منتخب بازارچه

نکاتی که قبل از سفارش طراحی سایت وردپرسی خود حتما باید رعایت کنید.

hatef sakhaie

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
4 نوامبر 2020
نوشته‌ها
14
لایک‌ها
3
سن
39
این روز ها هیچ کسب و کاری بدون وب سایت کامل نیست. اگر قصد دارید در وردپرس سرمایه گذاری کنید تا به تجارت خود حضور آنلاین دهید ، بهتر است با یک متخصص یا شرکت طراحی سایت وردپرس تماس بگیرید. در حالی که ارائه دهندگان خدمات وردپرس خبره زیادی در بازار وجود دارد ، انتخاب درست یکی از آنها می تواند کاری کاملاً مفید و حرفه ای باشد.برای کمک به شما در انتخاب درست ، لیستی از نکات را گردآوری کرده ایم که باید به آنها نگاهی بیندازید. در ادامه با ما همراه باشید.

درمورد آنچه می خواهید داشته باشید کاملا فکر کنید:
برای شما ضروری است که قبل از شروع سفارش طراحی سای وردپرس برای یک شرکت توسعه دهنده وردپرس ، در مورد نیازهای خود کاملا فکر کنید و شفاف باشید. هر چقدر شفاف تر باشید ، پیدا کردن یک شرکت خوب راحت تر خواهد بود. شفافیت به شما این امکان را می دهد که بفهمید که آنها چه کاری انجام می دهند و آیا آنها قادر به درک نیاز شما هستند یا خیر.

پروژه ها و عملکردهای گذشته آنها بررسی کنید:
هنگامی که چند شرکت در لیست نهایی شما قرار بگیرند، حال باید شروع به تحقیق درباره پروژه های قبلی آنها کنید. این به شما ایده ای از کیفیت کار آنها می دهد و انتظارات منطقی را تعیین می کند. بررسی آنها را انجام دهید و سعی کنید با یکی از مشتریان آنها در تماس باشید تا بازخورد واقعی بگیرید.

ارتباطات آنها چگونه است:
ارتباطات عنصر دیگری است که می تواند رابطه شما را با یک آژانس ایجاد یا از بین ببرد. بعضی اوقات ، فقط با یک شرکت طراحی وب ارزان قیمت تماس می گیرید تا متوجه شوید که بین شما و آنها مانع زبان وجود دارد. برای جلوگیری از چنین وضعیتی ، موارد را در اولین تماس روشن کنید. به عنوان مثال ، اگر شما ترجیح می دهید به انگلیسی صحبت کنید و نماینده تیم به زبان دیگری صحبت کند ، از آنها بپرسید آیا می توانند با یک نماینده انگلیسی زبان ارتباط برقرار کنند یا خیر(بیشتر کاربرد این بخش برای شرکت هایی است که در سطح بین الملل هم فعال هستند مانند شرکت طراحی سایت ویستا ).

آیا آنها می توانند پلاگین ها ، سئو و محتوا را ادغام کنند:
اگرچه وردپرس به دلیل سیستم آسان مدیریت محتوای خود معروف است ، اما در مواردی ممکن است برای ادغام مطالب به کمک حرفه ای نیاز داشته باشید. به عنوان مشتری ، باید بررسی کنید که آیا آنها خدمات طراحی وب سایت واکنش گرا را ارائه می دهند. در غیر این صورت ، آنها به اندازه کافی به روز نشده اند تا بدانند که این دوره، زمان استفاده از وب سایت های واکنش گرا است (وب سایت هایی که دسترسی به آنها از طریق انواع دستگاه ها آسان است).
گذشته از محتوا و سازگاری ، یک وب سایت باید با سئو دوست باشد. تیمی که انتخاب می کنید باید همین را پیشنهاد دهد و در صورت لزوم در نمایش موتورهای جستجو به شما کمک کند.

علاوه بر شرکت ویستا که در زمینه طراحی سایت وردپرس فعالیت می کند و به دلیل طراحی سایت در قم و طراحی سایت تهران معروف است می توان شرکت وب وان را شرکت خوب و حرفه ای دانست.
 
بالا