميگم.

shaar

Registered User
لایک‌ها
57
اين قدر به هومن ميگم از اين درخواستا نكن مردم ياد ميگيرن! حالا بيا ببين! اين پسر هم مي خواد عمليات انتحاري بكنه!!!
پسرم آروم باش ولي مواظب باش هر فورومي نري!!! خصوصا فوروم هاي خلوت مشهدي ها!!!!! :) :)
شوخي كردم تا بلكي نياد اعضا اينجا رو غر بزنه ببره فورم خودش!!!! صدور عضو ممنوع!!!!!:(((

$aeed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
اولا آي دي من از بين بره ديگه نميام.آخه الان كه آي دي دارم و نميام دارم ميميرم.آخه معتاد پي تي شدم.

$aeed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
بابا اين همه نوشتم.يه آلمه تاپيك زديم.ميگم آقا ما اينجا خودمونو پاره هم كنيم اين احسان اين كارو نتميكنه.ولي من اعصاب ندارممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم

$aeed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
باشه آقا آخر هم ما بايد تو اين فوروم بمونيم.ولي به جونه خودم ظرف يه هفته چنان پست بزنم تا احسان منو اخراج كنه.

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42

$aeed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
دوست دارم پروووووووووووووووووووووو باشم.شما چي كار داري؟چرا به من ميگي؟برو به اوني بگو كه منو به اين روز انداخت!مردم چقدر گيرن.ياده چهارشنبه سوري افتادم كه اين خاله زنكا به آدم گير ميدن.

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
دوست دارم پروووووووووووووووووووووو باشم.شما چي كار داري؟چرا به من ميگي؟برو به اوني بگو كه منو به اين روز انداخت!مردم چقدر گيرن.ياده چهارشنبه سوري افتادم كه اين خاله زنكا به آدم گير ميدن.
کی تورو به این روز انداخت مارو بدبخت کرد بچه جون؟

$aeed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
اي ان 2 اف اي
en2fa

$aeed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
تصميمم عوض شد.پست كيلو چنده؟شايد ديگه بصورت آف هم نيام و بخونم.شايد من پرو هستم و خودم خبر نداررم.

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سعيد كوچولو ، اين مرد كوچك ، خيلي بزرگه ، هر چند سنش كم ، با اين كويين جون سر داره سري ، با هم يواشي كار ميكنن خيلي .(به سبك شعر كودكانه بخونيد)

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42

$aeed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
هويج جون شما برو با يكي ديگه شوخي كن.فوتوكپي احترامتو دارم.يه دفه بهت يه چيز ميگم بري واسه احسان تعريف كني.

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از $aeed :
هويج جون شما برو با يكي ديگه شوخي كن.فوتوكپي احترامتو دارم.يه دفه بهت يه چيز ميگم بري واسه احسان تعريف كني.
بچه ام اينقد پر رو ؟

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42

$aeed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
كاكو به تو هيچ كاري ندارم.روتو زياد نكن.بچه فسقل 2 روزه اومده اينجا جز سيبيل هم چيزي نميدونه.اه.والا.مگه من به تو كاري دارم دخالت ميكني؟فوتوكپي جون كه تا الان فكر ميكردم آدم باحالي هستي ولي الان نه.مگه خودت با بچه ها درست صحبت ميكني؟ديگ به ديگ ميگه تهديگ.

بالا