برگزیده های پرشین تولز

نکات مهم در کار با گوگل ادسنس و کسب درآمد از آن

IVITrader

Registered User
لایک‌ها
30
کلا اگر و اگر و اگر هزینه نمیتونید کنید گوگل رو بیخیال شید / وقت بیخود دارید میکنید .

آدرس خارج از کشور / تلفن خارج از کشور / حساب بانکی خارج از کشور

سایت با عمر بالا

مطالب سایت باید 110 % اصل و غیر کپی باشن / حتی عکس هایی که میزارید هم گوگل در بعضی موارد مشاهده شده گیر میده

ترافیک 100 % مطمئن و سیف برای سایت

در کل برای کسب خوبه که خارج از کشور باشه . یا علی

haghft

Registered User
لایک‌ها
328
کسی از دوستان اطلاع داره مثلا چه تبلیغی چند سنته و کدوم از نوع تبلیغاتش گرون تر و چند دلاری هست؟
حدسی هم میدونید بگین

mr_net

Registered User
لایک‌ها
283
سلام مدتی هست برای من شرایط گرفتن 2-3 تا اکانت ادسنس بوجود اومده قبلا بودن کسایی که با پورسانت کار میکردن با سایت ها میخواستم ببینیم اینجا کسی استقبال میکنه برای همکاری دوستان سایت خارجی دارند که شرایط همکاری رو داشته باشه اگه استقال خوب باشه میتونم 3 تا اکانت فعال رو فعلا داشته باشم و چنل بدم البته خودم سایت های خارجیم رو تازه استارت زدم و اکانت خودم جدا هست روی اکانت دیگه چنل میدم
بنظرتون با چه پورسانتی مناسب هست برای این کار که شما ریال اینجا تحویل بگرید با تشکر

mr_net

Registered User
لایک‌ها
283
فارسی نباید باشه کلان سایت

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
اصولاً تبلیغات ادسنس برای مخاطب ایرانی نمایش داده نمیشه و مشکلی از اون بابت نیست. :) شما میتونید خودتون هم نمایش آگهی رو در بخش های فارسی سایت یا برای مخاطب از مناطق خاص محدود کنید.

mr_net

Registered User
لایک‌ها
283
به بر استاد بزرگ دوست قدیمی خوبی؟! بله همین طور هست
مثل اینکه خیلی هم اینجا ادسنس طرفدار نداره و باید همون یک اکانت خودم رو فقط فعال کنم

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,983
تو سایت خارجی همکار خواستی بگو

mr_net

Registered User
لایک‌ها
283
جواد اطلاعت رو بفرست منظورتو از همکاری بدونم ممنون

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
سلام
كسي ميدونه ادسنس سايت س.ك.س.ي (انگليسي زبان) رو قبول مي كنه يا نه؟

mazyar123

Registered User
لایک‌ها
898
درود
لطفا شرایط رو بفرستید

mr_net

Registered User
لایک‌ها
283
عزیز اکانت ها هنوز فعال نیستن دارم کارای اکانت خودم رو میکنم میخوام یک اکانت هم چنل بدم به کسایی که لازم دارند و میتونن از این راه پول در بیارن تایید کردن پنل پروسه دشواری هست اگه سایت انلاین دارید که مورد تایید گوگل هست ارسال کنید اگه تعداد خوب باشه پنل 2 رو هم اکتیو میکنم

NadyaSeadat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
ما دارای چند سایت بزرگ انگلیسی زبان هستیم که دارای تعداد بالایی از مقالات انگلیسی و بیننده هستند.
قصد استفاده از گوگل ادسنس داریم، اما همانطور که میدونید گوگل ایران رو تحریم کرده. بنابراین اگر کسی دارای اکانت گوگل ادسنس هست حاظر به همکاری هستیم.
اکانت ادسنس از شما، سایت های انگلیسی و بیننده هاش از ما، سود حاصله به صوردی درصدی تقسیم بشه بین دو طرف.
اگر موافقید پیام بدید.

NadyaSeadat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
ما دارای چند سایت بزرگ انگلیسی زبان هستیم که دارای تعداد بالایی از مقالات انگلیسی و بیننده هستند.
قصد استفاده از گوگل ادسنس داریم، اما همانطور که میدونید گوگل ایران رو تحریم کرده. بنابراین اگر کسی دارای اکانت گوگل ادسنس هست حاظر به همکاری هستیم.
اکانت ادسنس از شما، سایت های انگلیسی و بیننده هاش از ما، سود حاصله به صوردی درصدی تقسیم بشه بین دو طرف.
اگر موافقید پیام بدید.

NadyaSeadat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
اگر موافقید پیام بدید.

majids5

Registered User
لایک‌ها
497
تاپیک زیرخاکی اوردی بالا...

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
سلام دوستان
اگر موافقید پیام بدید.
پ.خ کردم خدمتتون

بالا